Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

ilość złych postępków które są na jego koncie,jest bardzo duża,nie dość że jest alkoholikiem,narkomanem,seksoholikiem,dziwkarzem,damskim bokserem,to na dodatek zagłodził własnego psa,bezczelnie po swoich incydentach imprezowych miał jeszcze czelność zażądać podwyżki od producenta dwóch i pół,gdy go wyrzucał,chodził na dziwki w czasie gdy był żonaty z denise richards,i ogólnie robi z siebie w mediach większego głupka niż jest w rzeczywistości,jeżeli nawet w zdemoralizowanym hoolywood,ma opinię"złego chłopca" to juz samo to o czymś mówi,że pod względem moralnym to obecnie najgorsza postać jaka tam żyje,jednym słowem kawał sk*rwysyna tym bardziej że ogólnie to wredny gość osobiście po nim najwięksi wg mojej oceny to mel gibson i ostatnio depardieu u którego to bardziej ze starości wynika to jego pajacowanie,a co do aktorstwa charliego nie widziałem z nim wielu filmów ale skoro po plutonie był tak chwalony znaczy że to dobry aktor,lubię hot shots z jego udziałem,może gdyby nie prowadził takiego życia,byłby angażowany do lepszych filmów,le cóż sam sobie skomplikował swoje życie,może kiedyś zrozumie(choć wątpię) swoje błędy i się weźmie w garść,i wyjdzie na prostą,jeżeli nie zaćpa się do tego czasu,żal mi by było jego ojca martina z jego powodu

dj_carlos

zapomniałem dodać że swój pierwszy raz zaliczył w wieku 15 lat z dziwką za którą zapłacił kartą kredytową pożyczoną od ojca...no nieźle xd

dj_carlos

a niedawno się dowiedzieliśmy że ma hiva...no cóż prędzej czy póżniej musiało cos go dopaść..a dziś zmarł akurat lemmy inna gwiazda imprezowego życia tak jak charlie..tak ku przestrodze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones