Chloë Grace Moretz

7,6
31 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloë Grace Moretz
Qlakatmandu

Zdolna na pewno, chociaż nie zawsze czuje role co widać. Niestety, ładna nie jest, do tego krępa, taka trochę niezgraba (widać to dokładnie w filmie "Bez Litości".

Ale karierę na razie prowadzi w dobrym kierunku:)

Unibet_78

Lubię kobiety niedoskonałe, w tym tkwi ich urok i wdzięk:) Dlaczego twierdzisz, że nie jest ładna? Uzasadnij gdyż jestem samcem, krępa?- niektórzy faceci to kochają...

Qlakatmandu

Dla mnie jest nieładna... po prostu mi akurat się nie podoba.

Wiesz, myślę, że ważniejsze niż gust jest to, że oboje zgadzamy się w tym, że aktorsko jest niezła.

Unibet_78

Myślałem, że poddasz jej osobę, wygląd jakiejś głębszej analizie? Ale co do puenty wypowiedzi się zgadzam:) jeszcze ma czas na pokazanie...

Qlakatmandu

Ciężko poddać gust głębszej analizie, tym bardziej własny.

Qlakatmandu

Ma ładną twarz i włosy. Reszta jest raczej przeciętna. Minusem jest niski wzrost, a plusem talent i pewnie inteligencja. Nie znam osobiście ale widać po błyskotliwości gry szczególnie w rolach które mogą krepować i oczach że dziewczyna jest bystra i właśnie inteligentna, a właśnie to sprawia że normalna i przeciętna kobieta wydaje się bardziej pociągająca.

Rahabiel

MINUSEM JEST NISKI WZROST. Niskie dziewczyny to moja slabosc.Jak mozna uznawac to za minus..

Unibet_78

Śliczna jest,oczywiście to kwestia gustu jak wspomniałeś,ale w remaku Carrie nie mogłem oderwać od niej wzroku.Luknę również na inne produkcje z jej udziałem choć to raczej nie moje gatunki.

Tak poza tym tu jej fajne zdjęcie

http://www.usmagazine.com/uploads/assets/photo_galleries/regular_galleries/2559- teen-choice-awards-2014-what-the-stars-wore/photos/1407718208_chloe-grace-moretz -zoom.jpg

Psycho_Daddy

Oj, to zdjęcie jest fantastyczne :)

Unibet_78

Tak, kiedyś wyglądała super, niestety wygląda na to, że w jej przypadku z wiekiem jest coraz gorzej, robi się z niej taki trochę klocek, dziwnie szerokie bary i w ogóle coś figura pada. No chyba, że to tak specjalnie na potrzeby roli, ale wątpie.

użytkownik usunięty
Psycho_Daddy

To gówno na jej piersiach wygląda jak cenzura.
Uroki płaskich kobiet.

Psycho_Daddy

To prawda, skupia na sobie uwagę ale właśnie dzięki tej niebanalnej twarzy i mimice. W Kick-Ass 1 i 2 też tak miałem.

Unibet_78

Niezgodzę się ze stwierdzeniem 'niezgrabna', dziewczyna trenuje jakąś tam gimnastykę czy akrobatykę, a jeśli oglądałeś "Kick Ass"y to większość scen kaskaderskich wykonywała sama ;) (można luknąć w biografię, nie ma tam tego tak dużo znowu). A co do urody - nie jest najpiękniejsza, ale jak na podwórko hollywodzkie jest dość oryginalna. Jako aktorka zapowiada się nieźle, a przecież uroda nie jest najważniejsza w dobrym aktorstwie.

happalainen

A to prawda. Najzdolniejsza - moim zdaniem - żyjąca aktorka - Meryl Streep - nigdy pięknością nie była, a jednak zawsze mam przyjemność oglądania jej na ekranie, bo aktorką jest prawie że doskonałą. Uroda to nie aktorstwo. Ja tylko wcześniej wyraziłem swoją opinię odnośnie wszystkich achów i ochów nad Cloe - dla jednych ładna, dla innych nie. Ale że piękna?? Dla mnie piękna jest np Charlize Theron.

Unibet_78

Moim skromnym zdaniem Meryl jest śliczna! Chciałabym tak wyglądać w jej wieku :)

Unibet_78

To fakt Theron jest piękna a Streep delikatnie mówiąc niezbyt urokliwa (można ją jednak podrasować, patrz "Ze śmiercią jej do twarzy") ale obie lubię choć uważam że Streep jest nieco przereklamowana.

Rahabiel

Jeżeli Meryl jest przereklamowana to bardzo Cię proszę, podaj, kto jest aktorsko lepszy od niej. Tylko nie pisz H. B. Carter czy podobne nazwiska bo to profanacja.

Unibet_78

Ale lepszy w czym ? W ilości zdobytych Oscarów ? Gdyby Streep nie była Żydówką pewnie by tyle nie dostała :-)

Rahabiel

Co za bzdura. Jest po prostu świetną aktorką i tyle. I nie chodzi o Oscary, chodzi o role, jakie gra.

Unibet_78

Mnie akurat nie urzeka w każdej roli nad którą rozpływa się krytyka a do wielu z nich po prostu nie pasuje i sprawia wrażenie wtłoczonej na siłę. Nie zmienia to jednak faktu że ma też na swoim koncie role świetne. Ja jej fanem nie jestem ale potrafię też docenić jak coś jest bardzo dobrze zagrane. Podobała mi się ostatnio w "Wątpliwości" a przykładowo moim zdaniem nie pasowała, wręcz denerwowała sztucznością w "Mamma Mia". Było widać wysiłek w tym co odgrywa a mimo to dostała nominację. Za co ? :-)

Rahabiel

A powiem Tobie, że mam to samo odczucie. Wątpliwość - perełka.... Mamma Mia.... hm.... zagrała dobrze, dobrze śpiewa ale rola jak rola... co tam było grać?

Unibet_78

Tak więc wiesz co mam na myśli. Nie twierdzę że to zła aktorka ale gdyby niektóre z jej ról dostały przykładowo Glenn Close czy Helen Mirren to z pewnością zagrałyby równie dobrze. Meryl miała sporo szczęścia i plecy że dostała tyle świetnych ról i miała szansę się wykazać. Mówiąc że jest przereklamowana właśnie to mam na myśli. Ja i tak najbardziej pamiętam ją z komercyjnego "Ze śmiercią jej do twarzy" :-)

Rahabiel

Glen Close ok, Helen Mirren - nigdy.

Unibet_78

Możliwe, tak tylko wpisałem te dwie aktorki bo grają podobne role ale właśnie tę pierwszą, Glenn Close uważam za taką dublerkę Meryl. Jak Streep odrzuca jakąś rolę to pewnie zaraz lecą z propozycją do Glenn :-)

Unibet_78

W filmie "Bez litości" jej figura jest inna. To dlatego, że w dodatku do filmu Chloe wspomina, jak rozmawiała w ramach przygotowania do roli z byłymi prostytutkami, które nieraz stwierdzały, że jest zbyt chuda do tej roli. Musiała trochę doładować tłuszczyku, stąd rezultat.

Unibet_78

W Equalizer nie dość że wyglada zajebiście jak rasowa prostytutka to jak dla mnie oskarowa rola jeśli by te nagrody miały coś naprawde znaczyć

Qlakatmandu

Młoda i owszem, ale coś Ci się pochrzaniło z tą kobietą @:-)

gandalfszalony

Ale o co Ci chodzi?

Qlakatmandu

ma dopiero 17 latek,więc daleko jej jeszcze do kobiety,może kiedys sie wyrobi bo jak na razie to wygląd przeciętny

Qlakatmandu

Co do figury, to nie wiem, ale twarz moim zdaniem ma piękną.

Devoooon

Gusta są różne rozumiem, według mnie jest śliczna, podoba mi się jej typ urody jak najbardziej. A figury też bym się nie czepiała, moim zdaniem jest szczupła, normalna, taka w sam raz. No, ale ja tam nie lubię wieszaków, dla mnie ona jest normalna, a to, że szerokie ramiona to taki typ sylwetki widocznie, ale dla mnie to nie ujmuje nic kobiecie. To dobrze, że jesteśmy różnorodne, a mimo że jestem hetero to od jej buzi nie mogę oderwać wzroku, śliczna :)

Qlakatmandu

Zdolna? Totalne drewno. aktorka jednej miny. Tak samo gra smutek, przerażenie, radość, uniesienie... Raczej tym powiedziała, że gra w filmach tylko dlatego, że ma ładną buźkę. Nie ejstem sobie w stanie przypomnieć gorszej aktorki. Ludzie...

Bris

Megan Fox, juz ci przypomnialem;)

Taneleer_Tivan

Ogladałam dwa filmy: Transformers i jeden wybitnie kiepski, którego tytułu nawet nie pamiętam. W obydwu zagrała o wiele lepiej niż Chloe.
Co do samej Megan Fox Przynajmniej w Tranformersach dosyć wiarygodnie zagrała ;-) Na pewno dużo lepiej od tych dziuniek z kolejnych części.

Bris

Megan Fox tam nie grala, ona tylko w tym filmie byla.

Taneleer_Tivan

Co nei zmienia faktu, że w jednym filmie wypadła lepiej niż Clhloe a jakimkolwiek, w którym ją widziałam. Widać bardziej opłaca się być naturalnym niż grac i robić żałosne sztuczne miny.

Bris

Wcale nie wypadla dobrze, Megan to jest dno, nie dorasta Chloe do piet

Bris

Raczej charakterystyczną i przykuwa uwagę widza :-)

Bris

Poza tym role jakie gra często są krępujące lub kontrowersyjne do zagrania przez dzieciaki. Zatem też nie ma specjalnej konkurencji. Ona po prostu bierze role które inni odrzucają. Nie każdy rodzic chce by jego dziecko na ekranie mordowało, dostawało okresu itp :-)

Qlakatmandu

Hm... Skoro tak mówisz.

http://casusaniola.pl/21-duch/

Qlakatmandu

Jak Emma Watson
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Decepticon_Destructor

Lubię Emmę Watson ale ona jest właśnie z tych ugrzecznionych i poprawnych. Już widzę ją w roli morderczyni która dusi siostrę swojego chłopaka czy dziwki a Chloe zagra to bez problemu. Jedyną aktorkę którą pamiętam by grała coś takiego jako nieletnia jest J. Foster. Tak że masz odpowiedz.

Rahabiel

Podbijam, co więcej - sądzę, że w przyszłości, jeśli dobrze wykorzysta swoją szansę, ma szansę osiągnąć poziom Jodie Foster. Przyciąga uwagę i zawsze daje się zauważyć i zapamiętać. I według mnie to bardzo dobrze że nie gra roli w disneyowskich produkcjach, w ktróych nie doskonali się kunsztu aktorskiego tylko szoruje szczęką po dnie. Jedna z lepszych młodych aktorek;

Cisqua

Oglądałem niedawno film "Równi goście". Zagrała tam inna 13 letnia dziewczyna i zrobiła to b.dobrze ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że Chloe choć teraz jest już za stara bo ma 19 lat gdyby miała 13/14 lub film powstał kilka lat wcześniej zagrała by to lepiej :-) Wyraźnie czułem że ta młoda wzoruje się na grze Chloe z "Prowincjuszki" itp :-)

Qlakatmandu

Jak na razie miło zaskakuje, ciekawe jak potoczy się jej kariera dalej.

Kokobello

Oby tylko w nałogi nie popadła jak D. Barrymore a będzie dobrze

Qlakatmandu

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones