Chloë Grace Moretz

7,6
31 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloë Grace Moretz

nie wiem dlaczego, ale wkurza mnie ta laska
jest młoda, a czasami na siłę próbują z niej zrobić dorosłą dojrzałą kobietę

i nie pasuję do tych filmów w których gra jakoś tak powinna grać w filmach dla liceum i gim

to moje zdanie, moja opinia
pozdrawiam haterów

jaweja

mnie też strasznie irytuje ta aktorka. Nienawidzę mimiki jej twarzy, sztuczna jak dla mnie.

chupachups

mnie też strasznie wkurzają jej miny, aż nie mogę jej oglądać

saintnatalia

Mam to samo :x

chupachups

sztuczna to ty jestes

chupachups

Jako facet uważam że jej twarz jest jej największą bronią. Jest niebanalna a dodatkowo ma piękne ładne włosy. Z kolei reszta ciała jest taka sobie. Chodzi o to że taką twarz zapamiętasz i ona przykuwa uwagę. Mnie podobała się w "Carrie" a z kolei uważam że nie pasowała do "Piątej fali". Myślę że ma przed sobą wielką karierę. Za parę lat (bez względu na to co będziemy o niej myśleć i mówić) będzie zdobywać Oscary :-)

Rahabiel

A gdzie ty widziałeś jej "resztę ciała"?

pawel_nowakk

Pod głową.

jaweja

popieram

jaweja

Też nie przepadam. Od kiedy zagrała w "Kick Assie" na siłę wciskają ją do sporych kasowych produkcji. A właściwie to sama się wciska, bierze wszystko, co na papierze podleci. I ma strasznie irytującą mimikę twarzy, w komedii i dramacie taką samą.

theMedicalDoctor

np do jakich?

jaweja

Lepsza niż ta cała Jenifer Lawerence

ciosina

Masz racje lepsza, ale caly czas irytuje.

soniol

Trochę zmieniłem zdanie co do Lawrence. Fakt, że strasznie pchają ją i faworyzują ale talentu aktorskiego nie można jej odmówić (pomijam igrzyska). Co do Moretz to ma swój urok.

ciosina

Lawrence pod względem gry aktorskiej bije Moretz na głowę. A to, że próbują ich wepchnąć wszędzie, to cóż, mi się wydaje, że tak powinno być, że aktor gra filmach :P

ciosina

dla mnie to kpina, duzo gorzej gra

jaweja

to głupie szufladkowanie ludzi do określonych gatunków ze względu na młody wiek, może nam ktoś jako aktor/ka nie odpowiadać ale generalizowanie to przesada

jaweja

Nie wiem dlaczego, ale masz racje ;)

jaweja

Jak była dzieckiem, to lubiłam ją oglądać na ekranie, pasowała do swoich małych ról. Ale im starsza, tym gorzej. Nie wiem czy wychodzi brak talentu, warsztatu, czy to kwestia źle dobranych ról. Teraz wręcz irytuje mnie oglądanie jej na ekranie.

CzerwonyKaktus

Całkiem fajna aktorka. Młodziutka, ale cholernie zdolna. Właściwie nie zamierzam się czepiać żadnej z ról.

CzerwonyKaktus

Ma potencjał, kwestia źle dobranych ról.

jaweja

Racja też jej nie znoszę...

jaweja

też za nią nie przepadam. Zastanawiam się zawsze, czy ci młodociani aktorzy kończą choćby szkołę średnią?

dzikudzina

Tak, Chloe jedzie na home school, bo tylko taki tryb nauki była w stanie pogodzić z pracą w tak młodym wieku.

Emma Watson mimo ogromnej kasiory poszła na studia z ambicji (czy też hobbystycznie) mimo, że przecież jest już ustawiona do końca życia.

Pantegram

dzięki za odp.

jaweja

sztuczna to ty jestes

jaweja

Cała sztuczna żadna z niej aktorka. Piątą falę wytrzymałem do około czterdziestej minuty ale w tym filmie jej kudły najbardziej mnie irytowały. No jak fryzurka ludzika LEGO płci żeńskiej. Pinokio drewniany pinokio ma więcej finezji.

jaweja

"powinna grać w filmach dla liceum i gim"

A potem wyszydza się takie gwiazdki Hajskulów, kiedy próbują zagrać w czymś ambitnym :'), czego wy ludzie chcecie? Moim zdaniem, dobrze, że w tak młodym wieku dostaje takie role.

jaweja

Moim zdaniem nie pasuje jej ten wizerunek "dorosł0je", gdzie ma mocny makijaż i dziwną fryzurę. Ma bardzo dziecinną buzię i przez takie zabiegi wygląda jak młodociana prostytutka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

Ojej, cóż za oburzenie. Myślę, że leczenie przyda się bardziej Tobie, patrząc na Twoje wyzwiska w moją stronę, tylko dlatego, że wyraziłam grzecznie swoją opinię. do czego uwaga - mam pełne prawo. Poza tym kłania się czytanie ze zrozumieniem, bo nie napisałam, że nastolatka w mocnym makijażu to młodociana prostytutka, tylko, że z takim wizerunkiem się kojarzy. Co do dziecinnej buzi, to chyba raczej nikt nie zaprzeczy, że wygląda bardzo młodziutko, zarówno twarz jak i sylwetka, ale co ja będę dyskutować z kimś, kto nie ma szacunku do czyjejś opinii i najwyraźniej nie może sobie poradzić z własnym życiem, bo jedyne co potrafi, to pluć jadem.

Carmellia

No dobra sorry za te słowa :)
Tak w ogóle ta aktorka ma już 20 lat, czyli jest od dawna dorosła.
Jednak pamiętam jej film gdy miała 13 lat ("Prowincjuszka") i wtedy była naprawdę śliczna.
Lubię dyskutować zarówno o tym co się komuś podobało lub nie podobało, lecz warto posiłkować się konkretnym filmem lub jakimś zdjęciem, a nie tak ogólnikowo krytykować.
Zresztą żaden makijaż, a nawet ubranie nie powoduje skojarzeń z prostytutką u normalnej osoby.
Prostytutka to zachowanie i branie pieniędzy za seks lub coś podobnego, a nie wygląd.

pawel_nowakk

Z tego co pamiętam (chociaż mogę się mylić, bo niektóre filmy mi się mieszają), to ona chyba grała w jakimś filmie nieletnią prostytutkę. Mi nie chodziło o nic innego jak tylko o to, że ma tak delikatną buźkę, że mocny makijaż do niej nie pasuje, a piszę to na podstawie zdjęć z różnych gal, na które uczęszcza. Po prostu jej charakteryzator robi jej krzywdę, bo dziewczyna się wyróżnia swoją delikatnością na tle większości młodych gwiazdek, ale zostańmy już przy wersji, że jestem skrzywiona psychicznie :)

Carmellia

Nie wiem o jakim filmie mówisz. Nieletnia prostytutka?
Nie pomyliło ci się z inną aktorką?

pawel_nowakk

Nie, specjalnie sprawdziłam - "Bez litości".

Carmellia

Nie oglądałem, ale jak sprawdziłem to ona miała w tym filmie 16 lat.
Natomiast wiesz ile miała postać, którą grała?
Widać że może dobrze zagrać prawie każdą postać.

pawel_nowakk

W filmie postać była nieletnia i było to podkreślane.

Carmellia

Pytałem się tylko o to czy w filmie było pytanie o jej wiek?
Wiek aktorki jest znany, ale ile miała lat jej postać?

pawel_nowakk

"W filmie postać była nieletnia i było to podkreślane."

Czyli wiesz, mowa o postaci właśnie. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, warto czasem spróbować.

Marisha

Nieletnia to nie jest wiek ty głąbie. Tak samo jak dziecko to nie jest płeć.
Pytałem się o konkretny wiek.

pawel_nowakk

ale ty jestes głupi
ahahah

jaweja

Ma Pani dziwne filmy w galerii chwały. Pozdrawiam serdecznie.

jaweja

..."nie pasuję do tych filmów w których gra "... :P
A co, też jesteś aktorką?
-chyba ze 'spalonego teatru'!

jaweja

Pasowała do KickAssa :) Fakt,że na siłę robią z niej dorosłą i nie zawsze daje rade

jaweja

Uwielbiam ją, jest tak perfekcyjnie niedoskonała. Grała świetnie jako dzieciak, gdy dojrzała wciąż na najwyższym poziomie.

Sebastian_Bielichowski

Nie lubią jej głównie kobiety...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jaweja

A widziałaś film ,,pozwól mi wejść,, moim zdaniem film fantastyczny i tam poztywnie zagrała... :)

jaweja

Z takimi ocenami ogólnie nie ma co polemizować, bo są to subiektywne odczucia. Natomiast mogę powiedzieć tak, że widziałem ją w conajniej 6 filmach i na uwagę bardzo zasługuje jej rola w "Umysł w ogniu", gdzie w moim odczuciu zagrała bardzo dobrze.
W innych z kolei nieźle lub dobrze i niewątpliwie jej twarz zapada w pamięć, pomimo że o podobnej urodzie blondynek na myśl przychodzi mi conajniej kilka, jak choćby Olivia Holt, Sabrina Carpenter, czy Natalie Alyn Lind.

jaweja

Spoko aktorka, była świetna w hamerykańskiej wersji Pozwól mi wejść. Film zbędny, ale zagrała świetnie.
Jedyny pseudo aktorzyna od siedmiu boleści jakim gardzę bo jest beznadziejny zawsze i wszędzie to Eddie Redmayne. Akademia powinna odebrać mu niesłusznie przyznanego Oskara. Od momentu jak dostał statuetkę wszędzie gra dokładnie to samo o ile można nazwać to graniem.
P.S. poza tym ma tak cholernie niesympatyczną twarz, że mógłby jedynie grać czarne charaktery, chociaż i to mu nie wychodzi(vide Jutpiter Intronizacja, 2/10 nie polecam, film o sprzątaczce która przyciąga pszczoły).

jaweja

Nie ma się czego wstydzić. To prastara, jakże polska reakcja: zawiść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones