Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine

a ja uważam, ze jest bardzo przystojny :p

karmazynowaa

Zgadzam się. Pierwszy raz spodobał mi się aktor o teoretycznie banalnej urodzie :>

Leyawill

banalnej? co ty :)
według mnie jest taki męski :)

karmazynowaa

Chodzi mi o komentarze typu "Łeee taka idealna twarz" itd. Zwykle gustuje w długowłosych dziwakach, ale Chris mnie urzekł :D <3

Leyawill

a mi się właśnie podobają tacy jak on :P

karmazynowaa

te oczy..
samo piękno

karmazynowaa

Też tak uważam:P

Roksolana_13

Co racja to racja :D

karmazynowaa

Oj jest, jest :)

karmazynowaa

Racja :) jest strasznie przystojny :) a te Jego oczy ^^

karmazynowaa

Przystojny jest - nie da się kryć. Bywa też niesamowicie słodki i uroczy (patrz: Randki w ciemno)

agawa87

Jest taki słodki, że serducho mięknie jak się na niego patrzy! W Pamiętniku księżniczki był totalnie boski!

karmazynowaa

I jak tu sie nie zakochać. Patrzysz sie w jego o czy, a one jak lazurowy ocean i odpływasz. A jak dostaje po mordzie to masz ochotę wstać i wyrzucić telewizor gdzy pojawia się jego agresor .... Może nie jest jakimś wybitnym aktorem, ale ma dopiero 33 lata wiec luzik ... chłopak sie wyrobi, a z taką buźką to nawet w reklamach na Polsacie moge go oglądać ... haha :P :P

karmazynowaa

mi sie podobal jako Kirk w star treku byl kapitalny , i mam w d... pseudo fobiczne wypowiedzi wole jego niz
Kapitana Jean-Luc Picard ze star treka :) nie jestem fanem star treka ale podobal mi sie w tej wersji szczegolnie

karmazynowaa

Ja też tak uważam..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones