Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine

cały film zniszczony przez źle dobranego głównego bohatera. Tę nastrzyknięte usta (operacja
plastyczna) - MASAKRA, rozumiem kobiety, ale facet żeby powiększał usta. Jestem liberalny, ale bez
przesady. Nawet znajomi geje mówią o nim że jest po prostu "ciotką".
eh przecież to zniszczyło cały wyraz twarzy, mimikę, jak tak można aaaaaaa

zbyncom

hi5! nie zdzierżyłam Star Treka przez niego, nie dość, że nie wygląda to jeszcze nie gra :/

użytkownik usunięty
zbyncom

wiedziałam że coś jest nie tak z jego usteczkami ale serio ma botoks w warach? :o

zbyncom

Podaj jakieś źródło dla swoich rewelacji to raz a dwa obejrzyj ze swoimi znajomymi gejami np "ludzie jak my" albo "niepowstrzymany" gdzie zagrał naprawdę nieźle jak na jego możliwości. Jak już chcesz widzieć faceta debila co ingeruje w naturę to polecam patrzeć na Krzyśka Ibisza:) ENJOY.

simonetti

nie będę tracić czasu na źródła, obejrzyj film, to sam/sama ocenisz. Myślę że był ostrzyknięty kwasem, ale i tak wygląda to tak plastikowo że żal patrzeć

simonetti

nie ma co reagować na takie idiotyczne posty zapewne sam musi wyglądać rewelacyjnie że ma taki kompleks

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
3xOG

chyba przydałaby Ci się maść na ból dupy, obraziłem twoją miłość :]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
3xOG

powiem krótko, jesteś idiotą i to nie jest obraza ale diagnoza ;]

zbyncom

masz takie same kompetencje w diagnozowaniu czyjejs glupoty co świnia w programowaniu video hahah

3xOG

iście gangsterska riposta...;] hehe

zbyncom

wiem, bo jestem gangsterem :)

zbyncom

chyba jednak przesadzacie z tymi ustami przejżałam kilka zdjęć z różnych okresów i ja dla mnie są takie same.

zbyncom

Ehh, mi też bardzo przeszkadzał - cały czas patrzyłam tylko na jego nieproporcjonalną górną wargę. Czy on ma botoks? Tak to wygląda...

zbyncom

wg mnie pasował do tej roli, nawet jest trochę podobny do Williama Shatnera

zbyncom

Nie dość, że ciota to do tego lewacka ciota.

zbyncom

Zmartwię cię, to z tobą jest coś nie tak, skoro skupiasz uwagę na męskich wargach. Ja obejrzałem dwa Star Treki z jego udziałem i ani razu nie zastanawiałem się czy sobie cokolwiek robił z twarzą i czy jest atrakcyjny. Zbadaj się na orientację.

hitman4334

zmartwię Cię, lepiej ty się zbadaj skoro dla Ciebie to normalne :P zazwyczaj patrzę na twarze aktorów trudno tego nie zauważyć.

zbyncom

Nie wiem czy jest to normalne. Po prostu tego nie dostrzegam, nie zastanawiam się, nie skupiam. Co innego w przypadku kobiet. Tu ponaciągana twarz z kaczą wargą trochę mi przeszkadza w odbiorze filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones