Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Tak, to już oficjalne, KOCHAM Christiana Bale'a... On jest ide-al-ny.

Michmarie95

Tak, może jest częściowo socjopatą, ale jeśli mówisz o wyglądzie i o nim jako aktorze, to tak :))))

sylwia112sylwia

czemu socjopatą? :<

Michmarie95

Nie jest zbyt towarzyski, stroni od ludzi, jest agresywny, nie znosi też swoich fanów, zwłaszcza tych natrętnych, chciałby się od nich odciąć. Dla niego zawsze na pierwszym miejscu było aktorstwo i kariera. No ale widać efekty, i za to go cenię! Wszystko opisane jest w książce Harrisona Cheunga, jego ex-managera. Można się kłócić, że on kłamie, ale wydaje mi się to całkowicie prawdziwe, bo większość z tych rzeczy widać na pierwszy rzut oka, chociaż wydaje mi się, że Bale i tak zmienił się dzięki Sibi i córce :)

sylwia112sylwia

Faktycznie, po obejrzeniu kilku (bardziej kilkudziesięciu, ahh ta obsesja) wywiadów z nim wydaje mi się mało towarzyski i raczej skryty. Ale jednocześnie odniosłam wrażenie, że jest bardzo opiekunczy w stosunku do swojej rodziny, i że jest raczej dobrym człowiekiem :)
Muszę koniecznie przeczytać tą książkę, jest dostępna po polsku? wolałabym nie męczyć się z angielskim...

Michmarie95

niestety tylko po angielsku. też szukałam wersji polskiej, ale nie mogłam znaleźć więc zamówiłam po angielsku. rodzinę traktuje jak przykładny mąż i ojciec, ale praktycznie tylko ich :) ale i tak bardzo się zmienił. najgorzej jest podobno jak jest na dietach. nie wychodzi z pokoju, z nikim nie rozmawia,prócz lekarza, rodziny i Harrisona, co i tak podobno jest ciężkie. ciekawa książka, a język nie jest taki trudny :)

sylwia112sylwia

"nie znosi też swoich fanów, zwłaszcza tych natrętnych, chciałby się od nich odciąć"- Może nie jest tak związany ze swoimi fanami jak większość "gwiazd", ale nie można powiedzieć, że ich nie znosi. Stara się być raczej miły. Balehead's mu nie przeszkadzają, chyba, że któryś jest zbyt natrętny, no bo chyba nikt nie uwielbia zbytniej nachalności, a niektórzy wielbiciele nie potrafią tego pojąć kiedy widzą swojego idola. Ale to tylko moje zdanie, niestety nie spotkałam go, więc o jego stosunku do fanów mogę się wypowiadać tylko na podstawie tego co przeczytałam, zobaczyłam w internecie :)

sylwia112sylwia

Ten filmik kompletnie nie zgadza mi się z twoim opisem. https://www.youtube.com/watch?v=Mm-bb82ECN4

sylwia112sylwia

Gdzie kupowałaś tę książkę?

sylwia112sylwia

I wlasnie za to go kocham i ja :-)

Michmarie95

https://www.youtube.com/watch?v=0auwpvAU2YA

Michmarie95

skoro kochasz to czemu dales 9 a nie 10 ? Chyba ta milosc jest nie do konca szczera :)

black_bastard

ekhem, *dałAS :*

9, bo nie lubię dawać 10. Wydaje mi się, że na 10 trzeba naprawdę zasłuzyc :>

Michmarie95

to to on sobie wlasnie zasluzyl, chociazby takim Ame rican Psycho, przeciez rola wybitna

black_bastard

jak obejrze to może mu dodam :)

Michmarie95

Jak się kogoś kocha, to tylko na 10 :)

Michmarie95

Podobno jest wredny, Natalie Portman narzekała na niego.

ciosina

hmm, znalazłam tutaj http://www.celebitchy.com/240892/does_natalie_portman_think_christian_bale_is_te dious_arrogant_dismissive/ coś takiego:

Natalie Portman is so fed up with her “Knight of Cups” co-star Christian Bale, she’s ready to walk off the film set. But since she’s too much of a professional to actually quit, she’s quietly trying to come to terms with his unbearable behavior, an insider told The Enquirer.

“Natalie can’t stand him,” the insider said. “She thinks he’s tedious, arrogant and a disgrace to the acting profession.”

Natalie and Christian have just an hour’s worth of scenes to film together, but Christian’s need for perfection and to be the center of attention is causing the shoot to drag on forever. And that’s driving Natalie nuts, says the insider.

“Christian is constantly frustrated by his own work and incredibly intense and highly stressed over each scene,” noted the source. “He’ll insist they shoot over and over again because he didn’t like how he punctuated a line or something. Sometimes they wind up spending all night on the set just to satisfy Christian’s obsessive perfectionism.”

“Natalie’s really offended by Christian’s behavior and feels he’s completely dismissive of her… she thinks he’s all about his ego, and he doesn’t care who he insults or inconveniences.”

Michmarie95

Czy perfekcyjność jest zła? Mógłby odbębniać robotę i brać kasę za dniówkę, a jednak drąży i powtarza, to świadczy o profesjonalizmie.

Poza tym, przynajmniej skończył jakąś szkołę aktorską, Portman się tym nie może poszczycić.

Dark_Side_Of_The_Moon

Nie skończył żadnej szkoły ani kursów aktorskich. Proponowano mu przyjęcie na studia ale zrezygnował.

Michmarie95

oj zgadzam się z Tobą. jest perfekcją samą w sobie. chodzi mi o wygląd i o aktorstwo, o charakterze się nie wypowiem bo nie znam i nie czytałam za dużo na jego temat, za to wzięłąm się za jego filmografię i staram się obejrzeć wszystkie filmy z Nim.
cudowny z Niego facet :)

Michmarie95

TAAAAK!!! Christian Bale. Genialny aktor - on wszystko zagra,i to na wysokim poziomie. Cholernie przystojny facet - dlaczego on jest taki piękny? I w dodatku Anglik! Uwielbiam Anglików^^
Bale socjopatą... gdzie mu tam do socjopaty. Facet jest hollywoodzkim aktorem, jest rozpoznawalny, nie ma prywatności - co w tym złego, że jest skryty? Czy każda znana osoba musi być wylewna i rozmowna? Nie lubi natrętnych fanów - nooo, bardzo dziwne -.-" Uwielbiam go po prostu. Jeden z moich ulubionych aktorów all time.

isobel

ja tez go Kochammmmm jest swietny przystojny maskara!!!

julitanzs

prawda? ;3 jak można być tak przystojnym!?

isobel

Skoro on jest "tak" przystojny, to jak musi być taki np. Brad Pitt? Christian wygląda dosyć przeciętnie, po prpstu jak facet.

wierzba533910913

Brad też jest bardzo przystojny :) wszystko jest włącznie kwestią gustu.

wierzba533910913

Oboje są przystojni. Ale Bale'a bym wybrała bez zawahania, gdyby mi było wybierać między ta dwójka :) rzecz gustu, a w mój się wpisuje idealnie.

wierzba533910913

Brad Pitt wygląda jakby mu walec po twarzy przejechał i jeszcze szerszeń poprawił. Weź. Porównywać faceta o dosyć klasycznej urodzie(Bale) do faceta u którego uroda jest wielką zagadką(bo jej nie ma) to trzeba być odważnym. Gratuluję "gustu".

isobel

To prawda, Christian Bale to wyśmienity aktor

Bonzacz92

Pełna zgoda, mistrz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones