Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

jak on to robi.
dwa filmy z 2013r, w jednym grubasek w drugim znowu chuderlak
WOW

alex_29_filmweb

Jeśli chodzi o te dwa filmy z 2013 roku (Zrodzony w ogniu, American Hustle) to sytuacja wygląda tak, że "Zrodzony w ogniu" był kręcony zanim Bale przybrał na wadze by wcielić się w swoją postać w "American Hustle". Pierwszym filmem, który powstał po tej metamorfozie jest "Exodus: Bogowie i Królowie". Jednakże Twoje spostrzeżenie jest trafne, Christian Bale zaskakuje swoimi gwałtownymi przemianami fizycznymi. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem jego przemiany z przełomu 2003/2004, kiedy to po skończeniu pracy nad filmem "Mechanik", przygotowywał się do roli w "Batman Begins".

Vintale

wiem już że Zrodzony w ogniu był przed tą metamorfozą do American Hustle, zdążyłam po mojej wypowodzi to ogarnąć ;)
a co do "przemiany" od Mechanika do Batman początek, czytałam że miał ok.6 tyg za zrobienie masy i rzeźby, szacuneczek :)

alex_29_filmweb

Raczej zajęło mu to ok. 6 miesięcy, ale to i tak zaskakująco szybko. Niezmiernie gościa podziwiam za jego zaangażowanie, tę silną wolę, by wcielić się w daną postać, najlepiej jak potrafi.

Vintale

oto jedna z ciekawostek do filmu Batman Początek :
"Chris Nolan powiedział Bale'owi, że jeśli szybko nie przytyje (Christian był po filmie "The Machinist" i miał 30 kg niedowagi) to nie zdoła przekonać producentów do obsadzenia go w głównej roli, mogłby się on raczej nadawać do roli Scarecrowa. Na przytycie Christian miał ok. 6 tyg."

alex_29_filmweb

Dużo sterydów i spokojnie można to zrobić do tego z jego kasą wszystko można, ale i tak podziwiam go za te metamorfozy.

Sneak

Sterydy są dla koksów z siłowni, co nie mają w wiele w głowie i chcą szybko przybrać masy mięśniowej.

Tutaj do poczytania na temat jego diety i treningu:

http://www.bodybuilding.com/fun/dark_knight_training.htm

marcin261287

Oj oj oj drogi kolego, bez sterydów taki efektów nie osiągniesz, to że ktoś ci powie wola walki dieta na 100% itp ....
Taki okres czasu bez anabolików, graniczy z cudem zwłaszcza że to aktor i w ciągu dnia ma wiele innych zajęć.

Sneak

Jesteś specjalistą w tej materii, czy tak tylko klepiesz?

marcin261287

Uwierz mi na słowo że znam się.

Sneak

Nie wierzę Ci na słowo.

marcin261287

Twój problem ;)

alex_29_filmweb

Bale zdążył z przemianą fizyczną do roli Wayne'a, a w dodatkach do Batman Begins mówili, że nawet przedobrzył i musiał przystopować :D

alex_29_filmweb

Trochę przesadza z tymi przemianami fizycznymi, to się odbije na jego zdrowiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones