Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

To kpina chyba że ..... nr 885 to najwyższe na filmwebie. Jak nie to admini już powinni trząść portkami.

kubixer11

Przecież prawie każdy wie, że ten ranking to kpina.

PS.
Nie ma się czym przejmować.

kubixer11

te rankingi to sciema,ale chuck i tak im pewnie zaserwuje półobroty.

damianho15

Chuck to niekwestionowana gwiazda kina akcji lat 80 dzięki taki filmom :
Samotny Wilk McQuade
Zaginiony w akcji
Zaginiony w akcji 2 :Początek
Zaginiony w akcji 3
Kod Milczenia
Inwazja na U.S.A
Odział Delta
Odział Delta 2
Ośmiokąt
Droga Smoka
Powinien być wyżej w rankingu ,to nie ulega wątpliwości .
A tutaj Słynny Chuck w swoim żywiole .http://www.youtube.com/watch?v=urzaj8ezhYw

bradock

http://www.youtube.com/watch?v=urzaj8ezhYw

bradock

no tak to jedna z gwiazd kina akcji lat 80 i 90 ale aktorsko jest sredni,a filmów niema az tak dobrych jak niektórzy choc jest w czołowce.

damianho15

Dokładnie .Filmy Chucka to czołówka kina akcji lat 80 !

bradock

w wiekszosci sie z toba zgadzam choc co do stathama to akurat nie.

damianho15

A co jeśli chodzi o Stathama ? Nie lubisz go ? Co prawda on nie ma aż tak dobrych filmów jak choćby Niko czy Krwawy Sport ale ogólnie ma dobre ,przyzwoite filmy akcji .Wszystko co teraz kreci to są przecież kinówki ,stoją na lepszym poziomie niż np Sprawiedliwości Ulicy czy Aż do śmierci .Widziałeś z nim Elita Zabójców ? Jeśli nie to bardzo polecam .http://www.youtube.com/watch?v=6pamcT5ian0

bradock

http://www.youtube.com/watch?v=6pamcT5ian0

bradock

gosc ma sie za twardziela ale nie ma go co porównywac do gwiazd z lat 80 i 90,cos tam umie ale to wszystko jest przesadzone,filmy z jego udziałem raczej omijam wystarczy mi ze widziałem ten słynny transporter i sie zawiodłem.

damianho15

Elita Zabójców ,Zabójca (Gra też tam Jet Lee ) ,Mechanik czy Safe są świetne .(Kategoria R ) Transporter miał PG -13 .Śmiało możesz to łyknoć .

damianho15

On nie uchodzi za twardziela on nim jest. Stallone czy Arnold to twardziele w filmach ale nie mogli by się równać z Chuckiem Norrisem w realu. Zajechał by im z pół obrotu. Siedmiokrotny mistrz karate w wadze średniej, uczeń Bruce Lee.

damianho15

5 mistrz świata w karate, ale jak to ująłeś '' coś tam umie''

bytrek

mowisz o stathamie chyba jednak nie

bradock

Zgadzam sie. Dla mnie Chuck Norris to 10/10. To jeden z moich ulubionych aktorow i nic tego nie zmieni. Pozdrawiam ;)

kubixer11

z całym szacunkiem dla Chucka, ale aktor z niego średni. Może i jest "kozakiem", ale aktorsko to max. 7 moim zdaniem.

chop

Ale chociaż w pierwszej 500 powinien być. Jest legendą a nie byle aktorzyną.

kubixer11

no tak. legendą jest. może i nawet w pierwszej 300 bym go umieścił ;) no, ale ja uważam że ranking aktorów, filmów itd. to sprawa indywidualna. każdy ma tak naprawdę swój. a gusta ludzi są różne.

chop

Dokładnie, Chuck to legenda kina mógł by być wyżej, ale w rankingu brakuje wielu dobrych aktorów, albo są o wiele za nisko. Więc dobrze że przynajmniej Chuck nie jest poza 1000cem. Grunt że jest wyżej niż Seagal

frycek49

Też jestem trochę zdziwiony że Chuck jest wyżej od Stevena l ale się ciesze z tego .Seagal.i Van Damme wydawali się chyba bardziej popularniejśi ,szczególnie że dominowali w latach 90 .Oczywiśćię Chuck też Wielka Legenda dzięki takimi filmom jak ,,Samotny Wilk McQuade ,, ,,,Zaginiony w akcji ,, czy ,,Odział Delta ale nie sądziłem że wyprzedzi Seagala .To pewnie przezte ,,Rumuńskie Usypiacze ,,

frycek49

A co według ciebie jest lepsze ,,Zaginiony w akcji ,, czy ,,Czerwony Skorpion ,, ? Ja obydwa te filmy uwielbiam ale nie mogę się zdecydować który jest lepszy ?

bradock

Wolę Zaginionego w akcji ze względu na Chucka. W sumie to oba filmy są dobre i podobne do siebie (co nie dziwne bo ten sam reżyser)

kubixer11

962 miejsce ;/

fear07

Idę się zastrzelić - Będzie mniej bolało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones