Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

Jak nie kopał jak kopał.

Chyba mało z nim oglądałeś.

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Chodzi mi o taką szybkość i precyzje.

No i przecież miał takie walki jeszcze. Co z nim oglądałeś ?

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Według ciebie gdzie miał takie walki jeszcze z taką szybkością ?

Najpierw napisz co z nim oglądałeś.

prof_mateusz27

,,Ośmiokąt ,, ,,Oko za Oko ,, ,,Mściciel z Hongkongu ,, ,, Samotny Wilk McQuade ,, i odcinki Strażnika Teksasu,tam najlepiej i najfajniej walczył Chuck .

bradock

Tak tu Chuck tak dobrze walczy!

prof_mateusz27

Mateusz ,masz racje ,najpierw trzeba wszystko obejrzeć żeby się dobrze wypowiadać i mądrze .Po za tym Chuck wcale aż tak dobrze nie walczył w Drodzę Smoka ,w sumie to Bruce Lee tam dominował i ta jego szybkość .Chuck najlepiej zawalczył w swojej karierze w finale w Zaginionym w akcji 2 z tym komendantem obozu .Kurde jak tą walkę obejrzałem kiedyś pierwszy raz ,to potem taśmę VHS nom stop przesuwałem na tą walkę .Był czad !!!

bradock

Ta walka jest na prawdę dobra, ale moja ulubiona to Norris kontra Carradine. Po prostu cudo do tego ta muzyka. Podnosi adrenalinę ta walka. Walka z Brucem Lee też jest bardzo dobra. Chuck też przecież tam był szybki. Wiadomo Lee musiał lepiej wypaść na ekranie przede wszystkim dlatego, że miał wygrać i grał główną rolę. W sumie to walki w "Zabijaka, zabijak" też nie są złe Chuck dobrze się tam rusza, ale widać jak ciosy nie dochodzą itd. Był taki jeden super odcinek "Strażnika teksasu" gdzie gościnnie grał złego James Remar na końcu mieli ze sobą rewelacyjną walkę na samej górze wyskokowego budynku (aż się zdziwiłem, że Remar tak wywija). Niestety nie pamiętam który to był odcinek. A chętnie powtórzył bym przynajmniej sobie tą walkę.

prof_mateusz27

Najlepsza walka Chucka w serialu Strażnik Teksasu była w episodzie El Coyote ,cześć 2 .U takiej kobiety w posiadłośći ,normalnie cudo !!! Ale nie mogę jej znaleść na you tube .

bradock

Najlepsze odcinki to wg mnie
-Casa Diablo jak porwali Sydney i Alex co przecienik Walkera rzucal nozami i finalowa scena byla super.
-4cz odcinek o hakerach z dziewiatej serii gdzie goscinnie zagral Michael Ironside
-Jak Walker Trivette i Gage poszli do wiezienia bo organizowali nielegalne walki wieziniow

Ruben_fw

Mi się najbardziej podobały odcinki ,,Strażnika Teksasu ,, z tym intro ,otwarciem : http://www.youtube.com/watch?v=DaT_vZgYqsA

Obejrzyj ,,Ośmiokąt ,, !!!!!!! Tam to miał szybkość i precyzje !!! http://www.youtube.com/watch?v=2wTw6xXzusw

użytkownik usunięty
bradock

OK na pewno obejrzę ośmiokąt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones