Claire Danes

Claire Catherine Danes

7,9
12 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Danes

Nie sądzicie że Claire jest podobna do Clémence Poésy?

Joanna_7

masz racje. jak oglądałm gwiezdny pył byłam przekonana ze to ona:P

KlaudiaFoxy

heh, dokładnie :] byłam pewna, że ją skąds znam... a to nie ona.

KlaudiaFoxy

Dla mnie w Gwiednym pyle wydała się bardzo podobna do Mii Wasikowskiej

KlaudiaFoxy

W żadnym wypadku. Są tylko trzy aktorki które wyglądają łudząco podobnie i są to: Claire Danes, Mia Wasikowska i Gwyneth Paltrow. Dziękuję, koniec tematu ;-)

Olas89

P.S. Ta ostatnia najładniejsza, mimo że najstarsza

Joanna_7

Tylko kobiety mogły by się pomylić...

Joanna_7

Też to zauważyłam.

Joanna_7

Kiedy zobaczyłam plakat Gwiezdnego Pyłu byłam przekonana,że to ona ale sprawdziłam i okazało się, że nie mam racji......

Sol_Alexandra

a jak dla mnie - absolutne zero podobieństwa.




maruda

Na pewno nie na tym zdjęciu ale oglądnij sobie jakiś plakat gwieznego pyłu. Ja zauważyłam ją na ulotce w kinie--> tam wygląda naprawdę podobnie choć w innych filmach rzeczywiście nie.............

Sol_Alexandra

jak dla mnie to jest ona podobna do Gwyneth Paltrow ale to moje zdanie na pierwszy rzut oka myślałam że to ona

dzastinka8

Piszę blisko 8 lat później, więc to jakby głos z przyszłości ;-)
Ja także uważam, że Claire Danes jest podobna do Gwyneth Paltrow. Nie tylko na pierwszy rzut oka.

kinomankaM72

Piszę po kolejnych (z górą) 2 latach, więc to jakby głos z jeszcze dalszej przyszłości ;-)

Dla mnie Claire Danes i Gwyneth Paltrow fizycznie są do siebie mało podobne, nie tylko na pierwszy rzut oka. Ten sam kolor włosów i podobne piersi, reszta zupełnie inna, jedna przeciętnej urody a druga piękna. Jest jednak coś, co czyni je niemal identycznymi i obie pięknymi - ich twarze (nie wiem jak to nazwać) "promienieją".


Joanna_7

Może nie "idealnie" podobna, ale w tym zdjęciu rzeczywiście można dostrzec podobieństwo do Clemence choć w małym stopniu ;]

Joanna_7

Mnie szczególnie uderzyło to podobieństwo podczas oglądania "Romeo i Julii", mimo że ma tam ciemne włosy;)

użytkownik usunięty
Joanna_7

Średnio podobna, nos mają inny. Ale ona jest chyba ładniejsza...taka śliczna!

Joanna_7

Też tak uważam. Trochę przypomina mi jeszcze Cate Blanchett. :-)

Joanna_7

Mnie też się tak wydawało. Kiedy obejrzałam jakąś reklamę "Homeland" byłam przekonana, że to Clemence:)

Joanna_7

Mnie się zawsze myliły, jeszcze na dodatek obydwa imiona na "C" :D

Joanna_7

Dla mnie to ona jest przede wszystkim podobna do naszej Marii Sadowskiej.

Joanna_7

No, najwyżej troszeczkę.

Joanna_7

Jak dla mnie bardzo podobna do Mii Wasikowskiej, do Clemence nieszczególnie.

Joanna_7

Tak! Ostatnio widziałam stary serial, gdzie ta druga była nastolatką i myślałam że to Carrie Mathison.
A teraz widzę Clémence w "Geniuszu" i zwątpiłam ;)

Joanna_7

Rhea Seehorn również jest do niej podobna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones