Claire Forlani

7,6
7 340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

Gra tak, jakby wstydziła się kamery. Te ciągle przymrużone oczy, ten wymuszony cień uśmiechu. Koszmar...

misiarysia

te same skojarzenia po dzisiejszej emisji :)

misiarysia

Zgadzam się. Oglądałam tylko jeden film z nią, a dokładnie "Joe Black". Nosz myślałam, że mnie szlag trafi... Mimika twarzy wiecznie taka sama, tak samo irytująca, aż mi się skojarzyła z Kristen Stewart, która ma cały czas otwartą gębę. Jest chyba tak samo nudna i męcząca jak ten film -.-

xpierwszyrazx

Co do aktorki nie mam zdania, ale, że film nudny i męczący zgadzam się w 100%.

xpierwszyrazx

Akurat w "Joe Black" ta mimika była rewelacyjna, dodobnie jak rola Claire w tym filmie. Tam do całości pasowała właśnie taka milutka, niewinna dziewczyna którą świetnie zagrała.

MartiniKS

Dokładnie. Ale babom i tak się nie podoba, zwyczajnie zazdroszczą ślicznej buzi. Te wszystkie co „rzygają” jej mimiką sa niedowartościowane ;)

pavik995

Hehe ciekawa teoria. Mnie się bardzo podobała w tym filmie jak i sam film. Nie wyobrażam sobie lepszej aktorki w tej roli. Moim zdaniem rewelacja.

Konstancja

Chciałbym Ci przyznać 5 lajków,ale nie ma takiej możliwości

Konstancja

Właśnie dla tych "maślanych" oczu nie mogę oderwać oczu :) Nie wyobrażam sobie lepszego odegrania tej roli.

MartiniKS

Całkowicie się zgadzam

misiarysia

Istotnie irytująca, nudna i męcząca! Jej mimika twarzy polega na dziwnych skurczach, jakby prąd porażał jej mięśnie...i to przymrużanie oczu!...być może ma wyrażać skupienie, zainteresowanie, intelekt, a powoduje (przynajmniej u mnie) wrażenie, że z braku umiejętności posługiwania się innymi środkami wyrazu, zwyczajnie w ten sposób stara się skupiać na siebie uwagę, a w efekcie uzyskuje na twarzy wyraz bólu istoty chcącej uchodzić za intelektualistę. Z naszego podwórka przywodzi mi na myśl Małgorzatę Foremniak.

bekal

Proponuję obejrzeć kiepskich,tam Ferdek mimiką wymiata,Forlani,nie mówiąc o Boczku lub Paździochu....

misiarysia

Kolo gospodyń zawistnych bab bez wymuszonych uśmiechów

PIXA_GOD

A troszkę jaśniej można?

PIXA_GOD

Hehe, dokładnie.

sosen88

Ty jesteś drewnem

użytkownik usunięty
PIXA_GOD

Od razu to samo mi przyszlo na mysl jak przeczytalem te ich zawistne wypociny. :)

Same zawistne kobieciny o pięknych oczach i buźkach komentują. Skupcie się na waszych cudnych oczach, a urodę takiej damy jak Pani Claire pozwólcie oceniać innym.

PIXA_GOD

Dokładnie. Dziekuje ze to napisalas. Czytając te całe biadolenie widze ze piszą to same zawistne baby. W joe black fenomenalna, mega sliczna buźka. Wg mnie mimiką robiła cały romantyczny nastrój przy Bradzie Pittcie. Piekna kobieta.

misiarysia

Bardzo ładna kobieta, ale maniere w graniu ma irytującą. Nie moglam sie skupić na filmie, kiedy na ekranie byla ona i te jej uciekające oczy.

Nicolis

na tym polega piękno jej gry aktorkiej, uciekające oczy sprawiają ze wyglada na bardzo nieśmiałą, spokojną osobę idealna do Joe Black

Nicolis

Piękna ale co z tego skoro właśnie męczy w Joe Black. Skromność, spokojność, nieśmiałość można zagrać w całkowicie inny sposób, tutaj mamy pokaz trzech min i trzech rodzajów zmrużenia oczu, wszystko powtarzane w kazdej scenie z Bradem. Lekka masakra.

whitestripes_333

No i bardzo dobrze. Mogłaby tak cały film ;)

misiarysia

A mnie zaskoczył fakt że właśnie ona jest jedyną aktorką grającą główną rolę która mnie nie zirytowała od bardzo długiego czasu

misiarysia

Koszmarne to musi być całe twoje banalne życie. Pewnie jest brzydsza od mojego dziadka. Brr!...

dustin_maratonczyk

Na pewno mądrzejsza od niego i ciebie, razem wziętych :)

misiarysia

Koszmarne to musi być całe twoje banalne życie. Pewnie jesteś brzydsza od mojego dziadka. Brr!...

dustin_maratonczyk

A coś więcej?
Czy będziesz klepał ciągle to samo? ;)

misiarysia

Tak!
Koszmarne to musi być całe twoje banalne życie. Pewnie jesteś brzydsza od mojego dziadka. Brr!.

dustin_maratonczyk

Niestety, nie będzie ci dane przekonać się o tym, dziecinko.

misiarysia

Rola!!!
po prostu taką dostała i jakkolwiek każdy ma swoje zdanie, to jej udało się perfekcyjnie! To że tak Cię wkurza świadczy że zagrała dobrze.
O czym byś pisała gdyby jej nie było... ?
Film na 5+.... z jej udziałem! Jej rola robi kawałek tego filmu. Taka miała być i była. Pewnie każdy nakręciłby to inaczej ale ja wybieram tą wersję.
ALE SZKOŁA FILMOWA DALEJ REKRUTUJE! Próbuj i pokaz jak powinno być

MC8

Ale po co mam próbować i pokazywać? Wykonuję inny zawód, w którym jestem profesjonalistką. Gdybym miała predyspozycje i chęci do bycia aktorka, to na pewno bym próbowała. A tymczasem jestem "tylko" widzem. Celowo w cudzysłowie, bo to dzięki takim, jak ja, tacy, jak ona mogą się pokazywać na ekranie. A ja mam 100% prawo do oceniania tych występów.

misiarysia

Popieram. I widzę, że w wątku pełno stulejarzy walących sobie do tej laski, twierdząc, że inne kobiety są zazdrosne. Nie ma o co, o minę jelenia bambi i płaczliwy ton? Daleko jej do takiego poziomu jaki reprezentuje piękna Angelina Jolie. Ta aktorka po prostu jest poniżej przeciętnej.

Anixot

stulejarzy xd Ale rzeczywiście można odnieść takie wrażenie. Spuszczają się z zachwytu i nie tylko. Oni chyba pięknej kobiety nie widzieli... Ale o gustach się ponoć nie dyskutuje...

misiarysia

Dla wielu ona jest piękna, dla wielu nie - jak widać każdy może tu mieć rację, to chyba kwestia gustu i tego co na kogo działa.  We mnie ona wywołuje irytację

misiarysia

Jesteś lesbijką czy o co chodzi? Najlepiej o tym, że świetnie zagrała swoją role w Joe Black świadczą głosy facetów, których jej gra przekonała. Jej mimika widać została dobrana świetnie, ponieważ swoją grą przekonała innych facetów do siebie tak jak Joe Blacka czy Drew.

Charlie_M_

twój komentarz jest tak prostacki i niski, że jedyne, co mogę zrobić w odpowiedzi na niego, to napisanie tego zdania.

misiarysia

Oj, miałam dokładnie to samo, strasznie ciężko się to oglądało. Nie wiem czy to zła gra aktorska, czy ma coś z miką twarzy bo kojarzę ją tylko z "Joe Black" ale z trudem się oglądało te "wyczyny".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones