Clark GableI

William Clark Gable

8,8
4 708 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clark Gable

Oprócz:
Przeminęło z wiatrem
Bunt na Bounty
Ich noce
Skłóceni z życiem

Co jeszcze polecacie? I najlepiej z linkami do danego filmu :) Będę wdzięczna!

korba225

Run silent, run deep = pojedynek aktorski z Lancasterem. Natomiast co do innych filmow to przyznam szczerze, ze wiele z nich to glownie komedie romantyczne o podobnym poziomie, takze nie wiem ktora bym szczegolnie wyroznil. Nie widzialem "Prymusa" i "Cain and Mabel", maja dosc wysoko srednia na IMDB, wiec zapewne sa warte obejrzenia.

korba225

Zdecydowanie "Red Dust" (i ewentualnie późniejszy remake tego filmu pt. "Mogambo").

Jeśli interesujesz się biografią Clarka, a dokładniej jego prywatnymi związki - np. z piękną Carole Lombard, jego trzecią żoną, to warto też zobaczyć "No Man of Her Own", podobnie "The Call of the Wild" (podczas kręcenia filmu nawiązał romans z Lorettą Young), jednak te filmy nie należą do jego najlepszych. Można obejrzeć z sentymentu, fajerwerków nie ma.
Pozdrawiam! :)

korba225

ja bym ci poleciła jeszcze Prymusa dobra komedia i dwaj z Teksasu fenomenalny film, nie wiem co widziałaś po post sprzed dwóch lat wiec może widziałaś,ale jak nie to polecam, dobrze się tez ogłada Zdradę, Zatokę aniołów, Zaczęło się w Neapolu gdzie partneruje mu młoda Sophia Loren i jak lubisz typowo wojenne to Decyzja na komendę i Dramat w głębinach - pierwszy bardzo dobry film, drugi bardzo dobra rola Clarka , chociaż film trochę gorszy

Ami_656

Cenisz bardziej dramat niz decyzje? No kontrowersyjna opinia:)

Qjaf

Uważam. ze Decyzja na komendę jest lepszym filmem jako całość niż Dramat w głębinach, natomiast Clark Gable moim zdaniem zagrał lepiej w Dramacie w głębinach niż w Decyzji na komendę.
1. Decyzja na komendę - lepszy film,
2. Dramat w głębinach - film gorszy , lepiej zagrana rola przez Clarka Gable.

Ami_656

Zrozumiano;)

Qjaf

spoko maroko, pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones