Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

wiedziałam że Clint musi miec jakiegos Oskara ale nie przypuszczałam że za reżyserie D: zasłużył zdecydowanie za gre aktorską :> ma tyle świetnych filmów i został doceniony dopiero tak pozno.. w sumie dobrze ze w ogóle dostał :) uwielbiam go, legenda westernów ;)

neela96

Clint jest bardzo dobrym reżyserem. Zdecydowanie mu się należało

cichy_25

należało należało.. oczywiście! ;) ale poza tym że jest świetnym reżyserem jest też niesamowitym aktorem.. aż serce ściska że nie dostal Oskara za żadną role

neela96

On powinien dostać Oskara za całokształt swojej twórczości aktorskiej. To jest w zasadzie aktor jednej miny - mega twardziela. Teoretycznie powinno go to na starcie dyskwalifikować, ale nie ma większego twardziela niż Eastwood w kinematografii współczesnej - wcześniej był Humphrey Bogart i nie podejmuję się oceniania który był większym twardzielem. Proponuję zestawić sobie w myślach każdego kozaka z filmów i seriali z ostatnich 3 dziesięcioleci z Clintem - nic nie ujmując tym wszystkim (często bardzo utalentowanym aktorom), według mnie żaden z nich mu nie dorównuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones