Clive Cussler

6,4
14 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Clive Cussler

Ale juz filmy na ich kanwie nie zachwycają - nawet samego Cusslera. Niemniej Dirk Pitt to swietna postać literacka i dziekuje Cusslerowi za całą twórczość!

Zeke

Clive niestety nie miał szczęścia do adaptacji filmowych swojej prozy :(
Mam wielką nadzieję że to się kiedyś zmieni bo Dirk Pitt to James Bond i
Indiana Jones w jednej osobie.
Pan Cussler to z pewnością wyjątkowy człowiek. Mam nadzieję na kolejne
powieści jego autorstwa, czyta się je z zapartym tchem!!

NHMS

Książki są rewelacyjne, a ja od lat paru łudzę się że zekranizują coś z plików Oregona. Pozdrawiam.

Zeke

Ja bym najbardziej chciał ekranizacji "Na Dno Nocy". Według mnie najlepsza książka Cusslera, najmniej przegięć, wartka akcja i ciekawy wątek historyczny.

maxkosmo

Jak dla mnie najlepszą książką pozostaje "Smok". Moja pierwsza pozycja Cusslera. A ostatnio mam wrażenie, że to już nie jego pióro a on tylko jakiś konspekt tworzy dla kolejnych pozycji

użytkownik usunięty
maxkosmo

Dla mnie jak na razie najlepsza jego książka to "Dżungla" z serii Oregon :)

Zeke

No faktycznie mam sciągniętą "Saharę" i "wydobyć titanica' i jesli mam być szczera bardzo odbiegają od pierwowzoru. Już nie mowię tu o akcji ale sam wygląd Dirka Pitta nie został ani trochę uwzględniony przy szukaniu aktorów do tej roli. Przedewszystkim te opalizujące oczy - istniają szkła kontaktowe. Ale książki są genialne !!! Czyta sie je z zapartym tchem. Szukam tych które już są napisane tak żeby kupić w komplecie. Jakby ktoś miał namiar na kogoś kto chciałby sie pozbyc to skorzystam. Oczywiście moga być używane.

użytkownik usunięty
Dorota74

Hej. Jeśli dalej szukasz jakichś pozycji to sporo możesz znaleźć na allegro, ja niedawno stamtąd zamawiałam :)

Zeke

W pracy uwielbiam słuchać audiobooki Cusslera.Numer 1 -Wydobyć Titanica.Teraz słucham -Skarb,też polecam.Zastanawiam się jak pisarz mógł tak lawirować wieloma ciekawymi wątkami aby móc połączyć je w jedno.Chciałabym aby ktoś solidnie zekranizował całą serię.Ale musiałby być dobrze obsadzony Dirk Pitt bo Matthew wg mnie poległ.Najlepiej ktoś nieznany,nowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones