Clive OwenI

7,9
26 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clive Owen

Jaki był pierwszy film z Clivem, który obejrzeliście???

domi_bwp

"Bliżej" - film genialny, Clive Owen też, ale pamiętam, że strasznie nie lubiłam granej przez niego postaci.

emilia883

Zgadzam się- film GENIALNY i oczywiście Clive też:)
A mój pierwszy film z Clivem to "Sin city". Wtedy go zauważyłam i zaczęłam oglądać z nim filmy:):)

domi_bwp

Właśnie skończyłam oglądać "Wykolejonego", polecam, trzyma w napięciu, i jak dla mnie nieprzewidywalny. A co polecasz z udziałem Owena? pzdr.

emilia883

"Wykolejony" jest świetny.
Warty obejrzenia chociażby przez zakończenie, które osobiście zaskoczyło mnie maksymalnie:)
Szczególnie polecam:
-"Bez granic" (przepiękny film!)
-"Sin city" (arcydzieło!)
-"Ludzkie dzieci"
-"Plan doskonały"
-"Król Artur" też jest dobry ale brakuje mu czegoś...
i oczywiście "Bliżej" i "Wykolejony" ale wiem, że to już oglądałaś:)
Jak już obejrzysz filmy, które poleciłam (jeśli oczywiście będziesz chciała) to napisz czy Ci się podobały i czy podzielasz moje zdanie). Pozdrawiam:)

domi_bwp

hmm, z wymienionych przez Ciebie filmów w całości widziałam jedynie "Ludzkie dzieci", które przyznam niekoniecznie mi się bardzo podobały ;). "Sin city" mam w domu i cały czas się przymierzam, szukam odpowiedniej weny :P. "Króla Artura" widziałam w telewizji, znaczną nawet część, ale nie dane mi było obejrzeć do końca. To, co widziałam jakoś średnio do mnie trafiło, nie chodzi o Owena, ale o sam film, totalnie nie mogłam się wczuć w klimat filmu. "Bliżej" - powtórzę jeszcze raz - wielbię ;). Wszystko czego nie widziałam - obejrzę i dam znać ;) pozdrawiam

emilia883

Mówie Ci, obejrz sobię "Sin city".
Jak dla mnie to jeden z najlepszych filmów tego gatunku:)
Daj znać:)
Pozdrawiam

domi_bwp

I jak???
Obejrzałaś coś z tego co polecałam??:)

domi_bwp

Bez granic- należy do moich ulubionych:-)

Binula

Pierwsze hmmm to chyba "Król Artur"
i "Sin city"

Kas_Q

Moim pierwszym filmem był "Closer", którym jestem cały czas oczarowana ;)
Drugi: "Sin City", świetna, komiksowa produkcja
Trzeci: "Elizabeth: The Golden Age", rola całkiem zwyczajna. Wspaniała Blanchett:)

domi_bwp

hej, do tej pory obejrzałam jedynie "Plan doskonały", o filmie jako całości mówić nie będę - kilka elementów było dobrych, i jednym z nich był właśnie Clive Owen, bardzo mi się podobał w tym filmie. pozdrawiam

emilia883

"Thank you. Thank you for your honesty. Now fuk off and die, you fuked up slag." Genialny tekst do Julii Roberts :)

domi_bwp

moj pierwszy raz to chyba "krol artur" gdzie byl swietny ale to rola w "bez granic" sprawila ze dostrzeglam jego talent, tam poprostu rozwalil mnie na lopatki :)

domi_bwp

Ja widziałam chyba tylko "Elżbietę II", tak mi się wydaje. Ale nie podobało mi się jak tam grał. Strasznie irytujący. Ale to tylko moje zdanie..

DizzyMissLizzy

Mój pierwszy film z Clivem Owenem to Gosford Park - rewelacyjny, i jeszcze bardzo podobał mi się jego epizod w Różowej Panterze, ktorym moim zdaniem udowodnił, żenyłby świetnym Jamsem Bondem :-)

W Bliżej też był świetny, ale to nie podlega dyskusji.

domi_bwp

nie jestem pewna - pierwsze chyba było 'Closer' - swietny film, swietna rola

domi_bwp

pierwszy... chyba 'Plan doskonały', ale nie jestem pewna być może był to 'Wykolejony' ;p

domi_bwp

Król Artur

domi_bwp

Pierwszym filmem, po którym zainteresowałam się Clive'em był "Bez Granic". Jednak wcześniej ten niesamowity aktor przelatywał gdzieś przed oczami na ekranie, tylko niestety zauważyłam go później. Opłacało się, bo kolejne filmy takie jak Król Artur czy Plan Doskonały to wyśmienite filmy akcji, a Bliżej czy Ludzkie Dzieci to uczta dla kinomana. Wspaniały aktor! Nic dodać, nic ująć...

domi_bwp

Pierwszy to chyba Król Arur lub może Tożsamość Bourne'a

domi_bwp

Pierwszy ...hmmm chyba Król Artur, pozniej Inside Man i Ludzkie dzieci ; ]

ShadyBaby

"Gosford Park" Kocham ten film!! Specyficzny klimacik!! miodzio!!

... a dalej już samo jakoś poszło!! :)
Rewelacyjne są filmiki dla BMW "Hire"!! polecam! "Król Artur" - świetny! "Bez granic" film dla kobiet, ach!! ;) "Sin City" wizualnie powala!! "Tylko strzelaj" totalna pomyłka!! "Bliżej" mnie nie zachwycił.

domi_bwp

Moim pierwszym filmem była "Druga strona rzeczywistości" - i film i Clive zachwycili mnie :) Było to parę lat wstecz, od tego czasu wprost przepadam za tym aktorem :)

domi_bwp

"Bliżej" było genialnym filmem, oglądałam go potem chyba jeszcze z 5 razy i te dialogi zawsze robią na mnie wrażenie. "Ludzkie dzieci" były średnie, pozostawiły mnie z dziwacznym uczuciem. A ostatnio miło zaskoczyła mnie "Gra dla dwojga", Clive jak zawsze świetny.

Fatal1ty

Ja ze swojej strony mogę jeszcze polecić Krupiera, Bent (swoją drogą jakoś tak przemilczany film, mało o nim słychać, a szkoda) i z nowszych: The International.

domi_bwp

Król Artur
Pozniej Sin City i Closer

TheJ4ck4L

król artur
Ale i tak najlepszy film to ''Closer''!! Scena kłótni z Julią Roberts -rewelacyjna;)
p.s Bardzo podoba mi sie jego głos..nieźle mozna go wyłapać w 'Planie Doskonałym' jak ma na glowie pończochę;))

Jarona

A tak na prawdę pierwszy raz go widzialam w "Bournie"...tylko byłam jeszcze tego nieświadoma :)))))))))

domi_bwp

Hm, pierwszy film jak dobrze pamiętam to 'Closer' - świetna gra C. Owena,
do dziś go pamiętam, a oglądałam go dość dawno temu.
Drugi to 'Bez granic' również powalił mnie na łopatki.
:)

domi_bwp

sin city, albo wykolejony.
teraz już mam na koncie więcej:D

Purplecuckoo

Król Artur ;)


















alex36

mój pierwszy filmz Clive`em to " Bez granic" .
absolutnie powalający.Niezywkle przekonująco zagrał tą rolę. I dlatego pokochałam go jako aktora ;)

domi_bwp

Closer - genialnie zagral. w sumie pierwszy i ostatni, ale przymierzam sie do obejrzenia reszty filmow z jego udzialem z ciekawosci, czy wszedzie gra tak dobrze....

domi_bwp

Pierwszy był "Wykolejony", później "Król Artur"..no i reszta :P
Bardzo podobał mi się w tych wszystkich filmach :P

Gabrysia21

Pierwszy był "Inside Man" następnie "Tylko Strzelaj"

domi_bwp

Bent

domi_bwp

Sin city i closer (bliżej ) pozdro ;)

domi_bwp

Tożsamość Bourne'a, kiedy byłem małym dzieckiem.

domi_bwp

Moim pierwszym filmem z jego udziałem to film ,,Sin City Miasto Grzechu''.Wcześniej nie zauważyłem,że tam grał,ponieważ parę lat temu nie zważałem tak na aktorów.

domi_bwp

Tylko strzelaj. Niewiele widziałam filmów tak słabych i durnych, że mogłyby równie dobrze robić za rozszerzoną definicję słowa ABSURD, ale ten film do nich należał. Zupełnie nie rozumiem, co może się w fabularnej stronie tego tytułu komukolwiek podobać, ale o gustach się nie dyskutuje. Nie mniej, jedyny powód, dla którego przebrnęłam przez te męki z zaciśniętymi zębami, jak na dzielną dziewczynkę przystało, był Owen. Nawet jeśli robił rzeczy, które czyniły tą produkcję jeszcze bardziej durną, miał w sobie niesamowitą charyzmę. Nie mogłam oderwać od niego oczu, a przez bitą godzinę przeklinałam los, że znalazłam ten film w necie jedynie z lektorem, co niezwykle utrudniało mi skupienie się na głosie Owena. A głos ma niesamowity. Mogłam się tym w pełni cieszyć przy seansie Króla Artura i oczywiście to doceniłam. Choć te dwie role były zupełnie różne, to jako Artur, Owen przekonał mnie do swojego aktorstwa. Idealnie wcielił się w swoją rolę i z łatwością mnie urzekł. Później widziałam jeszcze jakieś tytuły z nim, między innymi słabiutką Elitę Zabójców i dużo lepszą Tożsamość Bourne'a. W najbliższych planach mam obejrzenie Sin City i Planu Doskonałego.

domi_bwp

"Ludzkie dzieci". Pomijając niewątpliwe, liczne walory samego filmu, to po jego obejrzeniu utwierdziłam się w przekonaniu, że uwielbiam aktorów wyspiarzy. Akcent robi swoje :)

koraarok

Plan doskonały.


Czy pamięta może ktoś nazwę filmu, w którym Clive gra ojca bo mu zgwałcono córkę ?

domi_bwp

reklama bmw :)

domi_bwp

Król Artur ;)

domi_bwp

Pierwszy był serial "Chancer" ( w polskiej tv "Ryzykant"). Oglądałam go głównie dla Owen`a. To była miłość od pierwszego wejrzenia;)

marigold22

"Closer" bardzo duże wrażenie wywarł na mnie ten film :)

domi_bwp

Jaki był pierwszy film w jakim widziałam Clive'a - nie wiem, ale pamiętam, że pierwszy raz zobaczyłam go w jakimś angielskim serialu (chyba początek lat 90-tych). Jeszcze wtedy mało znany szerokiej publiczności aktor, ale już wtedy miał w sobie to coś przykuwające uwagę, no i ta charakterystyczna skórzana kurtka... ;)

domi_bwp

"Wykolejony" albo "Ludzkie Dzieci" w sumie sam nie wiem :]. Szkoda,że nie gra Bonda bo myślę że wypadłby lepiej niż Daniel C.

domi_bwp

Tożsamość Bourne'a

domi_bwp

"Bez granic". I zaczęłam się zastanawiać co to za fajny aktor. Ale ulubiony film to Ludzkie dzieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones