Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Najbardziej irytująca twarz świata. Psuje każdy film w jakim się pojawia.

Heklo

Wstyd mi za ciebie. Po prostu wstyd... Jak można nie doceniac takiego świetnego aktora?! Pff... gra bardzo dobrze i jest świetnym człowiekiem. A poza tym to ciacho. :P

alex1004

Nie doceniam i nie docenię, bo na niego nie da się patrzeć.

Heklo

A ciebie słuchać. W tym roku jest na 43 miejscu najseksowniejszych mężczyzn świata, wiec wiesz.

alex1004

O kurczę, fakt muszę go za to docenić. Dla mnie to żaden wyczyn, po prostu ma irytującą twarz przez co psuje wszystkie swoje filmy, takimi dennymi i durnymi argumentami nic nie zdziałasz.

Heklo

Jednakże myślę, że Twoje argumenty sa durne, bo irytujaca twarz to ma moja nauczycielka od polskiego, wiec jeszcze nie wiesz co to jest prawdziwa irytacja. A Colin jest przystojnym i wspanialym czlowiekiem. Kazdy kto go poznal tak mowi i widac to w jego postepowaniu i dazeniu do perfekcji w każdej roli jaka zdarzy mu się grac. Ma wiele fanów na świecie i niektórych znam osobiście, więc naprawdę nie wydaje mi się, że ktoś sie z toba w tej sprawie zgodzi.

alex1004

Stwierdzenie, że ktoś ma irytującą twarz to tylko i wyłącznie czyjeś własne zdanie. To, że Colin wdg większości jest śliczny nie oznacza, że tak jest dla każdego człowieka na ziemii. Dla jednego kolor różowy jest najpiękniejszy na świecie, a dla innego najbrzydszy. Dodatkowo, ja niczego nie argumentuję tylko wyrażam swoje zdanie na temat tego aktora, nie pasuje, trudno. Masz swoje zdanie, ja swoje i go nie zmienię tylko dlatego, że wdg miliarda osób Colin jest śmaki i owaki. Nie poznałem go i nigdy nie poznam, więc nie mogę powiedzieć jaki ma charakter, stwierdzam tylko, że nienawidzę filmów z jego udziałem i mam do tego prawo, tak samo do stwierdzenia, że jego twarz, pamiętaj mówię o samej twarzy, nie o osobie, jest irytująca.

Heklo

Ale masz problem... Skoro ma tak irytującą twarz i niby to psuje filmy, to ich nie oglądaj. Proste?

Roksolana_13

Dlatego nie oglądam, ale czasem jest fajny film, a on go psuje i mnie to denerwuje, kapewu?

Heklo

Podpisuję się pod tym. Mam to samo, nie potrafię znieść widoku jego twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones