Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth
paul_van_dyk_87

to chyba masz okazję, ale więcej nic nie napiszę... :)

paul_van_dyk_87

Trochę po czasie ale jeśli nie miałeś okazji jeszcze ogladać to zobacz " Zanim zasnę".

klaudia2251

klaudio, polecac colina w roli psychola w tym filmie, to DUUUZY spoiler!!

spiderboy

Masz rację..bardzo przepraszam ale z drugiej strony Założyciel wątku sam chciał usłyszeć spoiler:p

paul_van_dyk_87

grał czarny charakter w "Zakochanym Shakespearze" ale nie była to rola psychola ;P

isobel

Zgadza sie!

paul_van_dyk_87

polecam obejrzeć Zanim zasnę :)

Anda00

Dokładnie, w Zanim zasnę był świetny. Powinien grać więcej ról czarnych charakterów.

nieznajoma88

dla mnie był najlepszym aktorem z tego filmu

Anda00

popieram w 100 %

nieznajoma88

Wypadł super ale jakoś ciężko mi się przestawić na czarny charakter w wykonaniu Colina. Tak czy siak uwielbiam go

Anda00

w większości filmów wzbudza sympatie, ale w zanim zasnę mnie zaskoczył :) majstersztyk!

użytkownik usunięty
lithium1302

postawi na nogi nawet średni film. - jak na przykład "Kiedyś mnie znajdziesz" - w którym rozwalił system tylko samym "spacerowaniem".

no, może poza "Diabelską przełęczą", w którym to filmie nie wiadomo o co reżyserowi chodziło. Colin miał słabo rozpisaną rolę, za mało był zaangażowany (mówię o postaci, nie o grze) w rozwój akcji.
gdyby przerzucili oś ciężkości na jego postać i zrobili z tego fabularną opowieść, byłoby o wiele lepiej.

myślę, że Oscar należał mu się już za Single Mana. mam nadzieję, że jeszcze uda mu się powalczyć o to trofeum,

paul_van_dyk_87

Polecam "Traumę", dość przerażający i dziwny film, ale Colin jak zwykle cudowny ;)

użytkownik usunięty
wankul

tak - słowo "dziwny" jest tu na miejscu,

ja dodam od siebie słowo "psychiczny"

warto go obejrzeć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones