Cory Monteith

Cory Allan-Michael Monteith

7,5
1 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cory Monteith

Wiem, że umarł i wogóle, ale jeśli ktoś może to proszę o zmianę jego zdjęcia profilowego, bo jest wyjątkowo.... dziwne. Cory był przystojny, więc w internecie jest dużo jego zdjęć - teraz nawet czarno-białych.

tynka33

popieram! ;)

magdzia_xp

miejmy nadzieję, że ktoś to zmieni :)
mogę podać nawet propozycje: http://www.w1420.com/wp-content/uploads/2013/07/cory-monteith-320.jpg

tynka33

Na tym widać jaki był przystojny.
Tęsknię za nim :-(

tynka33

odświeżam temat

tynka33

popieram, niech ktoś zmieni to zdjęcie.

ajsmama

Zaćpał się ?? czy zachorował?

giovanni50

Heroina + alkohol.

nationalxanthem

To sam jest sobie winny

giovanni50

Zaczął brać narkotyki jak miał bodajże 12 czy 13 lat, kilka razy był na odwyku i próbował z tym walczyć więc to nie jest jego wina. Uzależnienie to uzależnienie i raczej nie należy tutaj kwestionować czyjejś winy.

nationalxanthem

Prochy to zło
Wiedział czym to grozi

giovanni50

12 lat to przecież dzieciak, jeśli można tutaj kogoś obwiniać to rodziców, że nie zauważyli albo ludzi którzy mu to sprzedali, tyle. Gdyby zaczął ćpać w wieku chociaż 16 lat to co innego. Raczej niewiele 12 latków ma świadomość tego jak kończy się branie prochów.

nationalxanthem

Jak znam życie w USA było i jest mnóstwo programów antynarkotykowych więc wiedział czym to grozi
Ćpał bo chciał nikt nie kazał mu na siłę palic maryśki

giovanni50

Nie obrażam cię ani nic, ale kim ty jesteś żeby oceniać?
Nawet go nie znałeś, więc się nie wypowiadaj. Fani też go nie znali, ale przynajmniej mówią o nim miłe rzeczy bo za nim tęsknią. Pomyśl też trochę o tym, że ranisz tym innych ludzi, których Cory był idolem. Zacznij zwracać uwagę na innych i nie oceniaj z góry.
P.S. Dwunastolatki naprawdę są za głupie żeby wiedzieć czym grozi wzięcie prochów. A nawet jeśli to są za głupie żeby to przeanalizować i dojść do wniosku, że lepiej nie.

shadow34

A czy ja kogoś obrażam ??

giovanni50

Nie obrażasz, ale ranisz. To co pisałeś wcześniej na pewno nie można zaliczyć do miłych rzeczy. Masz swoją opinię, rozumiem, ale mógłbyś ją wyrażać trochę delikatniej ;)

shadow34

Mam się żałować jakiegoś ćpuna?

giovanni50

Nie, ale jak napisałam wcześniej, swoją opinię mógłbyś wyrażać delikatniej. Niektórzy to mogą bardzo źle odebrać a z resztą ty nawet nie wyrażasz swojej opinii tylko po prostu hejtujesz, a to oznaka bycia nietolerancyjnym....

shadow34

Wyrażam opinię a Ty jestes przewrazliwiona

giovanni50

Nie wyrażasz swojej opinii tylko hejtujesz. A może jestem trochę przewrażliwiona bo nie lubię nietolerancyjnych ludzi.

tynka33

podbijam i przyłączam się do prośby

tynka33

No to ja podam nową propozycję jego zdjęcia profilowego. http://popwrapped.com/wp-content/uploads/2014/07/cory1.jpg

tynka33

Popieram, do tego na miniaturce wygląda jak jakiś dziadek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones