Costas Mandylor

Costas Theodosopoulos

7,3
2 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Costas Mandylor

Super zagrał w pile Hoffmana będzie mnie go brakowało tak wspaniale wypadł w roli nieobliczalnego i nieprzewidywalnego detektywa .W pile uwielbiałem go za to że zawsze wszystkich musiał zabić i w ogóle wspaniały czarny charakter .Nigdy nie zapomnę jego roli w pile .Te momenty jak oswobodził się z pułapki w pile 4 albo jak był w tej szklanej trumnie i jeszcze ta pułapka z piły 6 Bear Trap .No i muszę wspomnieć jego wyczyny w pile 3d gdzie rozwalił cały posterunek i zdążył rozprawić się z Jill i potem jak go dorwał Gordon i go przypiął do rury .Bo piszę aby o pile no cóż nie oglądałem z nim za bardzo filmów więc nie będę oceniał go z innych ról ale na pewno obejrzę z nim jakieś inne tytuły ciekawe ;).Ale za Hoffmana zasługuję na Oscara tak wspaniale zabijał no szkoda mnie że już jego talentu nie obejrzę w kolejnej pile nr 8 ;(.Widzę że facet ma sporą filmografię a ja dotąd nie oglądałem z nim innych filmów poza piłą ;(.

Kinematograf

Masz calkowita racje....kocham go za Hoffmana....jest takim twardzielem i robi to z taką miną....

Kinematograf

Nie wiadomo . Moim zdaniem jeśli 8 powstanie to Hoffman jeszcze nas zaskoczy.

Little_Jacob

O kur...oby..marzenie..nie zakonczylo sie wyjasniona sprawa takze niewiadomo ;]

wiesiakizi1

Według mnie zakończenie jest dwuznaczne. Może sugerować koniec serii ale jest także furką dla następnych części ( gdyż sporo się nie wyjaśniło) Poza tym nie sądzę aby twórcy rezygnowali z tak dochodowej produkcji.

Kinematograf

Jestem wielką fanką piły i jeżeli będzie 8 to koniecznie z Hoffmanem. Jeżeli go nie będzie to raczej bym nie poszła na to do kina, bo powoli seria robi się nudniejsza. W zasadzie jedynym czym będą mogli mnie zaskoczyć to większym hakiem. :D Teraz najbardziej interesuje mnie wątek Marka Hoffmana i pomimo tego, że zapowiedzieli, że 7 to ostatnia część to mam nadzieje że powstanie 8 (koniecznie z Hoffmanem i oczywiście Costasem Mandylorem w roli detektywa).

Kinematograf

Zgodze się, jedna z bardziej charakterystycznych ról w Pile.
Tylko z jego powodu obejrzałem VII część tej serii.
Tak do końca nie jestem pewien czy coś się jeszcze nie urodzi mimo rzekomego finału Piły.
Mimo tego, że seria nudzi mnie od bodajże trzeciej częsci to licze na ósmą tylko z ciekowości, bo dla mnie to niestety wciąż "otwarty koniec" serii...
Tylko czekać.

DEViANT_PL

Dokładnie . Hoffman był boski w Pile . ;* . superoowo grał we wszystkich częściach .
Musi być 8 , ale koniecznie z Hoffmanem . ! . xd . Jak on umrze w tym kiblu , to nie będę tego oglądała ;C .
Bo Piła bez Hoffmana , to jak Gwiazdka bez " Kevina " . ;D

Kinematograf

a ja go nie lubie
a po co wam pila 8??
przeciez to coraz bardziej rozwodniony ten sam filmjak zobaczylem cz 6 lub 7 i ta scene z laska na suficie i 2typami to mialem skojarzenie z jakims durnym teleturniejem "pila fortuny" albo "idz na calosc"
pomysl byl poprostu glupi i nie bardzo pasowal do idei tego calego krojenia a wykonanie i stracila mnie z krzesla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones