Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox

winno byc o zdolnosciach aktorskich..ale jak tu sie na nich skupic
.. pani Cox byla kiedys piekna kobieta..no wlasnie byla bo teraz nie da sie na nia patrzec...nie wiem jak mozna bylo sobie
zrobic taka krzywde. za czasow przyjaciol byla swieza i miala oryginalna urode.tak wiem ze bylo to iks lat temu ale jak juz sie
poprawiala to mozna bylo tak delikatnie a nie ze mimika zanika:(

hummin9bird

Tak bywa w walce z czasem, pomyśl jakby wyglądała gdyby starzała się naturalnie...

Jinno

Cox Faktycznei była dla mnie jedną z najseksowniejszych gwiazd hollywood szczególnie w filmie "3000 mil do Graceland"ale czy myslisz że gdyby zamiast uzywać tylko dobrych kremów zamiast dzień zaczynac od botoksu to wyglądała by gorzej ? nie wydaje mi się . Wszystkie stare rasowe aktorki hollywood - Meryl Streep , Susan Sarandon , Segney Weber , Judi Dench itd . wyglądają świetnie bez inwazhi w skalpel i botoksu mimo że mają już swoje lata . Nie chce nawet wiedziec jak by wyglądały gdyby owładnął nimi botox 20-30 lat temu . Niestety Cox , Aniston , Ibisz itd sa już uzależnieni od tego "cuda" więc w z czasem z ich twarzami będzie coraz gorzej .

maciekb80

Nie wiem czy to twoja osobista niechęć do osób stosujące takie środki, czy może śledzisz portale plotkarskie i faktycznie masz rację. Ja tego nie robię, więc trudno mi się spierać, bo jedyne na czym się opieram to występy filmowe które z swej natury tworzą iluzję obrazu, jednak Aniston o kótrej wspomniałeś wygląda niesamowicie i trudno doszukać się efektów stosowania ów specyfików, a z drugiej strony zachowała cudowne ciało którym mało która kobieta może się pochwalić.

Jinno

podaj mi nazwisko osoby której botox pomógł? Aniston ma świetne ciało bo je pwenie nie raz nie dwa modelowała no ale co to twarzy to owszem wygląda o wiele lepiej niż 20 lat temu ale na jak długo ten wygląd będzie czyms co można podziwiać . Cher na ten przykład jeszcze chwila i nie będzie mogła mówić

maciekb80

Aniston moze botoksu nie stosowala ale nos na pewno poprawiala widzialem ja w serialu Prawo Burke'a i nos na bank miala poprawiany ktos pisal o tym na forum Jennifer

Ruben_fw

Ale Aniston tez ma poprawiane usta czy cos bo mimika twarzy sie jej zmienila jak po botoksie.

Liv4

Aniston jeszcze 5 lat będzie wyglądała jako tako a potem i do niej odezwie sie syndrom Meg Ryan . I nie tylko do niej . Diaz też już ma twarzyczke Jokera

maciekb80

Mi Diaz podobała się tylko w Masce.

Ruben_fw

W "Sposób na blondynkę" była też boska.

Ruben_fw

A mi jeszcze w "holiday"

Jinno

Na pewno lepiej.

Jinno

Przynajmniej zestarzałaby się z godnością, a nie tak. Kobiety po operacjach plastycznych często na starość wyglądają groteskowo.

Pawuloniasty

Niestety prawda. I zamykają sobie dalszą pracę bo nikt już nie chce ich zatrudniać jak w przypadku Meg Ryan . Cox też już nikt nie zatrudni

hummin9bird

Czegokolwiek bym nie oglądała z udziałem Courteney i jej "nowej twarzy", po prostu nie mogę się skupić na niczym innym oprócz jej napompowanych policzków i małych, mysich oczek. Dziwię się, że aktorki sobie to robią i oczekują, że ktoś będzie traktował je poważnie. Przecież nawet wyglądając na swój wiek można grać fajne role, tak jak chociażby Meryl Streep.

MissChristie

Niestety próżność w hollywood górą . Dlatego też i Meg Ryan nie ma już na ekranie od dekady . Botox przyćmił i "wygładził" talent . Można by zrobić świetny film o tym jak świetnie zapowiadająca się aktorka rok po roku zdobywa kolejne nagrody aż pewnego dnia jej próżność wygrywa z rozsądkiem ( tym zdrowym ) i krok po kroku zamiast skupiac sie na kolejnej roli skupia się na kolejnej zmarszcze która stanowi problem number 1 . Z roku na rok staje się karykaturą samej siebie , przestaje dostawać propozycje filmowe , popada w długi , czuje sie wyśmiewana , popada z jednej skrajności w drugą aż finalnie popelnia samobojstwo . Byłaby to fajna przestroga , choć nie dla każdego ale dobre i pare procent które po projekcji odrobiły by lekcje .

hummin9bird

http://m.styl.pl/galerie/gwiazdy/album,iAId,166913 Podobno chce idsawic botoks ciekawe czy to plotka

hummin9bird

no fakt, źle wygląda obecnie.

hummin9bird

ale była fajna w przyjaciołach :)

hummin9bird

Lepiej spać na takim prześcieradle, niż na gołym materacu.

Zloty_Deszcz

Wole spac na betonie niz na domu woskowych cial k.urwa jego mać

maciekb80

Pitolisz.

hummin9bird

https://www.google.co.uk/search?q=courteney+cox+2017&client=ms-android-samsung&p rmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjF6IGDnuTUAhViDsAKHTTpA7UQ_AUICigB& biw=360&bih=512#imgrc=_ - chyba coś si3 jej poprawilo w wyglądzie

hummin9bird

Po tym fulmiku https://m.youtube.com/watch?v=um1unBpIYYc ciesze sie ze nie mam milinow na koncie bo i mi (jak kazdemu) chciałoby sie cos poprawic , potem jeszcze cos ... itd az moja twarz w ktorą zainwestowałem kupe kasy wygladała by wlasnie tak . Az mi szkoda Cox bo gdy człowiek nie czuje siw dobrze w swojj skórze to żadne lekarstwo i miliony na koncie go nie pocieszą

hummin9bird

Jesli tak https://m.youtube.com/watch?v=um1unBpIYYc twoim zdaniem wyglada naciągnięte przescieradło to w wojscu bys z takim przescieradłem i łóżkiem wyleciał przez wojsko .

hummin9bird

Już w friends wygladala jak skrzyzowanie Skeletora z He-Mana z Michaelem Jacksonem. Bleh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones