Craig FergusonI

8,1
666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Craig Ferguson

Wojewódzki powinien się od niego uczyć, jako stażysta mógłby robić za tyłek konia ;P
Ma w sobie olbrzymie pokłady energii, w dodatku sposób, w jaki prowadzi wywiady jest absolutnie niepowtarzalny, po prostu rozmawia z gościem, pełna spontaniczność, a przy tym nie przynudza, nie zadaje głupich pytań o film, o album, o książkę, o serial, tylko prowadzi ciekawą rozmowę, z której gość też czerpie satysfakcję. U Lettermana czy Leno goście zdają się zasypiać. Kimmel, Fallon, czy wspominani powyżej Letterman i Leno nie mogą się porównywać do Fergusona. Mistrz satyry.

soledad

Ciężko się nie zgodzić. Większość tych programów jest po prostu nudna. Zawsze jestem pod wrażeniem, że ci wszyscy prowadzący (z wyjątkiem może Conana) są w jakiś sposób sztywni i atmosfera wydaje się sztuczna. Warto również zaznaczyć, że nigdy nie byłem fanem tego typu rozrywki, gdyż - tak jak wspomniałem powyżej - nie utrzymują mojego zainteresowania. Zawsze jednak jak natknę się na show craiga, to oglądam "od deski to deski".

soledad

poza tym, no ludzie, w jego programie sidekickiem jest gej-robot gadajacy głosem morgana freemana, jego zespół muzyczy Alfredo Sauce and the Shy Fellas są tak nieśmiali, że wstydzą się wyjść zaa kurtyny no i secretariat sztuczny koń tańczy w każdym jego odcinku. jak można to pobić??? to jest przecież genialne :D

soledad

Dokładnie tak. Gdyby ktoś szukał odcinków, to najnowsze (czyt. na drugi dzień rano naszego czasu) można oglądać na cbs.com uzywając np. darmowego vpna z USA na getusvpn . com - nie mam nic wspólnego z tym serwisem, używam go po prostu do oglądania - minusem jest tylko to że hasło się zmienia co jakiś czas, ale no cóż, jest za darmo.

soledad

I kończy go w grudniu tego roku :(

soledad

Craig Ferguson ma cudowne, czasami trochę abstrakcyjne, poczucie humoru, jest inteligentny, ale nie okazuje wyższości swoim gościom(w każdym razie ja nie pamiętam takiej rozmowy), potrafi fajnie poprowadzić konwersację z każdym, nawet jeżeli ktoś nie łapie jego żartów. Ogólnie nie przepadam za tego typu programami, ale bardzo lubię oglądać właśnie same wywiady z gośćmi. Szkoda, że już nie prowadzi Late Late Show. Ktoś może wie, dlaczego?

Przy okazji: według mnie Wojewódzki nie dorasta mu do pięt, może nadałby się na zad konia, ale nie jestem pewna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones