Dakota Blue Richards

7,0
1 236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Blue Richards

wczoraj oglądałam "Złoty Kompas". całe szczęście, że nie zdubbingowano tego filmu. straaasznie spodobał mi się głos Dakoty. idealny na aktorkę, nie sądzicie?

użytkownik usunięty
Lulu_

tak, myślę, że tak, tyle, że kompas został zdubingowany:P Bo byłam w kinie i był dubbing, ale może z Ciebie szczęściara i trafiłaś na oryginał:)

ja miałam z wypożyczalni, no i trafił mi się lektor. całe szczęście. nienawidzę dubbingów.

użytkownik usunięty
Lulu_

taak... też tego nienawidzę, nie wiem czemu Polacy wciąż to robią:/ Lektora też nie lubię, ale już jest lepszy. A gdybym tylko mogła oglądałabym same filmy z napisami

nie wszystkie filmy nadają się do tego, by były jedynie z napisami. jeśli na ekranie dużo się dzieje, ciężko jest jednocześnie nadążać za akcją i czytać wszystkie napisy :)

bo to filmy dla dzieci są - ma być im fajnie, a mniejsze dzieci nie nadążyłyby z czytaniem napisów...

Lulu_

Dubbing może popsuć cały film wiem bo oglądałem 3 cześć Opowieści z narni z dubbingiem i był fatalny

Lulu_

Tylko głos ma ładny, brzydka jako dzieciak i brzydka jako dorosła, typowo angielska uroda, czyli przeciętność przeciętnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones