Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Czy znacie to uczucie, kiedy aktor/ka może nie jest dobra, ale beznadziejna też nie jest - a mimo to
jej twarz przyprawia was o mdłości? Strasznie mnie ona irytuje. Poza tym nie uważam, żeby była AŻ
tak dobrą aktorką, jak wy, moi drodzy, ją oceniacie. Dajecie jej 8.1, a jej twórczości 7! Podczas gdy
Tom Hanks ma 9.0 i 7.7 dla twórczości. Przecież Tom Hanks to przy niej bóg filmowy! A ma być od
niej tylko o 0.9 lepszy, a jego twórczość o 0.7? Ta dziewczyna ma 20 lat i zagrała w kilkunastu
filmach, podczas gdy Hanks w kilkudziesięciu i liczy już 58 wiosen! Albo nawet Will Smith - wielką
fanką nie jestem, ale gość przy niej wymiata. Nie wspominając o Stallone, Morganie Freemanie, czy
Jacku Nicholsonie! A z kobiet oczywiście: Marilyn Monroe, Helen Hunt i Talia Shire! Czasami myślę,
że na filmwebie jest najwięcej dzieciaków pomiędzy 10, a 14 rokiem życia i stąd te oceny.

ChanceForYou98

Zgadzam się z tobą i uprzedzam dalsze komentarze- to nie żadna zawiść czy zazdrość tylko odczucia po obejrzeniu filmów z nią

ChanceForYou98

Nie liczy się ilość, a jakość .. Nie porównuj jej z aktorami, o wiele starszymi bo swoje pokazali kinematografii, a ona ma zaledwie 20 lat i pokazała skrawek swojego talentu aktorskiego ...

Co do jej urody oraz mimiki, to ma niebanalną i oryginalną twarz moim zdaniem. Jest również lekko etniczna, ale to są jedne z wielu cech które czynią ją wyjątkową.

ChanceForYou98

Muszę się z zgodzić. Mnie również Dakota irytuje, głównie tą mimiką i mam wrażenie że z wiekiem stała się mniej wyrazista. Jako dziecko była urocza, teraz jest tylko ładną dziewczyną i całkiem przeciętną aktorką.

ChanceForYou98

Rozumiem ale przestań się wściekać i uszanuj gusta innych. To że Ty masz takie zdanie nie oznacza że ktoś inny nie może mieć odmiennego. Ja osobiście nie trawię Freemana ale nie spamuje takimi tematami na jego forum.

ChanceForYou98

Popieram jak najbardziej:)Ma coś w sobie irytującego.Najlepiej unikać z nią filmów:)Na pewno nie zasługuje na ocenę bardzo dobrą.Ja oceniam jej grę aktorską najwyżej na 6/7

ChanceForYou98

nie wiem,co sie stalo jak byla malym szkrabem, grala swietnie np w "Sam"...a z wiekiem, wyrosla z talentu? tak jak ten maly z szostego zmyslu - taki zdolny, a jak juz dorosl, to sie zrobil grubas z brzuchem... mozna powiedziec ,ze jego kariera wraz z jego dupa stoczyla sie na dno.. :D

ChanceForYou98

To, że Ciebie ona irytuje, to nie znaczy, że inni mają ją nisko oceniać. Mnie na przykład Hanks irytuje i nie przekonuje. Co z tego, że Fanning ma mały dorobek, skoro zdążyła już pokazać talent i umiejętności?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones