Dakota JohnsonI

Dakota Mayi Johnson

6,9
22 485 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Johnson

Ta aktorka wygląda jakby miala ponad 30 lat. Juz lepiej jakby Anastasie zagrala Alexis Blendel z gilmore girls. To miala byc dziewczyna o niewinnym wygladzie.. Muszę ja dobrze ucharakteryzowac zeby pasowala do Anastasii. Nie wspomne juz o odtworcy roli Christiana Greya... Porazka..

nastie1

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=47510

more_than_a_woman

Cóż.. mogę jedynie powiedzieć- powodzenia.. obym sie mylila z ocena ;)

nastie1

hejterzy uzyskują odwrotny efekt do zamierzonego, ja bardzo kibicuję Dakocie i Charliemu i mają rację, najlepszą reakcją jest wyśmianie i ignorowanie krytykantów

more_than_a_woman

Fajnie :) życzę powodzenia im obu :) mi do gustu nie przypadli. Rozumiem, ze czytalas ksiazki.

nastie1

Jestem w trakcie drugiej części i muszę się przyznać, że się zaczynam męczyć. Jeśli twórcy zdecydują się na ekranizację całej trylogii będą musieli dać z siebie dużo więcej niż w jedynce...

more_than_a_woman

męczę się z pierwszą częścią juz od 3 miesięcy

raczej wyjdzie z tego "film bez fabuły" nic więcej
poza tym książka to jakis zakamuflowany harlequin

Seiya

aktualnie jestem w trakcie czytania 3 części ooo święty barnabo ... ;/

more_than_a_woman

skoro jestes przy trzeciej części wnioskuję że książka się podoba

ja raczej nie sięgnę po drugą, treść wydaje mi się bardzo naciągana i niewiarygodna

Seiya

kiedy pisałam, że męczę się przy drugiej przerabiałam nudną część książki, później było trochę lepiej i przebrnęłam więc sięgnęłam po trzecią z nadzieją, że być może książka mnie czymś zaskoczy i nie będę się męczyć, płonne me nadzieje, stanęło na 6 rozdziale i nie wiem czy czytać dalej czy sobie odpuścić, ale skoro to już ostatnia część... hm nie wiem ;))

nastie1

No i wreszcie ktoś prawdę napisał. Ja jej w tej roli nie kupuję i podejrzewam, że po filmie krytyka sprowadzi ją na ziemię.

użytkownik usunięty
elninka

A Alexis Bledel to jakie super role niby zagrała,aktorka może być przeciętna,ale utalentowana ,tak jak np.Merly Streep

nastie1

kobieta zepsuje cały film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones