Dakota JohnsonI

Dakota Mayi Johnson

6,9
22 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Johnson

która tak strasznie gra emocje (a raczej probuje grać), że aż oczy krwawią. Jej mimikę można opisać w czterech słowach- kot srający na pustyni.

lsd_flashback

haha jest straszna drewno a do tego bardzo przecietna uroda

lsd_flashback

napisał tak jeden Janusz z drugim po przebudzeniu się obok paszteta

ronin29

No to ci współczuję, skoro budzisz się koło paszteta:( Moja dziewczyna jest 100 razy ładniejsza od tej Johnson, która swoją drogą nie jest ani wybitnie piękna, ani brzydka - ot, przeciętna.

lsd_flashback

Zdjęcie dziewczyny na ścianie t o jeszcze nie dziewczyna, chyba że nazywa się Rączkowska. Lecz kompleksy gdzie indziej

ronin29

Dla twojej informacji - jestem kobietą. I ani nie potrzebuję dziewczyny na ścianie - bo mam swoją obok siebie, ani tym bardziej jak to powiedziałeś "rączkowskiej". Ale za troskę dziękuję. Miłego dnia życzę:)

lsd_flashback

te twoje objawienia to w przerwach czy na haju?

ronin29

zwykła laska jakich miliony a ty się pocisz, nie miałeś nigdy ładniejszej dziewczyny ?

markin

ten błyskotliwy dowcip i dar wymowy masz zapewne w genach po ojcach i dziadach, tak błyskotliwych, że mogli co najwyżej służyć za podnóżek dla drobnego szlachetki przy dosiadaniu konia. Nie siedz przy kompie, korzystaj z dobrodziejstw systemu, dobre czasy łatwych pieniędzy dla patoli nie będą trwały wiecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Przeciętnie inteligentny człowiek by zrozumiał, że zachowywanie się jak mały, żałosny gnojek nie może liczyć na poklask tylko podobnych gnojków. Podniecasz się przy tym temacie czy liczysz na akceptację jakiegoś samca alfa?

ronin29

przeciętny idiota wie, że nie masz ładnej dziewczyny

markin

Wesz, niedawno było święto upośledzonych z zespołem Downa. Przypuszczam, że nawet wśród takich ludzi znalazł bym wielu takich, co by od razu poznali, iż od dłuższego czasu jaja sobie robię z ciebie i z twoich wypowiedzi.
Bo żeby prowadzić sensowny dialog, rozmówca musi mieć przynajmniej odrobinę pofałdowaną korę mózgową, a żeby załozyć, że rozmówca jest w stanie obrazić, musi mieć tzw zdolność honorową.
Jak widać od pierwszej wypowiedzi, żadna z wyżej wymienionych przesłanek nie występuje w twoim przypadku. Możesz poprosić kogoś starszego, by ci wytłumaczył prostszymi słowami, jeśli te są dla ciebie za trudne :)

ronin29

ciekawe bo ja nie czytam twojego bełkotu ale odpowiadam sobie hahaha
Widzisz tak to jest polaczki, polaczki polaczki

ronin29

już się tak nie podniecaj nie każdy spędza życie na fotelu jak ty

lsd_flashback

Na pewno ładniejsza od swojej matki .

lsd_flashback

z koneksjami oczywiście powie, że rodzice jej nie pomagali, tak w ogóle ona ma 29 lat a wygląda na 40

lsd_flashback

noo, po ujrzeniu dziesiątki za Ranczo i prawie równie wysokiej ocenie Korony królów to juz klękajcie narody i czapki z głow- ekspert przemówił :D :D
poszukaj zatrudnienia w TVP, tam teraz takich potrzebują :D :D może stypendium do uczelni ojca z Torunia dostaniesz

ronin29

A ja dałem ósemkę Ranczo gdyż uważam że to jedna z lepszych polskich komedii - Nie ma to jak oceniać po ocenach gratulacje ;D

lsd_flashback

a u Weinstaina zwiedzała wyboje?

lsd_flashback

Zgadzam się z opinią o mimice a raczej o jej braku . Każda postać jak dla mnie w którą stara się wcielić jest jak te serialowe. W Greyu nie poradziła sobie ani ona ani jej filmowy partner, emocjonalnie wyszedł gniot z tej relacji między nimi i samego filmu. Może grać spłoszoną, lekko wystraszoną jego upodobaniami, chociaż w filmie nie ma nic co mogłoby taką reakcję wzbudzić ale sam fakt, że między tą dwójką nie ma chociażby minimalnego pociągu seksualnego robi z tego komedię :/ Za bardzo wczuli się on ze swoimi fobiami a ona z tym speszeniem więc w sumie ich relacja nie opierała się na niczym. Przykro.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones