Damián Szifrón

8,2
374 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Damián Szifrón

I nie usprawiedliwiajcie się żadnymi obowiązkami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia, po prostu jesteście mało mobilni i leniwi.

ajron1960

Tylko kino amerykańskie i polskie istnieje na świecie !!!

al113

Patriotyczne kIno amerykańskie (flaga, salutowanie do gołej głowy, spojrzenia w stylu kota "wypróżniającego" się na puszczy) i polskie kino antypolsko- holokaustowe .

ajron1960

Nie podobno tylko na pewno autor genialnych "Dzikich historii" !!!!
Jestem pod niebywałym urokiem mistrzostwa tego obrazu :)

clarencefilmweb

Też mi się podobały te Historie, czekam na kolejny film, oby nie poszedł w ślady Almodovara z Przelotnych kochanków.

ajron1960

W święta wielkanocne oglądnąłem Dzikie Historie ;)

ajron1960

Autor jednego filmu, na pewno nie genialnego, pewnie dlatego tak tu pusto

zatracony

Dla jednych genialny, dla innych bardzo dobry, a dla jeszcze innych po prostu dobry. Mnóstwo nominacji, ale też nagród np. Bafta, Goya,San Sebastian i nasze Dwa brzegi. Ja czuję w nim ogromny potencjał. Historie według mnie o klasę biją marna i nudną Idę.

ajron1960

Nie chcę być uważany za leniwego i mało mobilnego człowieka, więc dodaje ten komentarz.

Rzeka_kupy

brawo Ty

ajron1960

Polecam "MIZANTROPA". Brawurowy debiut Argentyńczyka w USA. Pasjonujący, widowiskowy, inteligentny i jednocześnie niezwykle gorzki w swej diagnozie współczesności. Realistyczny do bólu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones