Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

Jeśli chodzi o filmy z serii Jamesa Bonda to Craig dla mnie jest najlepszym 007

korstern

ZGADZAM SIĘ!!!!!

korstern

Popieram! :)

korstern

A dla mnie nie

pani_sroka

Teraz tu przylazłaś smrodzić? Jesteś żałosna, powinnaś się nazywać 'ratlerek'.

Karina_15

Wybacz, ale jednak pozostanę sroką.

Jak coś Ci śmierdzi, to może się rozejrzyj dookoła siebie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Karina_15

O, mówiłam, zdecydowanie masz pociąg do zwierząt. Spoko, jestem za tolerancją dla mniejszości seksualnych i nie dyskryminuję zoofili, sądzę, że wy też powinniście mieć prawo do związków partnerskich :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Karina_15

Mnie zwierzaki nie kręcą, nie mierz wszystkich swoją miarą.

pani_sroka

Wypad na drzewo, sroka! Nikt cię tu nie chce, indolentko.

Kamilla_mak

O nie, znowu ta ekspertka od rolnictwa, z Tobą nie gadam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kamilla_mak

O, what a surprise :)))))) Ze mną teraz się żre, też o Daniela :)))))))) A że to kompletna kretynka, to zdążyłam zauważyć już wczoraj, na samym początku nasze 'dyskusji'...... Plecie takie farmazony, że szok ale wydaje jej się, ze jest elokwentna i obeznana a w rzeczywistości to zwykła, zawzięta oślica (ratlerzyca) :) Ale rzuca się jak wesz na grzebieniu :))))))))

Karina_15

Może nie dla każdego Craig jest najlepszym Bondem. Można mieć przecież inne zdanie. A twoje wpisy są bez jakiejkolwiek kultury.

Crus92

Założyłaś sobie dziś nowe konto, żeby mi to napisać, sroka????? Nie ośmieszaj się. Najpierw kłócisz się jadowicie na różnych forach a potem konta zakładasz, żeby wyjść na męczennicę?

użytkownik usunięty
Karina_15

Mam na imię Justyna i nie jestem żadna Sroką, założyłam sobie konto niedawno, ale wcześniej miałam konto Justis_Canal92. Nigdy na żadnym forum z nikim się nie kłócę :-) Pozdrawiam

Ciekawe ile jeszcze tych kont pozakładałaś: Justis, crus92, więc sroka to pewnie też ty, bo jeśli nie, to nie rozumiem po co się wtrącasz, wyskakujesz jak Filip z konopi, kiedy nie znasz tematu i nie wiesz jakie jest podłoże sprawy? Nie interesują mnie twoje opinie na temat moich postów, więc nie wchodź tam, gdzie cię nie zapraszają.

Karina_15

Zabolało Cię, że napisałam, że nie masz kultury ? To moje zdanie po przeczytaniu twoich postów.

Crus92

Nic mnie nie zabolało, po prostu nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. I nie zakładaj tylu kont, bo jak widzę, mylą ci się. A twoje zdanie obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. Nudzisz.

Karina_15

Takie osoby jak Ty mnie mnie mega wkurzają. Juz widzę jak leci Ci piana z tej nienawiści do czegokolwiek. Ugryzę się więc w język, z powodu mojej jeszcze małej sympatii do tego pana. Żałuję tylko że weszłam na forum, bo tutaj każdy pisze, co chce i ma masę odwagi. Spróbuj jeszcze się do mnie brzydko odezwać.

Crus92

To jakaś groźba? :))))))) Śmieszna jesteś. A pianę to ty toczysz ze swoich wszystkich kont. :))))))))))))

Karina_15

Hahahahaha, ale mnie rozbawiła ta wasza rozmowa! Ile ja mam kont Twoim zdaniem? Wybacz, ale ja tej osoby nawet nie znam. Popadłaś już w taką paranoję, że sądzisz, że każdy, komu Craig nie pasuje na Bonda to ja? No bez przesady, jestem tylko jedna, nie dałabym rady obsługiwać naraz tylu kont. Wyluzuj troszeczkę, śledzenie teorii spiskowych wyraźnie Ci nie służy.

pani_sroka

Ty nie dasz rady, sroka? Daj spokój, nie bądź taka skromna :)

Jakie teorie spiskowe ja ŚLEDZĘ? Hmm.......... Zabiłaś mi niezłego klina, sroka. :) Ty jednak jesteś niezastąpiona :))))))

Karina_15

No pewnie, że jestem niezastąpiona, widzę, że zyskałam szacunek w waszych kręgach. Swoją drogą musisz mieć niezłą obsesję na moim punkcie, skoro każdego podejrzewasz o bycie mną.

pani_sroka

Tak, przejrzałaś mnie na wskroś, sroka :) Nie wyobrażam sobie tego forum bez ciebie :) Nas troje: ja, ty i Daniel :))))))

Karina_15

Ojej, to urocze, chyba się wzruszyłam. A nie, jednak nie. To było obrzydzenie.

pani_sroka

No tak, myślę, że Daniel zareagowałby tak samo, gdyby zobaczył ciebie w tym menage a trois.

Ale MNIE zrobiłaś 'broken heart ':))))) WHY????????

Karina_15

Jakkolwiek by zareagował, na pewno bym się straszliwie przejęła.

pani_sroka

Ojej, jaka ty jesteś femme fatale..... ty niedobra..... A co ze mną? :)))))

Karina_15

Bardzo mi Cię szkoda.

pani_sroka

Oj, już tak się drażnij, daj spokój, sroka :)

Karina_15

Spokojnie, tylko odpowiadam na Twoje niezbyt mądre pytania.

pani_sroka

Oj, to dzięki za poświęcony czas :)))

Karina_15

Nie ma za co. Trzeba czasem zrobić jakiś dobry uczynek.

pani_sroka

Czyli powinnaś mi być wdzięczna, że ci to umożliwiłam. :) Ale czemu 'czasem'? Dobre uczynki trzeba robić na co dzień a nie tylko wtedy, kiedy ktoś tak szczodry jak ja stworzy ci ku temu okazję :)

Karina_15

To Ty powinnaś być wdzięczna, że Cię tak łaskawie potraktowałam.

pani_sroka

Ojejejej, ale już może nie nadymaj się jak Kananga, bo on nie za dobrze na tym wyszedł. :)))

"He always did have an inflated opinion of himself."

Pewnie i tak nie wiesz o co chodzi, 'wygoogluj' sobie :)

pani_sroka

No co jest? Normalnie odpowiedź zajmuje ci 2-3 min a tu już co najmniej 15 upłynęło :)
Googlujesz Kanangę, 'ekspertko' od Bonda? :)))))))

Tegoroczna marcowa filmwebowiczka z wieloma kontami.......:)))))

Karina_15

Z całym szacunkiem, mam inne zajęcia niż rozmowa z Tobą i wyczekiwanie na Twój kolejny post. Widzę, że nie mogłaś się doczekać mojej reakcji, spokojnie, cierpliwości. Jak się za mną stęsknisz, to później bardziej się ucieszysz z mojej odpowiedzi.

To ile według Ciebie mam kont? Bo ja naliczyłam jedno.

pani_sroka

Eee, przestań, wiem, że umiesz się kłócić ząb za ząb do wczesnych godzin porannych, więc teraz miałabyś odpuścić? Po prostu temat cię przerósł ale oczywiście nie masz honoru, żeby się do tego przyznać.

'You met your Waterloo' - 'Shocking, positively shocking' :)))))

Does it ring a bell?

Znowu sobie wygoogluj, bo jak widzę pół godziny to dla ciebie za mało :) Najpierw trzeba wiedzieć o czym się mówi, żeby brać udział w dyskusji :)

Karina_15

Ale o czym my mówimy? To nie jest nawet dyskusja. Nawet nie ma tematu.

We wczesnych godzinach porannych rzeczywiście jestem kłótliwa, nie zaprzeczam. Ale co to ma do rzeczy? Przyjmij do wiadomości, że jest wiele ciekawszych zajęć niż rozmowa z Tobą. Wiem, że ciężko będzie Ci się z tym pogodzić.

pani_sroka

A ja wiem, że nie masz pojęcia o Bondach. I pewnie boli cię to, że ktoś ci to po prostu udowodnił.
A kont masz kilka, jestem, o tym PRZEKONANA.

Karina_15

Ciekawe, specjalistko od Bondów, niby kiedy udowodniłaś cokolwiek? Możesz ten dowód powtórzyć, bo jakoś wyleciał mi z głowy. A ta rozmowa od dawna nie dotyczy Bonda, nie wiem, czy zauważyłaś.

No to ile? Konkretne liczby. Przynajmniej dowiem się czegoś o sobie. Całe życie myślałam, że mam tu jedno konto, a tu proszę!

Rozumiem, że będzie Ci bardzo mnie brakowało, ale niestety na moją odpowiedź będziesz musiała trochę poczekać. Jak Ci bardzo będzie tęsknota doskwierać, to możesz sobie popatrzeć na mój awatar, albo pogadać sobie z jakimś innym moim kontem, może ono nie śpi wtedy, kiedy ja.

pani_sroka

Ta rozmowa nie dotyczy Bonda? To może ty nie wiesz w jakich wątkach się udzielasz?
Tytuł tego brzmi: NAJLEPSZY AGENT. Ale jak widzę, lubisz bruździć w wątkach, o których nie masz pojęcia. Normalka, jeśli chodzi o ciebie. I normalne, że zmieniasz temat, bo jeśli chodzi o temat wyjściowy, zazwyczaj jesteś cienka jak barszcz.
Przytoczyłam wcześniej kilka dosyć znanych cytatów bondowskich ale ty niestety nie załapałaś, nawet Uncle Google ci nie pomógł, jak widać.

Ty kiedykolwiek śpisz? Przecież, żeby skończyć rozmowę z tobą trzeba albo cię w końcu olać albo zlikwidować :)))))
Konto nóweczka, chyba stworzone do trollowania.

Całe życie myślałaś, że masz jedno konto??? A nie od marca tego roku? Chyba, że urodziłaś się w marcu 2014. :)))))))))))))))

A Craiga na 1 może ocenić albo DEBIL albo TROLL, co potwierdza moją teorię na twój temat.

Karina_15

Serio? Temat jest najlepszy agent, ale nasza rozmowa od dawna nie dotyczy osoby Bonda. Jeśli twierdzisz, że jest inaczej, zacytuj przynajmniej jedno zdanie na temat Bonda, które w naszej wymianie zdań padło. Oczywiście zdania w stylu "nie znasz się wcale na Bondach" nie zaliczam do zdań na temat Bonda. Coś widzę kiepsko u Ciebie z dowodami. Jak dotąd udało Ci się udowodnić jedynie, że jesteś całkowicie pozbawiona kultury osobistej.

A policzyłaś już moje konta? Pewnie nie umiesz do tylu liczyć.

Tak, śpię, nie spędzam całego życia na rozmowach z osobami Twojego pokroju, tylko czasem gadam z takimi jak Ty, żeby się pośmiać. Lubię czarny humor.

Ej, a wiesz, że każde konto kiedyś było nowe? Czyli każde zostało stworzone do trollowania? Nie, niektóre konta są od zawsze, a babcia zawsze była stara.

No i widzisz, tu się różnimy. Z uporem twierdzisz, że każdy, kto się z Tobą nie zgadza to troll albo debil. Takie podejście cechuje osoby ograniczone umysłowo niestety.

pani_sroka

Nie każdy, kto się ze mną nie zgadza to debil i troll ale ty TAK. Zdecydowanie. Nie umiesz dyskutować na temat, męczysz niemiłosiernie, Bazgrzesz byle co, przez co wątek jest rozbudowany do ogromnych rozmiarów ale przez twoje denne posty nie ma w nim żadnej treści, bo ty nigdy nie piszesz na tematy, tylko wykłócasz się o każde słowo żenująco i bez polotu. Nie wiem po co w ogóle zakładasz te konta, widocznie twoje życie jest bardzo puste i tak się spełniasz, na prowadzeniu tasiemcowych dyskusji nie na temat i o niczym.

Jestem pewna, że nie masz pojęcia o Bondach, kompletnie nie załapałaś cytatów a są dosyć kultowe.

A o osobę bardziej ograniczoną umysłowo niż ty byłoby bardzo trudno, nawet na Filmwebie, gdzie pełno trolli. Ty próbujesz trollować ale niestety, jesteś na to za tępa.

Myślę, że należy cie po prostu olać ciepłym moczem z góry na dół, bo inaczej nie odczepisz się do usranej śmierci, biedaczko i będziesz tak męczyć, bredzić i ględzić bez sensu w nieskończoność aż ten wątek będzie miał 10 stron :))))))
A nie napisałaś jeszcze ANI JEDNEGO SENSOWNEGO ZDANIA. ANI JEDNEGO.

SPADAJ.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kamilla_mak

Dobra rada, właśnie to zrobiłam :)
Jest dosyć śmieszna w swojej tępocie ale szybko staje się koszmarnie nudna i powtarza się jak zdarta płyta.

Kretynka.

Kamilla_mak

Ogarnij się. Zamiast obrażać napisz coś konstruktywnego. Ja nikogo w moich postach nie wyzywam. Da się? Da.
Nie wyzywaj od ludzkich śmieci, bo to jest po prostu szczyt chamstwa. Kto dał Ci prawo do takiej oceny?

Sylwia_Adamus

Uważaj, bo ci się te wszystkie konta pomylą. Spadaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones