Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

Świetny, wszechstronny aktor i bardzo atrakcyjny, męski facet z charakterem. W każdej roli jest przekonujący i przykuwa wzrok.

White_Carnation

Zgadzam się w całej rozciągłości. To naprawdę bardzo dobry aktor, potrafi zagrać przekonująco każdą postać, szczerze, nie widziałam ani jednej Jego słabej roli. Moim zdaniem najlepiej wypadł w Hotel Splendide (scenę, kiedy kochał się z Toni Colette przewijałam kilka razy, rewelacja), Obłędzie (mimo, że Jego rola była niewielka i tak przyćmił Adriena Brody'ego), Bez skrupułów (wspaniały i poruszający), Drodze do Zatracenia (czarny charakter zepsuty do szpiku kości), Sylvi (lepszy od Gwyneth), Love is the Devil (przejmująco zagrał geja zakochanego w malarzu),Matce ("romansuje" z emerytka i jej córką ), Dziewczynie z Tatuażem (modelowy Blomqvist) oraz w BONDACH- godny następca Seana Connerego, świetny.
Ale jak napisałam, chyba nie ma w swoim dorobku słabej roli.

Kamilla_mak

"scenę, kiedy kochał się z Toni Colette przewijałam kilka razy"

Ty tak na poważnie czy dla jaj to piszesz?

kura999

Dla jaj to chyba ty tutaj gdakasz, kuro.......

Kamilla_mak

Lubisz oglądać, jak inni ludzie się kochają?

MYRONfw

Jeśli scena jest pięknie sfilmowana i ludzie piękni, to zdecydowanie TAK. A scena z Hotel Splendide spełnia te warunki.

Kamilla_mak

Idealna odpowiedź. Gratuluję :)

MYRONfw

Dziękuję :)

Kamilla_mak

Zgadzam się. W ogóle bardzo lubię Hotel Splendide :)

White_Carnation

Ja też, fajny klimat. :)

Kamilla_mak

Masz rację, obejrzałam już wiekszość filmów z nim i jest po prostu niesamowity. Jak kameleon.

Xenia_Frost

Dokładnie!

White_Carnation

A CR dziś oglądałaś? Boski Bond :)

Karina_15

Jasne, że oglądałam! No BA!

Karina_15

Najlepszy Bond EVER!

Karina_15

NIE...?

SzalonyGoblin

Oczywiście, że TAK.

White_Carnation

Niemożliwe, że TAK

SzalonyGoblin

A jednak TAK - bijemy rekord wpisów? ;)

White_Carnation

Nie - Tak

SzalonyGoblin

Tak, tak, tak i jeszcze raz TAK.

White_Carnation

Nie, nein, non, nu, no, 不

SzalonyGoblin

TAK, ja, oui, yes, igen, ndiyo, ano, ใช่, 是的, はい,

White_Carnation

Wczoraj obejrzałam film z nim pt. Archanioł, gra profesora historii, który jedzie do ZSRR, żeby poznać tajemnicę Stalina. Bardzo ciekawy. I Daniel świetny, jak zawsze.

Xenia_Frost

Oglądałam już dawno w TV, bardzo mi się podobał. Ciekawy.

White_Carnation

Ja jeszcze z tych niszowych uwielbiam zakochanego głupca, choć Daniela mogłoby być więcej. Wygląda tam super.

Xenia_Frost

Archanioł jest super. Craig i Rednikova tworzą znakomity duet. I ciekawa historia.

Karina_15

Archanioła obejrzałam niedawno i uważam, że jest bardzo dobry.

White_Carnation

Zgadzam się w 100%!

MariGold_fw

Cieszę się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones