Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

"najgłupszy aktor "to Oskara mielibyśmy w kieszeni .Pan Daniel jest tak wybitnie uzdolnionym
antyintelektualnie aktorem, że nie miałby konkurencji.

Alleluja i do przodu Panie Danielu


HRA

Nie ma to jak opinia tytana intelektu...

jan_niezbedny0

Święte słowa Panie Janie. Nie sposób się z Panem nie zgodzić.

pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
HRA

słowa mi odjęło... najwybitniejszego polskiego aktora nazwać "wybitnie uzdolnionym
antyintelektualnie aktorem" ??? radzę Tobie usunąć z oka zaćmę, albowiem masz najwyraźniej zmącony wzrok, skoro nie widzisz aktorskiego kunsztu Olbrychskiego

odstaw już te Simsy bo i mózg ci odejmie. Nie pisałem o kunszcie aktorskim. Napisałem , że to debil. Teraz załapałeś.

Pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
HRA

?

użytkownik usunięty

Dlaczego uznajesz go za debila ?

po zachowaniu i słowach jego tak uznałem, bo inaczej uznać sie nie da.

użytkownik usunięty
HRA

po jakich słowach ?

No właśnie

Ja też tego nie rozumiem? Normalny gość z jasnymi poglądami

HRA

Nareszcie ktoś dobrze zorientowany! Pozdrawiam Myślącego!

cwaj

Ale co on takiego strasznego robi?

Jurand_1410

Istnieje, twierdząc, że świetnym aktorem jest.

cwaj

Jest, chociaż mam wrażenie, że dawniej bardziej się starał, albo po prostu dostawał ciekawsze role

Jurand_1410

Mam przypomnieć "Klan"...?
Jedyna rola, jaką dobrze zagrał, to rola Kmicica. Bo zagrał ją w ten charakterystyczny, 'zachrapujący', zmanierowany sposób. Tam się udało. Ale nie wszędzie. "Kolejność uczuć" i ten sam, zdarty sposób grania, znasz? No błagam.... Taki sposób grania po prostu się widzom przejada..

użytkownik usunięty
cwaj

Popiołów nie oglądałeś, co ?

Jestem kobietą. Oglądałam.

użytkownik usunięty
cwaj

tam Olbrychski zagrał bardzo dobrze

To subiektywne.

użytkownik usunięty
cwaj

Twoja ocena Olbrychskiego również jest subiektywna

No jasne, że jest!

cwaj

To jak ze sportowcami - każdy ma lepsze i gorsze momenty kariery

Jurand_1410

Wiadomo. Ale ja pana nie lubiłam w żadnym okresie..

HRA

Święte słowa. I niech się już przestanie produkować, bo to równia pochyła.

walker_fw

Ale co on takiego złego robi?

Jurand_1410

Wymądrza się, a że ma lewackie poglądy, więc na ogół się ośmiesza.

walker_fw

Lewackie? To by była porażka, ale nic takiego nie słyszałem, poważnie mówisz? Myślałem, ze on tak bardziej centrum

Jurand_1410

Popieranie Komorowskiego i ta wazeliniarska postawa w stosunku do Rosji, ośmieszanie osób związanych z PiS-em, a najbardziej odmawianie prawicowcom prawa do własnych poglądów - żałosne. Bliżej mu do Palikota i Millera - takich ma "kolegów".

walker_fw

Ale Komorowski akurat jest OK, facet sporo w życiu przeszedł, piątkę dzieci wychował, z Rosją to akurat mógłby sobie rzeczywiście darować

Jurand_1410

Ta piątka dzieci go rozgrzesza, ale nie rozgrzesza Olbrychskiego, który jest cynicznym libertynem.

Jurand_1410

Jak dla mnie ze swoim sentymentem do Piłsudskiego raczej centrum.

TangoAndWaltz

Dyskusja dziarska jak widzę, chociaż niekoniecznie o Olbrychskim. Do przodu Panie Danielu, pieski się gryzą, a dzik zwiewa w gęstwinę.

HRA

pamiętam jak kiedyś zadzwonił do TVP i wspierał pomysł ograniczania rolnictwa w Polsce, bo się to nie opłaca :D Dzisiaj nic nie mamy w Polsce poza rolnictwem. Nie udało się tego zlikwidować, chociaż UE mniej płaci naszym rolnikom niż innym, zachodnim, ale to inny temat.

antyliberpal

Tak, ale to z kasy tych zachodnich krajów my dostajemy kasę, to oni płacą za nas w unii.... poza tym nikt nikomu nie każe być rolnikiem, można się ruszyć i robić coś innego, tylko trzeba mieć chęci a nie narzekać, jak większość u nas

Jurand_1410

No to powiedz mi, Jurandzie, skąd Unia ma TE pieniądze. Myślisz, że dają nam coś, bo nas lubią?

walker_fw

Wiadomo, że każdy patrzy na swój interes, ale bez unii byśmy leżeli i piszczeli - nie jesteśmy w żadnej dziedzinie taką potęgą, żeby być samowystarczalni, to oczywiście sprawa naszej historii, ale żyjemy teraz i teraz takie są fakty - bez unii leżymy

Jurand_1410

Żeby nam coś "dać", najpierw nam zabierają, ale robią z tą forsą co chcą. Nawet jeśli dofinansowują rzeczy, które mi się nie podobają. Np. szkolenia edukatorów gender.

walker_fw

Wolę, żeby szkolili jakichś głupich genderowców a przy okazji sfinansowali 500 km autostrady niż żeby nie szkolili i nie zbudowali, a Ty? Jak czegoś nie lubię, to się tym nie zajmuję. Teraz znowu wielka kasa idzie na Rydzyka, a jakoś nie pamiętam, żeby chociaż k... glukometr komuś kupił, za to robi wszystko, żeby Owsiaka zdyskredytować - nie lubię osobowości Owsiaka, ale zrobił bardzo dużo, 100 razy więcej iż Rydzyk wyłudzający kasę od starych babć, które ostatni raz w Polsce były w 45ym. Wiele rzeczy jest nie tak, ale dla wszystkich mam jedną radę - róbmy swoje, bo nikt nam nic nie da - no chyba, że jesteśmy rolnikami to dostaniemy czystą gotóweczkę tylko za to, że jest się rolnikiem (bez Unii tego nie ma). Żałuję, że nie jestem rolnikiem...

HRA

Nie za ostro? A co on tak strasznie niemądrego zrobił?

HRA

Jak to "oscara mielibyśmy".To kto by go miał?Gdyby dostał oscara za to że jest "najgłupszym aktorem", to według ciebie wszyscy byśmy tego oscara dostali?Chciałeś się popisać i wyszedłeś na debila stary.Poza tym widziałem jakim filmom dałeś 10, więc o inteligencji kogokolwiek to się raczej nie wypowiadaj.

llama777

Bida sprawiła, że już mamy wyjątkowo wstydliwego Oskara bez pomocy drogiego nam wszystkim Pana Daniela.
A jaka tam u was pogoda w Ułan Bator ?

Pozdrawiam serdecznie

HRA

Nie "mamy", tylko dostał go twórca filmu.Nie podpinaj się pod sukcesy innych.My co najwyżej możemy być dumni że to polski film dostał oscara.Ja się nie mam czego wstydzić.Wstyd zostawiam tobie i tobie podobnym.
Lubisz ten stan.Co natomiast Ułan Bator ma do tego, wiesz tylko ty i karaluchy w twojej izbie.bez urazy

llama777

Szanowna Pani pisze jak Komorowski skrzyżowany z Rafalalą. No właśnie mamy, bo my Polacy mamy a jeśli szanowna Pani się nie wstydzi ,że mamy to trudno, w końcu świat pełen jest kobiet bezwstydnych. Wielkim smutkiem napawa mnie Pani bezwstydna postawa.

Pozdrawiam serdecznie z Polski.

HRA

Bezsens twojej wypowiedzi składam na karb oparów unoszących się w twojej izbie.Mniej fasoli, to mniej metanu.Przystopuj z gazo-pędną strawą , to problem się rozwiąże.
"My Polacy"? Czyli kto? Ty, sołtys, twój jamnik i jedyna kura we wsi?Nie cierpisz czasem na manię wielkości.Polacy przejeżdżają przez twój powiat z pedałem gazu wciśniętym w podłogę, a ty i sołtys zliczacie "oczka" z rejestracji.Tyle twojego.Więcej pokory dziwaku.bez urazy

llama777

Bardzo ciekawe są Pani gastryczne przygody ale ośmielę się zauważyć, że niezbyt damie przystoi podobna otwartość przed milionami czytelników.
Muszę jednak przyznać, że bardzo Panią polubiłem. Jest Pani najśmieszniejszym lemingiem na Filmwebie i wcale nie mam Pani za złe, że nie potrafi Pani nic zrozumieć z moich wykwintnych wypowiedzi.

Jak zwykle serdecznie pozdrawiam.

HRA

To pan chyba nie wie,co to głupota albo brak intelektu. To,że pan Olbrychski ma inne poglądy albo powiedział coś,co się panu nie podoba nie kwalifikuje go do żadnej z powyższych kategorii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones