Daniel Olbrychski

Daniel Marcel Olbrychski

7,7
37 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Olbrychski

Moim zdaniem świetnie zagrał w jednym z najlepszych polskich filmów. "Potop" mimo ciągłego lansowania w telewizji, według mnie, się nie starzeje.

użytkownik usunięty
powgun

znakomicie ;)
Nie zagral swietnie tylko znakomicie ;) Chyba nalepsza jego rola. W ogole to scisla czolowka aktorska. 6.55/10 to po prostu kpina, zwykle gowniarstwo, nieznajomosc rzeczy. Jesli glosuja ludzie wychowanbi na Big Brother to sie nie dziwie.

a jaki piękny był jako kmicic, o jezu! :) a tak serio: rzeczywiście, chyba jego jedna z najlepszych ról.

powgun

Wg mnie, w "Potopie" był niesamowity! Przystojny, młody junak:) a jego głosu mogę słuchać cały czas:)

olkka23

"Znowu krew bratnia na mych rękach, natchnij mnie Chryste co mam czynić, abym zaś nie oszalał". Moja ulubiona kwestia z filmu w wykonaniu daniela. niby krotka, ale tak pełna ekspresji ze głowa mała. Po prostu piękna

separator

Dziwna rzecz z 'Potopem', bo czasami zaśpiewy pod 'Niewolnicę Isaurę' pan Daniel ma, ale w jego wykonaniu to się wybrania. Jakoś łagodzi i uzupełnia wilcze sceny hulanek, które z kolei nie pozwalają zapomnieć, że mamy do czynienia z energicznym chłopakiem trzymającym w karbach oddziały tatarskie.

olkka23

Głos faktycznie niesamowity. W kwestiach po francusku też :) a te nie dubbingowane na pewno, bo grał we francuskich teatrach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones