Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

starsznie chce do neigo napisać list !! Moja znajome napisały i im odeslali duze zdjęcie z autografem (serduszka( tylko o tym marze:):)
Pozatym nie wiem dlaczego sądzicie ze jest brzydki...nie moja wina ze dali tutaj takie głupie zdjęcie (czego tego nie można zmienić?!) a teraz juz w 3 częsci jak sobie troche podrósł jest sweet:)

__Magda__

Bylam w róznych krajach i wszedzie o nich pisza. Mam od nich (Daniela i Ruperta ale i innych osob z HP) a takze innych duzo rozmaitych fotek z roznych czasopism. Niestety adres mialam ale @ nie mam.Poniewaz nie zawsze odwiedzam strone Daniela, jesli chcesz napisz mi na blog o tym co chcesz dostac (tzn. czyje fotki, czy to maja byc sceny z filmu czy z premiery- na zywo).
Pozdrawiam fanow Harrego Pottera !!

użytkownik usunięty
Andromeda

czesc!!!
Bardzo bym chciala kilka fotek Daniela i jego adres.Chcialabym napisac do niego list.Proszę przyslij mi to
Odpisz na e-mail kate_m@tlen.pl

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Ja mam jego adres, moja ciotka mieszka w Angli i poszła na premiere i mi załatwiła adres Dana

użytkownik usunięty

to prosze podaj mi jak masz mój email patii123@wp.pl

użytkownik usunięty

Cześć nazywam się Zuza, chciałm się zatać czy mógłbyś mi dać ten adres?

użytkownik usunięty

prosze Cie napisz mi ten adres do Daniela. Jest tyle adresów że ja już zgupiałąm. Prosze napisz mi na adres e-mail ananas_19@poczta.onet.pl

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Nawet nie ma tego adresu i pieprzy bzdury..........

użytkownik usunięty

siemka ja mam adres daniela i chętnie go wam dam .

A dałabyś bo bardzo potrzebuje proszę będę wdzięczna

diana5353

diana, być może nie zauważyłaś tego szczegółu, ale te posty są sprzed 11 lat..

espada0

Wiem ale bardzo potrzebuję pomożesz czy nie?

diana5353

dziewczyno zrób dla siebie coś pożytecznego i skończ marzyć;) jego nie interesują jakieś twoje listy miłosne ehh..

espada0

Ale mi nie chodzi o listy miłosne xdd mam chłopaka to po co mam wysyłać do niego listy miłosne

espada0

To co pomożesz ?

diana5353

nie pomagam gimbom

espada0

Ale to bardzo ważne i nie jestem gimbem xdd

diana5353

jak to bardzo ważne to raczej jego numer telefonu by ci się przydał, ale nie moge ci go dać

espada0

dlaczego ja muszę mieć rozumiesz cokolwiek prosze

użytkownik usunięty
__Magda__

O słodka naiwności... Naprawdę sądzisz że obchodzą ich jakieś dziewczynki z Polski (Poland? What's the fuck is Poland?!) które piszą do nich? Czy myślisz że oni chociażby zerknęli na listy twoich znajomych? Przecież mają miliony fanów i fanek (ciągle zastanawiam się dla czego) i gdyby każdemu wysyłali swoje zdjęcia z autografem to im wspołczuje. Tam są ludzie, którzy przeglądają taką pocztę (mają pewnie niezły ubaw:)) wsadzają zdjęcie z autografem (nie,nie orginalnym. Są specjalne maszyny któy mają ustawione charakterystyczne ruchy rąk osób, tych ruchow jest kilkanaście, więc otrzymuje się w miarę różnorodność podpisów) i papa baby. Więc wyzbądź się naiwności dziecinko.

***do Magdzika:
Ja poszukam w necie, jak znajdę to podam Ci na blogu, pa ;)


***do wpisu nr 3:
Ty naprawde sądzisz, że spośród milionów fanek on zechce nagle, ni stąd ni zowąd przeczytać osobiście list od Ciebie i myślisz, że tak go w nim oczarujesz, że zaprosi Cię do siebie do USA i będziecie żyć happily ever after ??? Hmmm, jakaś szansa jest ..Niech policzę...1/100000000000000000? To już prędzej ja wygram milion w totka... Okej, ale nie będę ci już burzyć nadzieji. Pozdro;)

Keep dreaming ;)

P.S. A tak przy okazji: dlaczego tak pragniesz do niego pojechać? Myślisz, że to taki drugi Harry Potter? Przecież go nie znasz, nie wiesz jaki ma charakter, czy macie wspólne zainteresowania. Bo chyba nie dlatego , że podoba Ci się z wyglądu, w końcu ile można patrzeć na śliczny obrazek?

użytkownik usunięty
Lady_Marmalade

ekhm, ekhm. Odpowiadam: Ja mam szansę się z nim spotkac bo moja ciocia mieszka w anglii i mam do niej zamiar jechać w sierpniu. Mam też nieprzeciętne zdolności. Jakie? Ładnie rysuję( za rysunki najczęściej piątki i szóstki), ładnie spiewam(śpiewałam na wielu imprezach w naszym mieście, moje zdjęcie było w miejskiej gazecie, byłam z koleżanką na eliminacjach do szkoły muzycznej uczącej śpiewu i ja sie dostałam a moja koleżanka - przekonana o swoim "fałszującym" talencie - nie...), umiem grać na organach, umiejętnie piszę wiersze( za napisanie wiersza wygrałam nagrodę w czsopismie - byłam wymieniona jako pierwsza choć - może i kolejnosc była przypadkowa ale kto wie, i jeszcze jak narysowałam siostrze rysunek i wysłała go na konkurs to wygrała grę komputerową), piszę książki, wymyśliłam już teksty i muzykę do swoich niektórych piosenek, w szkole muzycznej proponowano mi nagranie płyty, ale powiedzialam, że jeszcze nie jestem gotowa w dodatku jestem podobna do Emmy Watson(mam ciemniejsze włosy) i nie jestem gruba... w dodatku jak grałam na przedstawieniu szkolnym to pani mnie pochwaliła, powiedziała, żę grałam świetnie i dostałam szóstkę....czy po tych dowodach macie jeszcze jakieś wątpliwości, że będę sławna? Bo ja nie. I proszę mi nie wmawiać, że jestem naiwna, bo swoje wiem i wiem co potrafię a czego nie. I jeszcze kiedys o mnie z pewnością usłyszycie.

użytkownik usunięty

A w której to klasie dziecko jest? w 4 podstawówki? W Twoim przypadku pasuje do Ciebie piosenka zespołu Łzy "Narcyz się nazywam"

Aha i nie napisałaś że potrafisz coś jeszcze......

........ pisać inteligentne przemówienia o sobie.

P.S.

Czuj się wyśmiana.

P.S 2

Na pewno niczego Ci nie zazdroszczę i na Twoim miejscu już dawno bym sobie strzelił w łeb.

użytkownik usunięty

hehehe, spierdalaj, chodzę do 3 gimnazjum. Zatkało? Kłamać nie kłamię, Bo niby po co? i czy to wszystko bym sobie wymyśliła? Jedyne co mi się w sobie nie podoba to: za mało mam ciuchów, jeszcze nie do końca dopracowany głos ( próbuję go wyrobic na taki jak ma Aguilera...), niektóre szczególy mojego wyglądu (których nie mam zamiaru ujawniać:P), to że nie radzę sobie zbyt dobrze w matematyce.....i chyba tyle. No i nie rysuje tak pięknie znowu(choc powtarzam że wygrałam za rysunek nagrodę) ale wolałabym rysować piękniej. A narcyzem nie jestem!!! Jakoś do tej pory nie mogę uwierzyć w to że kocha mnie mój chłopak..... To na tyle. Pozdrówka!!!

użytkownik usunięty

Wiesz co zgadzam sie z moja przedmowczynia.......chwalisz sie jak male dziecko ze umisz rysowac!powiem ci ze nie jestes jedyna....nie jestes jedyna osoba ktora ma talent, ale jakbys nie wiedziala to sztuka polega na skromnosci....a ty JEJ NIE POSIADASZ....zycze ci milego pobytu u tej cioci....mam nadzieje ze jej nie zanudzisz opowiesciami o swoim ..."ja"
))))))))))))))))))))))bywaj(((((((((((((((((((((((((
NOTKA DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA ADRES DANIELA....MUSZE WAM POWIEDZIEC ZE JA TEZ BARDZO GO CHCE ALE NIE TAKI JAK ZAWSZE PODAJA DO PRODUCENTOW........CZY KTOS MA TAKI PRAWDZIWY???

użytkownik usunięty

HAJ!!!nie badz taka pewna siebie.to ze piszesz piosenki nie znaczy ze ktos w przyszlosci bedzie je sluchal.co do rysowania to prawie kazdy to potrafi.a co do szkoly muzycznej to ja ja skonczylam.i przestan sie tutaj chwalic ze dostajesz prawie same 6,bo sa inni,NA 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000% lepsi od ciebie.czekam na twoja plyte (NA PEWNO SOLO bo kto chcialby pracowac z takim zarozumialcem)to troche pozdzieram...
niewierze ze jestes podobna do emmy watson,chociaz i tak ci nie zazdroszcze,poniewaz emma ma na sobie OKROPNA TAPETE na ryju.
acha,no i na pewno nie jest takim narcyzem.zastanawia mnie jedzno,czy w ogole masz PRAWDZIWYCH przyjaciol.czesc!!! gosia
ps.przeze mnie tez czuj sie WYSMIANA no i zycze powodzenia u cioci
pamietaj naloz duzo tapety,a jak juz bedziesz z danielem to ZAWYJ mu to,co potrafisz.

użytkownik usunięty

Jest to forum a więc mogę pisać anonimowo. Przeczytaj moją wypowiedź dłuuugą jest chyba przedostatnia. Napisałam tu co potrafię, ale w życiu OSOBISTYM prędzej bym wpadła pod pociąg niż chwaliła się tym co umiem przed innymi. Bo tak to bym w ogóle nia miała przyjaciól. A tak to mam zaufaną najlepszą przyjaciółkę i inne przyjaciółki z innych klas. Emma rzeczywiście ma tapetę, ale spostrzeż, że tapeta nie zmienia całkowicie wyrazu twarzy. W pierwszej części może tylko przyprószyli ją pudrem ale nic innego napewno nie zrobili. No i natapirowali włosy. Jestem naprawdę podobna do Emmy tylko mam ciemniejsze włosy od niej. Nie wierzysz? Twoja sprawa. Przysięgam na twoje istnienie że to prawda. Gdybym kłamała to by cię już tu nie było.

użytkownik usunięty

ty naiwna glupia szmaciaro! ja tez moge to wszystko napisac, i co? ja umiem grac no i grac w przedstawieniach.aha. i nie jestem samochwalą!!!



jul@

użytkownik usunięty

Dla twojej wiadomości może i jestem z polski ( it' s a super country in Europe) ale na pewno nie jesteś tak wyjątkowa jak ja.

użytkownik usunięty

wiem że te zdjęcie nie jest orginalne ale to i tak coś . NIE ?

użytkownik usunięty
__Magda__

wiecie co ?? ten daniel tak wogole to sie robi jakis taki ,,co to on nie jest''!! przeczytalam w gazecie wywiad z nim i powiedzial: ,,jeszcze w 4 czesci zobaczycie mnie takiego a potem rezygnuje z tego uczesania bankowca i tych ciuchow, zobaczycie nowego daniela''. ma zamiar zalozyc zespol rokowy!! ta slawa chyba mu troszke uderzyla do glowy, mysli ze bedzie zajebisty rokowym piosenkarzem, tylko zastanawiam sie czy on wogole potrafi spiewac cos?? hmm..... no coz nie wierze zbytnio w jego kariere ale zyczyc mu szczescia moge ... pozdro

__Magda__

ja juz napisalm do niego list ... i takze odpisuje miim kolezanka bardzo bym chciala aby mi takze odpisal

użytkownik usunięty
parvati1989

Ja też chce do niego napisać na domowy adres, jednak nigdzie nie mogę znaleźć. Proszę podajcie tu ten adres !!!! - PLEASE.

użytkownik usunięty

Szukałem całe 2 dni i w końcu znalazłem - jego adres domowy. Musiałem przeczytać wszystkie posty na różnych forach i znalazłem jego adres domowy chyba w poście z przed roku - więc tym którzy chcą znaleźć jego adres życzę miłego szukania. Ja miałem dużo szczęścia, że był on akurat na bliskim 11 forum, które przeglądałem. Jeśli będziecie mieć możecie nie trafić na to forum nawet i przez miesiąc. Adresu tego forum nie ma nawet w googlach. Znalazłem go na innej stronie :).

Więc powiem tylko MIŁEGO SZUKANIA.

PS. Tego adresu nigdy nikomu nie podam ponieważ za długo go szukałem, chociaż i tak miałem dużoooooo szczęścia, że znalazłem go tak szybko ;)

użytkownik usunięty

A nie zrobiłbyś małego wyjątku i nie napisałbyś mi tego adresu? please! mój adres ananas_19@poczta.onet.pl

użytkownik usunięty
__Magda__

elko! mam na imię natalia i od samego początku pojawienia się daniela na ekranach telewizji szukałam jego email i adresu korepondencyjnego.... no i wreszcie dziś znalazłam dokładny adres to nie jest adres fałszywy na 100% pewny sprawdził to mój wujek. jeśli chcecie piszcie.

użytkownik usunięty

To napisz.........................................................

użytkownik usunięty

witaj!!!!ja taz barszo chcialabym zdobyc jego adres i e-mail.proszę cie abys mi go podala.ja jestem gosia.PROSZE PODAJ MI JEGO ADRES!!!!
THANK YOU
PAPA

użytkownik usunięty

Boże! Tak bardzo dym chciała jego adres i e-maila... czy moglabyś mi go przesłać na olimir@interia.pl? Z góry dzięki!!!!!!!!! (mam nadzieję że to adres domowy) PA

użytkownik usunięty

bardzo bym chciała mieć jego adres domowy.Szukam ju.ż od miesięcy, ale nie umiem znaleść.Ludzie są strasznie zawistni i nie chcą podawać. Proszę cie podaj mi go . ój adres e-mail to: agatagem@op.pl lub gembalczyk_agata@yahoo.co.uk

użytkownik usunięty

bardzo bym chciała mieć jego adres domowy.Szukam ju.ż od miesięcy, ale nie umiem znaleść.Ludzie są strasznie zawistni i nie chcą podawać. Proszę cie podaj mi go . ój adres e-mail to: agatagem@op.pl lub gembalczyk_agata@yahoo.co.uk

użytkownik usunięty

Daniel Radcliffe (Harry Potter)
c/o BBC
P.O. Box 1116
Belfast BT2 7AJ
United Kingdom


c/o 'Harry Potter And The Chamber
Of Secrets' Productions
Leavesden Studios
P.O. Box 3000
Leavesden, Herfordshire
WD2 7LT
United Kingdom

Macie i już nie bluzgajcie na siebie ten adres mam od miesięcy, a wy nie umiecie znaleźć!
jeśli macie gadu gadu to możecie podać nr. e-maili nie dawać bo nie lubie pisać

użytkownik usunięty

Rupert Grint (Ron Weasleyl)
c/o Peters Fraser Dunlop
503/504 The Chambers
Chelsea Harbour
Lots Road
London
SW10 0XF
United Kingdom

c/o Peter Fraser & Dunlop
Drury House
34-43 Russell St.
London WC2B 5HA
United Kingdom

E-mail: Rupert@rupertgrint.co.uk
A to ruperta

użytkownik usunięty

Ty kłamczucho!!!!!!!!! Nawet nie opodasz jego prawdziwego domowego aresu. Tylo do jakiś ściemniaczy którzy piszą kiedy będzie premiera nastepnego filmu. I hate you. Mieszkam w Anglii i byłam w londynie i myślisz że innych oszukasz tym fałszywym adresem. OSTREGAM WSZYSTKICH ŻE NIGDY NIE ZNAJDZIECIE PRAWDZIWEGO DOMU DANA. wSZYSCY NIECH SIĘ WYPCHAJĄ
POZDRAWIA Ola p

użytkownik usunięty

czesc! Jak mozesz daj mi adres Daniela i wyslij na adres e-mail kate_m@tlen.pl

użytkownik usunięty

Hejka! Kzałaś pisać jeśli ktoś chce jego adres. No to ja bym chciała. Podasz mi go? Mój adres e-mail to ananas_19@poczta.onet.pl

użytkownik usunięty

ja bardzo proszę o ten adres Daniela!Bardzo mi na nim zależy, ponieważ od dawna chcę do niego napisać.Z góry dzieki.Pozdro!!!:) mój mail a.kegel@interia.pl albo nr gg 2950520 .Dzieki dzięki dzięki:):):):)

użytkownik usunięty
__Magda__

Z TEGO CO WIEM TO PISAĆ MOŻNA IWYŁĄCZNIE DO STUDIA.

użytkownik usunięty

BO ONI NIE CHCA DAC PONIEWAZ TO DEBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones