Daria Widawska

6,9
3 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daria Widawska

ścięła włosy? Bo widziałam gdzieś jej zdjęcie w całkiem krótkich. Nie chciałabym niechcący kogoś urazić, ale moim zdaniem krótkie włosy w ogóle jej nie pasują. Zawsze powinna mieć włosy takiej długości jak poprzednio, najwyżej je upinać. Mam nadzieję, że to tylko dla potrzeb jakiejś roli i że Daria wróci do swojej poprzedniej fryzury.

film128

Daria Widawska była chora (długo nie było wiadomo na co...ja ciągle nie wiem) Ostatnio gdzieś czytałam, że to podobno przez tę chorobę.

BlackAngel92

Wiem, słyszałam o jej tajemniczej chorobie. Mam nadzieję, że już całkiem wyzdrowiała. Własciwie szkoda włosów, ale zawsze odrosną, a zdrowie jest najważniejsze.

film128

A tam ładnemu we wszystkim ładnie,pozdrawiam.

isa85z

Tak ale nawet najładniejsze osoby wyglądają najlepiej w czymś, co najbardziej do nich pasuje. A Daria moim zdaniem wygląda najlepiej w swoich rudych, dłuższych i kręconych włosach. Są kobiety, którym absolutnie nie pasują krótkie włosy, muszą mieć tylko długie albo dłuższe. Daria właśnie do nich należy. Ja uwielbiam długie włosy, moim zdaniem najlepiej wyglądają właśnie takie. Niestety sama noszę krótkie, bo w długich wyglądam nienaturalnie, nawet głupio.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones