Daria Widawska

6,9
3 757 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daria Widawska

przypomina mi ROMY SCHNEIDER! Ma bardzo ciekawa twarz:) ale w zyciu nie powiedzialabym ze urodzila sie w 1977 poniewaz wygląda na starsza.

cykutia

Kawał baby to jest z Bartel, najpierw pomyśl, potem pisz, to nie boli:-)

Binula

zalezy jak dla kogo, Daria nie ma figury filigranowej kobietki, tylko jest herszt baba. juz wiem jak ty musisz wygladac skoro mowisz takie rzeczy...

cykutia

Ale z Ciebie inteligentna osoba, nie ma co...

Binula

nie jestem chamska tylko obiektywna, zreszta Daria sama tak mówi o sobie ze wie ze nie ma filigranowej figurki. Ty pewnie ccesz byc jakis mily i gadasz glupoty, nie badzmy takimi ignorantami

cykutia

Mówi sama o sobie,że jest herszt baba? Co do wyglądu to nie ma opinii obiektywnych, gdyż ja uważam,że fantastyczna z niej babka, również z wyglądu, ma przynajmniej odpowiednie proporcje dla kobiety, nie musi sobie ładować silikonu itd. I mówię to jako kobieta, stąd jedyną ignorantką tutaj jesteś Ty,skoro nawet nie potrafisz zwrócić uwagi na znaczki dotyczące płci.

cykutia

Aha,że jesteś chamska napisałaś Ty, więc musisz się najwyraźniej za taką uważać.

Binula

o czym ty bredzisz czlowieku? dla mnie biale jest biale a dla ciebie biale jest czarne, pudzian dla ciebie pewnie tez jest szczuply haha

cykutia

mniemam po Twojej formie pisania,ze jestes jakas gowniara, ktorej nie zdazyly jeszcze urosnac piersi. Z czym w ogole do ludu smarkulo. Naucz sie szacunku do drugiego czlowieka, takie rzeczy wynosi sie z domu!!!!

Binula

binek ty tu chyba wysiadujesz dniami i nocami bo co tylko napisze ty zaraz odpisujesz, lat mam 23 i nie jestem ignorantka taka jak ty.... Daria Widawska ma przepiekna twarz ale figura niestety pozostawia wiele do zyczenia. nie wiem czlowieku co ty masz w glowie zamiast mozgu, a mozejestes po prostu slepy.. daria jest grubokoscista i wybacz ale bede nazywac rzeczy po imieniu a nie bede takim dupowlazem jak ty co ma klapki na oczach i jest wypelniony zolcia

cykutia

Co ja mam w głowie zamiast mózgu- takie teksty to rzucają sobie dzieci na placu zabaw przed Twoim blokiem. Naprawdę wstyd mi za takich ludzi.

Binula

a jesli chodzi o szacunek to jak najbardziej go mam! szanuje kazdego czlowieka, a dla ciebie szacunek przejawia sie chyba tym zeby kazdemu mowic ze jest piekny i idealny...

cykutia

Naprawdę współczuję, jeżeli masz 23 lata. W tym wieku powinnaś wiedzieć co to szacunek i tolerancja. A ile ja tutaj siedzę nie powinno Cię obchodzić. Ty może masz prace przy łopacie, ja mam leciutką przy komputerze (cóż, edukacja popłaca, polecam), w związku z czym mogę sobie pozwolić na odpisywanie zakompleksionym panienkom.

Binula

Poza tym- w Polsce nadal obowiązuje forma grzecznościowa, aby pisać zaimki osobowe z dużej litery.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cykutia

Hahahahahahahaha, bardzo łatwo wyprowadzić Cię z równowagi. Do tego Twój język pozostawia wiele do życzenia. Obyś z tego angielskiego (ktokolwiek słyszał o jakiejś tam Akademii Pedagogicznej, no cóż, jak się jest za cienkim na porządne uniwerki i akademie, idzie się na uczelnie, gdzie przyjmują każdego) była lepsza, bo inaczej żaden z Ciebie pożytek. Na tłumacza jesteś zbyt wulgarna, a o nauczycielu to już w ogóle nie mówmy. Pozostało pisanie książek z wulgaryzmami, ale kogo interesują książki absolwentki studiów uzupełniających Akademii Pedagogicznej.

Binula

skoro twierdzsz ze nikt nie slyszal a akademii pedagogicznej to juz wszystko o tobie wiem.... to jedna z najlepszych uczelni w krakowie polinteligencie!! i jako jedna z nielicznych w kraju ma egzaminy wstepne na magisterskie!! idz do swojego skladu budowalnego bo pewnie przywiezli nowe cegly i pustaki... zegnam

Binula

A TO DLA CIEBIE (egzaminy na magisterke) SKOPIOWANE ZE STRONY AP:

Limit przyjęć 40 miejsc
Kryteria
przyjęć egzamin pisemny: język angielski
oraz
rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim na temat związany z wybraną specjalizacją:
- językoznawstwo
- językoznawstwo stosowane - metodyka
- literaturoznawstwo
- kulturoznawstwo

cykutia

Koleżanko, oto słowa, które muszą się znajdować w nazwie porządnej uczelni:
Uniwersytet (np. imienia bądź jakiegoś konretnego miasta- aktualnie najlepsze Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
Akademia medyczna, ekonomiczna bądź rolnicza. Wszystkie inne się nie liczą.
Szkoła Główna Handlowa
Szkoła Główna Gospodarki Wiejskiej
Sprawdź sobie od kiedy funkcjonują te uczelnie, jakie mają plany zajęć i wtedy przejrzyj sobie historię swojej uczelni, o której słyszeli tylko jej studenci, wykładowcy i ewentualnie ludzie mieszkający w Krakowie i wtedy porozmawiamy dalej
Ach, i jeszcze jedno: studia językowe są ZAWSZE najlepsze na uniwersytetach. Wszystkie szkoły wyższe i akademie mogą się schować. Filologia angielska jest najlepsza na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, z tego co wiem, to nawet najlepsza w Europie Środkowej, więc z czym dziewczyno do ludu. Akademie jak Twoja są po to, aby ludzie, którzy mało wiedzą a dużo chcą, mogli dostać kwit do ręki. A prawda jest taka, że pójdzie taki delikwent na rozmowę kwalifikacyjną i osoba z jakigoś szanującego się uniwerku i osoba po jakiejś tam Akademii Pedagogicznej nie ma żadnych szans. Nie tylko ze względu na fakt, iż uniwersytet ma większy prestiż, ale i z tego prostego powodu, że osoba po uniwersytecie jest zawsze lepiej przygotowana. Chyba że chcesz zostać nauczycielem, do tego nadaje się każdy absolwent filologii, gdyż osoby po filologii na porządnej uczelni za nic w świecie nie chcą zostać nauczycielami.
Pozdrawiam:-)
PS. Czyżbyś chciała budować dom, że tyle mówisz o cegłach? Z pensji nauczyciela nie da rady;-)

Binula

po pierwsze zapomniałes o słowie AKADEMIA, po drugie spojrz na ranking uczelni, po trzecie jest to uczelnia pedagogiczna wiec specjalizuje sie w filologiach, po czwarte ciebie by na pewno tam nie przyjeli. jeszcze jedno, skad wiesz ze chce byc nauczycicelem? otoz NIE CHCE (za duzo bym miala w szkole takich polglowkow jak ty). zmiast nauczyciela wybralam sobie tlumaczenie... nie doczytalam nawet do konca twojego postu bo wypisujesz takie bzdury ze wysmialby cie kazdy inteligentny i zdrowo myslacy czlowiek... poza tym stwierdzam iz jestes jakims zakompleksionym trolikiem komputerowym, wmawiasz cos ciagle innym i caly czas siedzisz na necie, obojetnie o ktorej i kiedy bym cos nie napisala, ty zawsze jestes aby napisac mi odpowiedz. zadnego porzadnego stanowiska zatem nie zajmujesz. w porzadnym zawodzie sie pracuje a nie siedzi na necie. pewnie jestes po tej glownej szkole gospodarki wiejskiej o kierunku magazynier skladu budowlanego, i dalabym sobie za to reke odciac.

zegnam!! juz wiecej nic nie zamierzam do ciebie pisac bo tacy ludzie jak ty nic dla mnie nie znacza. swoje kompleksy idz lecz do psychologa a nie mi bedziesz tu glowe zawracal. POSZOŁ!!! WON!!! A KYSZ!! DO CEGIEŁ!! USTAWIAC NA POŁKE BO WŁASNIE DOSTAWE DOWIEZLI!!

cykutia

a idac do Krakowa mialam do wyboru UJ lub AP ale wybralam AP bo jezyk najlepeij studiowac na uczelni pedagogicznej!! to jest logiczne jak 2 + 2 = 4

cykutia

Oj, chyba zaczyna braknąć argumentów, skoro po raz setny powtarzasz tekst o cegłach. Do tego nawet nie widzisz znaczków dotyczących płci,a myślałam, że na filologii uczą czytać. Miałaś do wyboru UJ i AP i wybrałaś gównianą AP??HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Nie no, kawał roku. Tłumaczem po Akademii Pedagogicznej?Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Co do internetu- Ty jako chciałabym-być-tłumaczem powinnaś wiedzieć, że w dzisiejszych czasach tłumaczenia wykonuje się głównie poprzez internet. Widać, że mało jeszcze wiesz o życiu prosty człowieku. Nie mów mi o zawodzie tłumacza czy nauczyciela, bo do tego trzeba mieć coś takiego jak dobre wychowanie, gdybyś z takimi tekstami wyleciała do klienta Biura Tłumaczeń bądź jakiegoś ucznia, od razu wyleciałabyś na zbity pysk. Należy nabrać trochę ogłady, a dopiero potem wyjść do ludzi, w odwrotnej kolejności zabieg taki nie ma sensu. A co do rankingów, to śledzę je co roku, więc całkiem nieźle mi idzie z bieżącymi informacjami, ale dzięki za troskę. Akademia Pedagogiczna to chwast jakich wiele w naszym kraju, niestety, aby dzieci bogatych ludzi mogły sobie kwity wyrobić. Żaden szanujący się lingwista nie pójdzie studiować na jakąś akademię, o której nikt nie slyszał, bo równie dobrze móglby iśc na Wyższą Szkołe Srania i Pierdzenia w stołek, więc na jedno by wyszło. Szkoła, która dopiero od 1999roku ma swoją nazwę nie może mieć żadnej renomy, a jak masz jakiś ranking Wprostu, Rzeczypospolitej bądź jakiejkolwiek innej szanującej się gazety, w którym znajduje się Twoja uczelnia, to proszę bardzo, czekam na info, na pewno chętnie zobaczę i zwrócę honor. Ale... chyba nie mam się czym martwić. Takich uczelni jak Twoja są w moim mieście dziesiątki, a nawet setki i tylko zatruwają życie normalnym studentom, którzy muszą się z nieukami z prywatnych uczelni dzielić stypedniami socjalnymi.
Co do słowa akademia, to go użyłam- Akademia Ekonomiczna, Akademia Medyczna i Akademia Rolnicza, zapomniałabym o Akademii Wychowania Fizycznego. Żadna Akademia Pedagogiczna, która jest jakimś wymysłem.
Szkoła pedagogiczna nie specjalizuje się w filologiach, tylko w kształceniu przyszlych nauczycieli, po to są tam takie przedmioty jak metodyka, socjologia, pedagogika, psychologia, itd itp.
Na porządnej uczelni masz do tego gramatykę opisową, gramatykę konfrontatywną, gramatykę strukturalną, zdawanie list lektur (ciekawe ile książek przeczytałaś w życiu podczas studiów....chyba znam odpowiedź), komputer jako narzędzie pracy filologa, tłumaczenia kabinowe, translatoryka, itd itp.
Ach i jeszcze jedna uwaga, która zdaje się, już Ci zwracałam- jeżeli będziesz kiedyś w przyszłości miała do czynienia z wykształconymi ludźmi, wypada do nich pisać zaimki osobowe z dużej litery. Powinni byli Cię tego nauczyć chociażby na studiach, ale jaka uczelnia, tacy jej studenci;-PPPP
Pozdrawiam;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cykutia

IDZ LEPIEJ NAPISZ TO AKADEMII PEDAGOGICZNEJ TO ZARAZ CI JAKIES MENDY ZAPIORA MORDE ZA PIERWSYZM LEPSZYM ROGIEM!

cykutia

najlepsze bylo z chwastem! hahaha, dziecko ty wogole nie masz zielonego pojecia o szkolnictwie ostudiach!! osmieszylas sie tylko tym postem, po nim poznaje ze twoja inteligencja rowna sie zeru!!!!!

cykutia

A skąd wiesz, że się ośmieszyłam, skoro go nie czytałaś? Gubisz się w zeznaniach. Naucz się prostu człeku rozmawiać z ludźmi, wtedy może ktoś będzie chcial się z Tobą wdawać w dyskusję. Jestem zaszokowana prostactwem ludzi Twojego pokroju. Obrażasz każdego, czy to mnie, czy to Panią Widawską, dodatkowo swoich rodziców, gdyż pokazujesz, że całe ich staranie, abyś wyszła na ludzi, poszło na marne.

Binula

*prosty

cykutia

w ogóle;-))) o studiach;-)))

cykutia

nie z czasownikami piszemy osobno Pani Tłumacz;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cykutia

No to wyszło szydło z worka, jesteś zwykłą prostaczką, która przynosi wstyd swojej gównianej uczelni. Jak tacy są tam wszyscy studenci, no to dobranoc. Wstyd mi, że tak ma wyglądać nasza tzw. "inteligencja". Do tego jeszcze robisz tyle byków ortograficznych, że najpóźniej teraz nie uwierzyłabym, że Ty koło tłumacza kiedykolwiek stałaś. Szmato, kurwo jebana? Oj, wyszła słoma z butów, mamie coś poszło nie tak w Twoim wychowaniu.

cykutia

uch pojebie, na studiach nauczyli Cię tej elokwencji? I takich ludzi mamy w tym kraju i jak tu ma być normalnie, skoro wokół same prostackie persony, które mają oborę w buzi zamiast języka.

Binula

Binek a od kogo inteligencji się spodziewałaś? od ten Cykutii? To głupia smarkula. Wątpię, że ona ma te swoje urojone 23 lata. Mam 19 lat, ale takim poziomem nie zasilam rzeszy dorosłych ludzi. Żeby wyzywać dziewczynę od kurew tylko dlatego, że mówi prawdę to jest psychiczne. Co prawda jeszcze nie studiuję, dopiero jestem po maturze, ale przynajmniej wiem, że zaimki osobowe trzeba pisać z dużej litery. No, nie wspomne o ortografii i o składni zdań cykutii, bo to ma wiele do życzenia. Binek ja osobiście sądzę, że koleżanka wymyśliła tą całą swoją Akademię Pedagogiczną żeby ukryć jakąś zawodówkę w której kształciła się na "tłumacza", jak czytam wypowiedzi cykutii i pewnie jakbym posłuchała jej angielskiego, to pewnie przypomniałby mi się pewien dowcip o komisji poborowej do wojska i umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Binek nie przejmuj się głupią gówniarą. W tej całej dyskusji widać, że Ty Binek jesteś osobą inteligentną i nie dajesz sporowokować się do głupich pyskówek. Pozdrawiam:))

Binula

a przy komputerze to nie wiem co ty robisz, bo chyba ciagle wysiadujesz na filmwebie, jakas cienka mas zta prace skoro masz czas na takie rzeczy, mniemam iz pewnie pracujesz w jakims skladzie budowlanym i jak siedzisz za kasa to nieraz i na neta ci pozwola wejsc, nara aspołeczniku

cykutia

a i jeszcze jedno pytanie do Cykutii, skąd wynalazłaś ten nick? Pewnie chodziło o Cykute, a nie o cykutię. No dobra, rodzice nauczyli mnie, że nie powinnam się nabijać z niepełnosprawnych umysłowo, więc nie będę pytała się Ciebie co to jest cykuta bo i tak tego nie wiesz. Pewnie nawet tego nie nauczyli Ciebie, w tej całej Akademii Pedagogicznej, która okazałoby się, jest jakąś prowincjonalną zawodówką. Poza tym Cykutio jesteś tak bystra, że nie zauważyłas nawet tego, że Binek jest dziewczyną. I jak wyjesz już Cykutio po kątach? Płacz sobie ile chcesz, ale nie dziw się, że ktoś kogo obrażasz nie daje sobą pomiatać. Naucz się kultury bo inaczej ktoś przyłoży Ci siekierą w plecy zanim zdążysz zrobić jakiś ruch. Nie dziw się, że ktoś nie okazuje Ci szacunku jak kogoś traktujesz w ten sposób. Pozdrawiam:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cykutia

Dziewczyno, coraz niżej upadasz, nie czujesz kiedy dno pod Tobą? Każdy jeden stanąłby po mojej stronie, skoro wyzywasz innych ludzi od kurew, tylko dlatego, bo powiedzą Ci prawdę o Twoim sposobie wysławiania się i odnoszenia się do innych osób. Nie muszę się podszywać pod innych, i tak już Cię zmiotłam do parteru, więc na co by mi to było? Ale wygodnie sobie wmówić, że to jedna osoba zwraca Ci uwagę, niż spojrzeć prawdzie w twarz, że ludzie zwracają Ci uwagę w związku z Twoim prostactwem. A z tym binku srinku to błysnąć chciałaś czy jak? Że nie jesteś inteligentna to już wiem, ale teraz faktycznie popieram tezę użytkowniczki, która również CI napisała jaka to jesteś prosta, że masz o wiele mniej niż 20pare lat. Człowiek w tym wieku nie powinien już mieć takiego rynsztoku w głowie. Współczuję CI w dalszym życiu, gdyż będziesz miała naprawdę ciężko z takim sposobem odnoszenia się do innych, tylko za to, że powiedzą Ci prawdę o Tobie. Ale jak to mówią- prawda kole w oczy.

Binula

zmiotłas mnie do parteru to tylko według ciebie. niestety kazdy na tym forum widzi ze ta cala czesterka to ty! chocby po głupim ip. pewnie o tym nie pomyslalas co? tym podszywaniem sie skresilas sie u mnie juz calkowicie, nawet jako czlowiek!! dziewczyno idz lecz swoje komplesky do psychologa. mowie to powaznie! teraz jak tak mysle to po prostu szkoda mi ciebie... jestes chora! zadalam ci pytanie ale widze ze nie umiesz na nie odpowiedziec, w takim razie w tym momencie zegnam cie juz na zawsze, mam nadzieje ze za moja rada zglosisz sie na jakas terapie i wiedz ze chodzenie do psychologa to zaden wstyd a jest to niestety jedyny czlowiek ktory w tym momencie moze tobie pomoc. zeganm i zycze aby terapia przyniosla pozadane efekty!

cykutia

w razie gdybys nie wiedziala co to ip odowiadam iz jest to tzw adres komputera palantko

cykutia

ZAPOMNIALAM O JESZCZE JEDNYM! NAWET NIE TRZEBA SIE PATRZEC NA TO IP BO BINEK I CZESTERKA (CZYLI TA SAMA OSOBA) MA DOKLADNIE TA SAMA GADKE I CIAGLE SIE POWTARZA Z TYM SAMYM!! BOZE KOBIETO CZY TY JESTES AZ TAK GLUPIA ZE TEGO NIE WIDZISZ??

cykutia

Widzę, że tak się zdenerwowałaś, że aż Caps lock Ci się włączył. Argumenty też się już skończyły, gdyż jedyne teksty jakie widzę to palantka, kurwa i że się pod kogoś podszywam. Widzę, że lubisz sobie dopasować rzeczywistość pod siebie, ale pamiętaj- świat nie jest Ci nic winny. Co do pytania- być może między kurwami, pojebami, szmatami i innymi epitetami nie zauważyłam. Jak zadasz je grzecznie, na pewno Ci na nie odpowiem, jak widzisz- ja się nie boję konfrontacji z Tobą, gdyż widzę po naszej całej rozmowie, że jesteś niezrównoważona psychicznie i idzie Cię w 3 minuty wyprowadzić z równowagi i zgasić. Pamiętaj- z mądrzejszymi nie należy się kłócić, tylko należy się od nich uczyć. A z tym numerem IP to mnie dziewczyno nie rozśmieszaj, bo powoli to zaczynasz to dno rozkopywać i muł się tworzy. Trochę godności!!!

cykutia

Skreśliłam się u Ciebie? Jak już to "Jesteś u mnie skreślona", składnia się kłania. Poza tym- naprawdę mi zależało na Twojej akceptacji;-PPPPP Wycofuj się z rozmowy, wycofuj prosta dziewczyno, zaczyna argumentów brakować, to trzeba się jakoś wycofać. Ale odchodzić bez klasy to już inna historia.

cykutia

Dziękuję za radę z psychologiem, być może skorzystam- wiadomo, w końcu nigdy nie jest tak dobrze, że nie mogłoby być lepiej;-))) Przyjmij zatem radę ode mnie i wybierz się na jakiś dobry kurs savoir-vivre (wyjaśnienie znajdziesz w internecie, gdyż mniemam, że nie znasz tego słowa). Boratowi pomogło, a on był w końcu z Kazachstanu. To i wiejskiej dziewczynie z Polski pomoże.

chesterka89

Dziękuję za poparcie. Cieszę się, że są jeszcze młode osoby, które reprezentują poziom i kulturę. Tak trzymać!!!!!Pozdrawiam cieplutko;-)

Binula

To oczywiście to chesterki89:-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cykutia

Wiesz, przeważnie kompleksy wyjawiają się poprzez atakowanie innych osób. Panią Darię atakujesz, że jest herszt baba, mnie, że już sobie wyobrażasz jak wyglądam, że jestem kurwą, użytkownika chesterka89, że się pode mnie podszywa. Litości, naprawdę. Możesz sobie tylko na tak rozwiązły język pozwolić, gdyż jesteś tu anonimowa, w realnym życiu na pewno za każdym kroku Ci się dostaje z powodu Twojego charakteru i jako anonimowy użytkownik rekompensujesz sobie straty moralne.
Po raz kolejny Ci powtarzam- ja nie muszę się pod nikogo podszywać, zgasiłam Cię już z 20 razy, jeszcze razy tyle razy się ośmieszyłaś, nawet mój 14letni brat by Cię zgasił. O czym my tu w ogóle mówimy. Ty nie nadajesz się do pokazywania publicznego, gdyż przynosisz swoim wulgaryzmem wstyd każdej kobiecie.

Binula

*na

Binula

Jestem po stronie Binki. Gdy Cykuti zabrakło argumentów zaczeła obrażać i to ma znaczyć o jej ineligencji? Wycofała się bo nie wiedziała co ma dalej pisać;)

Aksamitka_2

Za chwilę na Ciebie wskoczy, że to tak naprawdę ja założyłam sobie dodatkowe konto i na nią piszę. Prawda jest taka, że Cykutia wycofała sie z całej dyskusji, gdyż prawda kole w oczy. A tak w ogóle to dziękuję za poparcie laseczki:-)

cykutia

Asz? Pożal się Panie, pisze się AŻ. I Ty chcesz być tłumaczem, nie znając tak podstawowych zasad polskiej ortografii? Nie nie, chyba naprawdę jacy ludzie, taki kraj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones