Daryl Hannah

Daryl Christine Hannah

7,5
10 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daryl Hannah

Jak w temacie. Może ktoś wie za jakie grzechy skończyła jak skończyła? Jakiś skandal z jej udziałem? Może zalazła za skórę komuś wpływowemu? Myślałem że "Stado rekinów" i "Social Nightmare" to już szczyt żenady w jej wykonaniu, jednak przed chwilą ujrzałem "Eldorado". A w zasadzie sam zwiastun ale to mi w zupełności wystarczy. Naprawdę nie mam pojęcia jak aktorka która swego czasu należała do czołówki Hollywoodzkich Gwiazd i grała u najlepszych, z najlepszymi, dzisiaj poniża się w takim amatorskim gównie. To już nawet nie są występy poniżej godności. Ciężko to skomentować

MikeyS

Niestety, ale coś w tym jest, choć wydaje mi się, że nie do końca jest od niej zależne, jakie otrzymuje scenariusze. Miała swoje 5 minut, świetne filmy na koncie, grała u wielkich reżyserów. Wydaje mi się, że pod uwagę należy wziąć dwie sprawy. Pierwsza to taka, że najwięcej propozycji otrzymywała, gdy była młodą dziewczyną, a jej uroda i zgrabne ciało nie były tutaj bez znaczenia. W Hollywood rynek jest bezlitosny i kobiety w pewnym wieku dostają niewiele ról. Druga kwestia - to samo podejście aktorki do kariery. Ona zawsze była raczej nieśmiała i nie szukała rozgłosu. Sama mówiła, że ile razy pojawiła się w czymś bardzo popularnym, to potem znikała na jakiś czas albo wybierała granie w niszowych produkcjach. Od dłuższego czasu nie pojawiła się w niczym znaczącym, więc dla fanów jest talentu i urody pozostaje oglądanie jej dawnych występów.

Martin_Eden

może i była zgrabna ale sorry..... urodziwa to nie była nigdy...

dewille

To zobacz jej siostrę:

https://www.filmweb.pl/person/Page+Hannah-194000

dewille

O gustach sie nie dyskutuje

Martin_Eden

Urodę ma dość kontrowersyjną.. pamiętam jej udział w teledysku Robbiego Williamsa, i moje zdziwienie. Włosy dodają jej wdzięku bez wątpienia, ale nie potrafię dostrzec w niej nic ujmującego

MikeyS

Ona do czołówki to nigdy nie należała.

maciekb80

Należała. Wystąpiła w dobrych produkcjach z Hollywood, jak Kill Bill, Orły Temidy czy Blade Runner. Jest rozpoznawalną aktorką i chyba nie ma kinomana, który by nie kojarzył jej nazwiska i twarzy. Samo to już znaczy, że należała do czołówki.

perun_6

Paris Hilton też każdy kojarzy albo Pamele Anderson

maciekb80

Grała w "Blade Runner", "Wall Street", "Stalowych magnoliach", "Plusku" czy "Orłach Temidy", u najlepszych reżyserów z największymi gwiazdami. Oczywiście że należała do pierwszej ligi. Może nie była pierwsza w kolejce do oscarowych ról dramatycznych ale role uwodzicielskich lasek zdobywała bez problemu.

AuudreyHorne

Ja tez ją lubię jako aktorke. Ale przepadła. Od lat juz jej nie ma w czymś sensownym

MikeyS

"Z powodu zespołu Aspergera Hannah wycofała się z grania w wysokobudżetowych produkcjach. Premiery, gale i inne wydarzenia, na których pojawiało się mnóstwo ludzi, budziły w niej przerażenie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones