David Julyan

7,4
756 ocen muzyki
powrót do forum osoby David Julyan

I jak będziesz odsłuchiwał to przypomnij sobie film, wyobraź sobie, ten zimny, wietrzny klimat na Alasce, te przepiękne krajobrazy, te drzewa na których zalega śnieg, wszystko wygląda tak martwo i dzień polarny.... Wszystko jest takie senne, brzask! Ej, to jest genialnie dobrana muzyka! Wyobrażaj to sobie i pamiętaj główny przewijający i nieodstępujący bohaterów na krok motyw - bezsenność.....

BUNCH

Zgadzam się ! Wprawdzie nie miałem do czynienia z soundtrackiem z "Memento", jednak ten z "bezesnności" jest fenomenalny !!!!!! Nie mogę się nasłuchać, szczególnie ują mnie utwór Let me sleep :)

npebi

Mi się podoba ten z końcowych napisów. Chyba to nie jest "Let me sleep".
SOundtrack z Memento, jest dośc specyficzny.

BUNCH

Zapewne chodzi Ci o utwór nr 18 "Closing titles" :0

npebi

TAk :)
Pytanie: Masz cały OST z tego filmu?

BUNCH

Owszem, mam cały OST :)


npebi

Ja też JUŻ TERAZ mam, he-he. Dziękuję za odpowiedź.

BUNCH

Sorki, ze tak późno...jednak przez przypadek wróciłem do tego atku i odkryłem Twoje zapytanie. Co sądzisz o INSOMNIA OST?

npebi

Włąsnie się zorientowałem, że go niestety jednak nie posiadam. Pomyliły mi się tematy, myślałem, że rozmawiamy o OSTcie za "Memento" a nie "Bezsenność". Wysłałem Ci wiadomość prywatną, odczytaj.

BUNCH

Muzyka z "Insomnia" jest fantastyczna, zaraz po odkryciu potrafiłem dwukrotnie przesłuchać całą płytę.

Wojt4s

Wiem o czym piszesz...rewelacja, słucham jej już któryś rok i nie potrafię się nią "Insomnią" znudzić...żałuję tylko, że nie można nabyc wszystkich soundtracków autorstwa Julyana...wielka szkoda, niektóre są rewelacyjne, dla mnie niezapomniana muzyka z filmów Reguła Waz", "Eden Lake", "Eliminator"..

BUNCH

dorzuciłbym również zejście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones