David Kross

David Kroß

8,0
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Kross

Aż Ciężko uwierzyć, ze w lektorze ma tylko 18 lat. Zagrał genialnie, a rola nie była łatwa.

Julia_41

zgadzam się,rola była trudna, ale poradził sobie rewelacyjnie

Anda00

Trudna to chyba mało powiedziane. Winslet jako dojrzała kobieta i aktorka miała o wiele łatwiejszą sytuację jeżeli chodzi o sceny rozbierane. wielkie uznanie dla tego chłopaka, że udźwignął tą rolę także emocjonalnie.

_Lenka__fw

Tak, jest niesamowity. Mnie też ciężko było uwierzyć, że to zaledwie osiemnastolatek. Tylko pogratulować talentu i życzyć ambitnych produkcji.

Julia_41

O, tak rola była okropnie trudna, po za tym chłopak mało doświadczony był a film, niestety, obfitował w liczne sceny rozbierane. Winslet się nie dziwie, bo ona już jest o wiele wiele bardziej doświadczona, a chłopak miał dopiero 18 (ja bym mu w życiu nie dała że miał dopiero tyle :)

Depwane

W wieku osiemnastu lat zagrać jak profesjonalista naprawdę ogromny szacunek dla niego to pokazuje że stać go na wiele :)

Depwane

A ja mimo wszystko zastanawiam się i jak Kate Winslet się to grało - takie sceny z tak młodym chłopcem to jednak nie było pewnie łatwe, mimo jej aktorskiego doświadczenia.

Depwane

Co, serio? Przecież on wyglądał serio jak taki 15 latek i się zastanawiałem, czy to serio dziecko, no ale wiedziałem, że przecież by nie mogli wziąć do takiego filmu dziecka.

Julia_41

A jeszcze weźmy pod uwagę fakt, że był to dopiero drugi film w jego portofilio;).

Julia_41

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones