David LynchI

David Keith Lynch

8,7
10 619 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Lynch

W ostatnim tygodniu miało miejsce wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów Lyncha. Po pierwsze: otwarcie wystawy Lyncha Silence and Dynamism w CSW w Toruniu, w której brał udział sam Mistrz, a dodatkowo dał wykład o Medytacji Transcendentalnej w ramach popularyzacji swojej fundacji. No i był oczywiście gościem 25. odsłony Camerimage w Bydgoszczy. Także działo się.
Tak się złożyło, że mieliśmy szczęście brać udział w części tych wydarzeń, a oto relacja:

https://www.youtube.com/watch?v=0FalQdCwbrY

Zapraszamy!
I gorrrąco polecamy wybrać się na wystawę jego prac do Torunia.

nynavee

Mieszkam w Toruniu i jestem wielkim fanem Lyncha, więc musiałem tam być. Niezapomniane wydarzenie, kolejna okazja do zetknięcia się z umysłem Mistrza. Miałem w głowie świeże wrażenia po trzecim sezonie "Twin peaks" i byłem zachwycony wystawą. Jest w tym też łyżka dziegciu, mianowicie to, że Lynch zapowiedział koniec reżyserskiej kariery.

LynchPolanskiAltman

A skąd masz te informacje? Z tego, co mi wiadomo, stwierdził tylko, że filmów kinowych nie będzie robił. Co prawda jego zaangażowanie w swoją Fundację może świadczyć, że niespieszno mu do kręcenia, ale sam do niedawna nie wykluczał jakiegoś projektu dla telewizji. Wszystko oczywiście zależy od tego czy uda mu się złowić wystarczająco dużo ryb;p Masz jakieś inne info?

nynavee

Nie, nie mam info.

użytkownik usunięty
nynavee

Byłam na tej wystawie i na jej otwarciu.Było warto, Lynch jest Artystą przez wielkie A.Mam szczególny sentyment do Miasteczka Twin Peaks,które oglądałam ukradkiem jako dziecko,zresztą jego cała twórczość jest fenomenalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones