David ProwseI

David Charles Prowse

8,8
6 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Prowse

Przechodziłem przypadkiem przez wyspę młyńską w Bydgoszczy dzisiaj, patrzę, a tam ten gościu podpisuje autografy, potem słyszę, że za 100 zł za jeden autograf, o dziwo ludzie to kupowali, no, ale to trzeba być fanem :).

lolnikuse1

To było przy okazji StarForce... osobiście szkoda byłoby mi kasy na autograf, ale tak na prawdę - kto rozdaje autografy za kasę?! Mi wystarczył jego uścisk dłoni w Operze Nova - satysfakcja myślę podobna, tylko, że autografem można poszpanować jako namacalnym dowodem - jak dla mnie to tylko kawałek papieru.

lolnikuse1

Stary , no nie wierzę w to co czytam !!!
Brać jakiekolwiek pieniądze za autograf !! I to koleś który do najbiedniejszych pewnie nie należy.
ŚMIECH ŻAŁOŚĆ I ŻENADA !!!
ps. może to była jakaś akcja charytatywna , zbierali na jakiś szpital czy coś ??

TintoBrass

A może zbierał je w formie zapłaty od tych, którzy go sprowadzili :P? Rok temu Kenneth Colley i Richard LeParmentier brali autografy za 30 złotych i już wtedy myślałem że to dużo. Myliłem się :P. Ale zaczepiliśmy ich z kolegą pod koniec Star Force i dali je nam za darmo :). O ile mi się wydaje, zdarza się na niektórych konwentach, że sprzedaje się autografy, choć to różnie wypada.

speiderman

A trzeba było za te trzy dychy kupić kawałek spoconego podkoszulka kylie minogue.

TintoBrass

Skąd wiesz, ile zarabia? Od prawie trzydziestu lat nigdzie nie grał.

lolnikuse1

Stówę,to nie brał on,ale ludzie,którzy go tam posadzili.

lolnikuse1

wg mnie branie pieniędzy za autograf to skandal.

lolnikuse1

Czepiacie się zbiera na 3 Gwiazdę śmierci.

maciejerzy

łahahaha

lolnikuse1

Pozniej na allegro zawsze mozna sprzedac za tysiac;)

adi200022

Pan Prowse bardzo dobrze gra w filmach, lecz graf za 100 złotych to mała przesada.

lolnikuse1

Nawet jak po 9 latach o tym czytam (po 9 latach od zdarzenia) to aż nie wierzę. Żenada. Wstyd. Zwłaszcza, że 100 zł to nie mało, a fani często młodzi, niepracujący. Za wspólne zdjęcie też by brał?
Może to jednak było jakoś inaczej... na coś zbierali (tylko wtyedy wypadałoby co łaska :D)

lolnikuse1

On niestety z tego teraz żyje.
https://www.telegraph.co.uk/finance/personalfinance/fameandfortune/8784832/Stars -Wars-actor-Dave-Prowse-aka-Darth-Vader-talks-money.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones