David Thewlis

David Wheeler

8,0
37 559 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Thewlis

idealny Lupin, i jeszcze ta charakteryzacja w Księciu (jak ktoś nie widział to zalecam obejrzenie filmików na YouTube).

David Thewlis +Film= wilk w ludzkiej skórze :)



a tak na poważnie, to jest w tym aktorze coś, co charakteryzowało Remusa- ciepło, opanowanie, wiedza, ale i skrywany gdzieś smutek - chyba z powodu przypadłości pełnioksięzycowej

(a i jeszcze jedno - czekam z niecierpliwością na HP7 i scenę w której Harry wyrzuca go, nakazując by wracał do żony... jak jej nie zrobią - zamorduję:))

_Leon_

Taak, to JEST twarz Remusa - w jakiejś części dzięki umiejętnościom aktorskim pana Davida, ale w przeważającej - dzięki jego niesamowitemu urokowi osobistemu.

Hmm, tę scenę niestety, jak się zdaje, scenarzyści pominęli. Chyba z chęci utrzymania kryształowego wizerunku Lupina ;) Bo nie wymówią się brakiem czasu, w końcu rozbili "Insygnia ..." na dwa filmy.

magdalena_aob

Zgadzam się, w polskiej wersji językowej ideału dopełnia cudowny głos Piotra Polka ;)

Vickynella


Ja go uwielbiam i przyznam ze znalam go tylko z filmu o harry'm ,a widze e ma o wiele wiecej rol
Zamierzam obejrzec pare filmow z nim
co do HP7 II
obawiam sie ze pomina tam to co dla nas -czytelnikow-jest wazne np.jw. o Lupinie
Bardzo czekam na film ,ale boje sie ze po tylu latach i po tak wyczekiwanym momencie wyjde z kina wkurzona...

pozeracz

postrzeganie Davida Thewlisa tylko przez pryzmat roli Lupina, gdzie pasował, fakt, ale nie miał okazji wykazać się swym wspaniałym talentem aktorskim, jest... apoprawne. bo przy innych jego rolach ta wypada blado. wynika to raczej z tego, że Lupina w filmach jest tyle, co nic, niestety. kilka marnych scen. a szkoda.
a dla tych, którzy chcieli by się pozachwycać Thewlisem polecam "Siedem lat w Tybecie", "Naked" oraz "Całkowite zaćmienie". nieźle też wypadł w "Weronice..." czy "Chłopcu w pasiastej piżamie".
przykro mi to stwierdzić, ale jest to jeden z najwybitniejszych, ale niestety, niedocenionych aktorów swojego pokolenia. i Bóg mu zapłać, że jest Anglikiem :)

moose_of_justice

Dokładnie - ma na koncie tyle znakomitych ról! Polecam Nagich i Rzymską opowieść.

BonaLiteratura

To bardzo dobry aktor. Jest też w Omenie (tym nowym), i w Królestwie niebieskim.

magdalena_aob

scenę ominęli. oczywiście. niestety w harrym potterze jest mało harrego pottera. bo przecież o tym, że lupin ma syna tylko sie dowiadujemy i to wtedy gdy lupin nie żyje.
i zgadzam się z tym, że david świetnie zagrał lupina. jest przesympatyczny w tej roli, tak właśnie wyobrażałam sobie lupina. szkoda tylko, że w filmach o harrym jest mało scen z jego udziałem

_Leon_

Zgadzam sie, wedlug mnie bardzo pasuje do tej roli, jednak brakowalo czegos jego Lupinowi z czym sobie go zawsze wyobrazalem...
Dlugich wlosow XD

Jacob Voorhees

Aktorem jest bardzo dobrym, chociaż widziałam go tylko Harrym Potterze .

Jacob Voorhees

Indeed! I raczej miał trzydniowy zarost, a nie wąsik à la Arsene. Niemniej seksowny facio dla takiej młodej foki jak ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones