Dean McDermottI

6,7
235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dean McDermott

Ogladałam reality show z jego udziałem, z żoną Tori i całą rodzinką. "Tori & Dean: Home Sweet Hollywood" Wydaje się być bardzo ciepłym człowiekiem. Poza tym jest bardzo męski. Fajny facet :)

Lusinka1984

No, to teraz już niestety nie jest taki ciepły. Zachował się jak ostatni cham. Powiedział podczas tego programu, że zdradzał Tori, opowiadał bardzo niemiłe rzeczy o ich intymności i twierdzi, że jego zdrada to "jej wina". :( http://radaronline.com/exclusives/2014/04/tori-spelling-dean-mcdermott-therapy-r eality-show-lack-of-sex-cheating/

Szarobure

heh no kto mógł to przewidzieć... popieram twoje zadnia! obraziłam sie na niego ...

Lusinka1984

Zdradzal ja na lewo i prawo wiec...naprawde meski <ironia>

Lipiniorz25

Nooo wiesz..ciężko przewidzieć co mogą zrobic ludzie w przyszłości. Nie jestem wyrocznia. Jednak chyba nie jest taki zły skoro żona z nim została, dała mu szanse... To ich sprawa i nie mnie to oceniać czy tam komuś innemu <ironia>

Lusinka1984

Przyszlosci nie znamy ale Ty oceniasz wiedzac jaki jest...
Skoro dala mu szanse to zle o niej swiadczy.Zdradzał ja na lewo i prawo przeciez
Jezeli ciagle jest on dla Cb taki meski i fajny to zycze Ci takiego samego,wtedy zrozumiesz...
Pozdrawiam

Lipiniorz25

Bo ty im w łóżku siedzisz i wiesz kto z kim i ile razy..a źle życzyć to możesz dupku sobie hahah
dziewczynka cie kantem rzuciła dla kolegi?? masz jakis problem człowieku?? wal sie i nie bazgraj mi tu swoich pustych wywodów bo czytać sie tego nie chce. Jak nie jesteś z Hollywood i nie jesteś sąsiadem Tori to gówno wiesz co u nich. Nie badz dziecinny i nie wierz we wszystko co piszą w Bravo lub Pani Domu. Nara

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lipiniorz25

mam do kogo "wzdychać"
i faktem jest, że wolę męskich facetów niż takie cioty jak ty... dostałeś w dupe od jakiejś laluni i teraz jesteś wielki pogromca zdradzanych?? hahah
chciałeś być twardziel bo mi napsztykałeś na posta z przed prawie roku?? a skąd mialam wiedzieć, że on ja bedzie zdradzał pajacu! hahah
myślaleś, że mi dogryziesz?? burak z ciebie i tyle. Gdybyś miał troszkę oleju w głowie to byś obliczył różnice między moim postem a wyciekiem do prasy o tej informacji. A gdyby matka cie kultury nauczyła to byś nie komentował tego. Cóż buraku powodzenia w życiu.

Lipiniorz25

a co do daty moich urodzin to tez jesteś taki zajebiście mądry?? nosz kuźwa sherlock holmes sie znalazł... daty mają różne znaczenia cioto: nie tylko urodzinowe hahhaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lipiniorz25

heheh chciałbyś mieć takich rodziców jak ja frajerze... za to twój stary chyba cie za bardzo przytulał skoro masz cos to męskich facetów hahha.Jednak uraz z dzieciństwa?? heh i tu jest pies pogrzebany :P Moge tak z toba pisać non stop cioteczko :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lipiniorz25

nie niedorozwoju, zdziwiłbyś sie jakie mam barwne życie :) widzę, że dobrze znasz określenie "patologia"- naczytałeś się jak pani z MOPS-u wpisywała w karte rodziny ?? haha Wyraz ci "bliskoznaczny"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lipiniorz25

hahha ciotko! hahha do prostaka trzeba pisać w prostym języku :) matka kultury cie nie nauczyła sądząc jak sie odzywasz do kobiety. Brawo dla mamusi za takiego synka :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lipiniorz25

Sciera to cie urodziła, zważaj sobie na słowa buraku. Pedał i tyle hahahha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lipiniorz25

Lipna Ciotko: jak juz mówiłam ściera to cie rodziła. Znajdz sobie babę, może ci da- boś ty nabuzowany burak, cham i prostak. Moze cie ktoś wychowa jak matka nie dała rady. Wal sie prostaku. Nie zamierzam pisać do takiej ciotki jak ty (pewnie jesteś grubym przepoconym śmierdziuchem) co mysli, że sobie ego podbuduje. Wal sie na pysk i Hasta la vista cioto! bez odbioru śmierdziuchu hahha

Lusinka1984

Mialem racje z tą elokwencja :) Widze sciero ze do szkoly tez sie nie chodzilo...Trzymali cie na lancuchu w domu,wstydzili sie ciebie czy jak? Skad te braki w slownictwie i wyksztalceniu...?
Jestes bardzo kobieca buhahaha nie dziwie sie ze zdjecia nie dajesz.Pewnie druga Pawlowicz z ciebie sciero stad brak powodzenia u normalnych facetow...
Dobranoc desperatko,pozdrow swoich patologicznych rodzcow :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones