Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
75 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Z białym nawet nie gada... Ale jego rasizm nie zaważył na mojej wysokiej ocenie.

jasiu15

Skąd masz takie informacje?

użytkownik usunięty
jasiu15

Trzeba być debilem, aby oceniać aktorów patrząc na ich życie.

jasiu15

dziwisz się że rasistą jest bo ja nie ile białasy zrobiły złego dla bambusków "oni nie muszą myć zębów a i tak białe mają a my co bez pasty ani rusz ;p

jasiu15

No przecież wiadomo, mówil ,że dla Polaków i Żydów nie zagra.

TheAmazingPudding

Jeżeli już to powiedział to Axi Rose, wokalista zespołu Guns N'Roses.

Pozdrawiam

Krychu__M

A to dziwne bo rezyserzy przewaznie sa biali i zydami to ma chlopak pecha hehe

Krychu__M

Taaaa napewno coś takiego powiedział, pewnie razem z Eminemem :)

Krychu__M

Axl Rose powiedział kiedyś, że nie zagra dla "polished jews" (a nie "polish and jews), co w dosłownym tłumaczeniu brzmi polerowani Żydzi ;) chodziło mu o to, że nigdy nie będzie grał do kotleta dla tzw. nowobogackich, więc nie powielaj historii, która jest nie prawdziwa ;) Poza tym Jego babcia pochodziła z Polski.

klaki26

Faktycznie, przeszukałem teraz internet i wygląda na to, że masz rację. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam. Na pewno gdzieś to słyszałem, ale teraz już nie mogę sobie uzmysłowić gdzie. Wygląda na to, że ktoś chcący lub nie, popełnił błąd w tłumaczeniu.

Pozdrawiam

jasiu15

podbijam - skąd takie info? coś mi się zdaje, że to bzdury.

jasiu15

Nie bierzcie na poważnie tego co pisze ten znany forumowy idiota i rasista o niku jasiu15. Kretyn caly czas pisze cos chamskiego o czarnych, próbując wszczynać marne prowokacje, bo przeciez musi miec jakis bodziec do bryndzlowania, a on sam jeste rarasistowską szmatą, co nie raz na innych tematach zwiazanymi z czarnymi aktorami udowadniał. Jego intelekt także pozostawia wiele do życzenia, o ile go ma, w co raczej wątpię.
'Denzel w żadnym wypadku nie jest rasistą, ma duzo białych przyjaciół , z którymi u3muje bliskie kontakty.

funkadelic

Piszesz do mnie o mnie, a w trzeciej osobie... Z tego co napisales wynika, ze to raczej ty jestes prowokatorem. Wyluzuj, nie musisz przepraszac swiata za moje posty. NIGGER LOVER!

jasiu15

Napisalem zwyczajnie pod spodem żeby kazdy widział, biała zakompleksiona świnio

funkadelic

Jakbys kiedys chcial sie posmiac to znam duzo smiesznych dowcipow o murzynach.

jasiu15

ja znam wiecej o bialych idiotach

jasiu15

To zapodaj.

jasiu15

Osobiście wolę o Jasiu

jasiu15

ja znam o polaczkach jasiach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones