Derek Jacobi

Derek George Jacobi

7,5
9 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Derek Jacobi

Nieśmiertelny to jest serial "Ja Klaudiusz", ale kto to dzisiaj pamięta ???
Na forum prawie sama n-letnia młodzież :-), widząca tylko dokonania ostatnich kilku lat. Będąc jak najbardziej obiektywnym przyznaję, że to świetny aktor, co widać w każdym filmie, w którym występuje.

NeverMore

Nie jestem jeszcze dorosła, a oglądałam ten serial i uważam, że Derek Jacobi zagrał świetnie. ;)

NeverMore

Jestem na etapie oglądania "Ja, Klaudiusz" (książka jest świetna) i został mi tylko jeden odcinek do obejrzenia. Już z ojcem lametujemy, co my dobrego będziemy teraz oglądać:( Cała obsada jest fenomenalna i ciężko powiedzieć, kto zagrał najlepiej. Jedno jest pewne- aktorstwo pierwsza klasa.

Ines_14

'Kroniki braciszka Cadfaela', a potem 'Last Tango in Halifax' :)

TangoAndWaltz

Btw, ja 'Klaudiusza' oglądałam z matką. I o ile zazwyczaj pędzi mnie od monitora, to tym razem sama prosiła: 'Włącz jeszcze kawałek...' :D

NeverMore

Ja pamiętam :) niestety nie widziałam wszystkich odcinków, ale mam zamiar to nadrobić :)

NeverMore

ja wrecz uwielbiam ten serial- wprost nie moglam uwierzyc, ze po tak swietnej grze w "ja klaudiusz" mogl grac w takim szicie jak underworld ;/

NeverMore

...a ja widziałam i z wypiekami na twarzy oglądałam kolejne odcinki. Z całą
świadomością dałam mu 10/ 10 za to, że w każdym obrazie jest perfekcyjny. W
sumie nawet jak są powtórki Klaudiusza (kolejne i kolejne) w TV to oglądam,
bo mi się takie rzeczy nie nudzą. Ehhhh po przeczytaniu tego wątku mam
ochotę na film z nim :)

bastilia85

Ja również uwielbiam serial "Ja, Klaudiusz". Derka Jacobi lubię właściwie dzieki tej roli, bo niewiele innych seriali/filmów z nim oglądałam. Serial widziałam i czytałam -książkę raz, jakieś dwa lata temu i mam ochotę powtórzyć drugi :). A w TV serial czasem puszczają, bo nigdy nie widziałam żadnych informaji na ten temat..

NeverMore

Oglądałam "Ja Klaudiusz" mając jakieś 16 lat i byłam niezmiennie zachwycona, książka do tej poty pozostaje jedną z moich ulubionych. I dziękuję serdecznie, bo tytuł posta niesamowicie mnie rozbawił :)

NeverMore

Ja uwielbiam ten serial!
Oglądałem jak byłem dzieckiem i pare lat temu gdy jestem już dorosły.Mam go na płycie...Rewelacja!

użytkownik usunięty
przemofan

Ten serial jest niesamowity do tego w Ja Klaudiusz Patrick Stwerard posiada jeszcze włosy później chyba wyłysiał więc to rzadki widok widzieć tego aktora jeszcze z bujną czupryną.

Doskonały przykład mistrzostwa kina brytyjskiego tamtego okresu, zresztą nie tylko ten serial bo uwielbiałem inne jak trzej muszkieterowie " ten sam okres lata 70" w tamtym czasie Michael Jork pokazywał mistrzostwo w różnych serialach np Saga rodu Forsyte'ów polecam genialny.

Lata 60-80 złota era bezkomercyjnej twórczości dziś to jedynie nadal mogę pochwalić BBC bo robią coś ambitnego ale nasze kino w stosunku do BBC upadło a w latach 60-80 Polskie kino dorównywało zachodniemu co jest trochę przykre.

przemofan

z dubbingiem?

NeverMore

Czytałam książkę i była świetna, więc może i do serialu kiedyś się dokopię... :)

TangoAndWaltz

[Dokopałam się. I uważam, że jest to jedna z najlepszych ról Jacobiego.]

TangoAndWaltz

Podobno Jacobi przeszedł jako dzieciak przez ostry reumatyzm. Czyżby dlatego Klaudiusz kulał tak przekonywająco?... Jeśli tak, to znaczyłoby, że nawet życiowa upierdliwość może się na coś przydać ;)
Czekam w kolejce z moim porażeniem. A nuż widelec.

NeverMore

Znam. Jestem młodzieżą. Szanuję za tę rolę.
Jak również Hurta, za fenomenalnego Kaligulę.

NeverMore

Dopiero dziś sięgnąłem po inny film z jego udziałem, a który to też opowiada o władcy z podobną, logopedyczną przypadłością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones