Derek Richardson

6,1
670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Derek Richardson

Powinien grać więc tylko ofiary w horrorach bo do niczego więcej się nie nadaje.

Jordan66

eee tam widziałam bardziej szpetnych....ale fakt to taka sierotka marysia z jasiem w gaciach...pzd

merci

Wygląda ja 100procentowy facet.kto jest dla ciebie kanonem męskości?lalus biebier czy faceci z ekipy z new Jersey..żal.

Jordan66

Pamiętaj, że w większości dzisiejszych, dziadowych horrorów bohaterzy i tak na końcu znajdują niesamowity środek, który kończy horror :P Może nie większość, ale teraz jak patrze na filmy na filmwebie i określenie mianem horror- filmu, w którym strasznych scen było tyle, że można policzyć na połowie palców u jednej ręki.

Jordan66

Pewnie widziałeś "Hostel"? Bo w roli bezradnej ofiary faktycznie był świetny.

Jordan66

Twoja nadaje sie tylko do nasrania na nią :)

funkmachine

Ale śmieszne.

Jordan66

Wiem, tak jak twoja facjata :)

funkmachine

Ile ty musisz mieć lat - 5 ?

Jordan66

po sposobie budowania zdan przez ciebie, to wyprzedzaam cie o jakąs dakaede glupi nieuku.

funkmachine

Zdania zaczyna się z wielkie litery analfabeto a w dekadę to ty tak ze trzy klasy podstawówki robiłeś.

Jordan66

Nie, nie zaczyna sie jak jest luzna wypowiedz. Taki cymbal tego nie wie, bo przeciez kiblowales w szkole spacjalnej 10 razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones