Devon Aoki

Devon Edwenna Aoki

7,3
2 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Devon Aoki

czemu przestała w filmach grać?

rafus20l

bo woli sie puszczać podobno milionerzy z azji płacą jej miliony za noc.

konrii_2

No to strasznie przepłacają.

konrii_2

to nie o niej tylko o chińskich gwiazdach filmowych.

rafus20l

Sam bym zrezygnował jak bym dostawał takie role , jak w filmach typu "Kroniki mutantów" ;p

Dymiano

Z tym ,że teraz będzie nowe Sin City i widzę ,że ma ją zastąpić inna aktorka a osobiście nie cierpię kiedy w kontynuacji jakiegoś filmu zmieniają aktorów.

rafus20l

To ona była w "Sin City " ?

Dymiano

Tak grała te dziwkę z kataną.

rafus20l

Dawno oglądałem ten film ;P Ale widocznie nawet bym jej nie zapamiętał

rafus20l

Devon byla w drugiej ciazy jak krecono Sin City 2.

rafus20l

Bo jest daremną aktorką.

sawlol

ale charakterystyczną nie każdy musi być doskonały w tym co robi nie każdy żołnierz jest generałem i nie każdy pracownik będzie właścicielem

rafus20l

dziecko chyba urodziła i męża ma i muzykę wydaje więc może czasu brak

rafus20l

Nie ma czasu bo sprzedaje czereśnie w Poznaniu na Rynku Łazarskim.

Mordechaj_Sauerland

Ostatnio kupiłem u niej. Były robaczywe :(

rafus20l

Może dlatego, że jest beznadziejną aktorką, choć w tych czasach to grać w filmach może zostać każdy (patrz: Cara Delevigne).

No i może dlatego, że dorobiła się tylu już milionów (choć raczej zarobiła je w modelingu niż za filmy), nie wspominając ile jej sama rodzinka ma kasy, więc wystarczy jej, że będzie korzystać z życia i opiekować się dziećmi.

rafus20l

Jest mężatką i ma 2 dzieci (niektóre źródła podają że 3) - prawdopodobnie postanowiła skupić się na rodzinie ograniczając się do modelingu i do gościnnych występów w muzycznych teledyskach.

rafus20l

Ona jest jedną z najbardziej kultowych modelek. Chyba temu się poświęciła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones