Devon MurrayI

Devon Michael Murray

7,3
2 504 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Devon Murray

tak sie zastanawiam co sadzicie o aktorze grajacego Semmusa ?? dla mnie Devon Murray jest przystojny i jest dobrym aktorem :) czekam na wasze opinie :) pozdro

użytkownik usunięty
pyziata777

dla mnie on tez jest szalenie przystojany !!!!! kocham go !!!!!!

użytkownik usunięty

tak jest elegancką postacią o nienagannych manierach

Nienagannych manierach? Tylko popalac sobie lubi na planie ;] Ale to oczywiście jego sprawa. Do jego manier tez nic nie mam. A propos dziewczyny która wypowiadała się wcześniej: Dziewczyno, co ty wypisujesz? Kochasz go? Hmm.. a jak długo się znacie? ;] Ja go bardzo lubię, uważam ze nie jest taki sztywny jak reszta, ale bez przesady. Pozdro dla fanów Devona i przede wszystkim dla fanów Garego Oldmana

Jen

Gary'ego Oldmana chyba xp

poćwicz ^^

ottak

wg mnie to Devon jest słodki i przystojny ale jeśli chodzi o aktorów to nie posuwam się aż tak daleko żeby mówić że go kocham...

pyziata777

Pali papierosy. Ja zawsze czuję sympatię do ludzi, którzy mają małe słabości. Szeczególnie te, które zabijają...

pyziata777

Mi też się bardzo podoba;] mógłby mieć więcej ról w innych filmach, nie tylko w Potterze:)

użytkownik usunięty
pyziata777

spoko koleś, ma typową irlandzką urodę, ale jak tak zobaczyłam na jednym zdjęciu http://gallery.the-leaky-cauldron.org/default/fullpic/73525 albo http://www.wrzuta.pl/obraz/b0oc5zLGof/10696772_gal to w porównaniu z innymi aktorami to on jest taki malutki i drobniutki
ale mamy wspólną cechę: też jaram szlugi x]

użytkownik usunięty

Faktycznie jest taki malutki w porównaniu z innymi aktorami z "Harry'ego Pottera":)

Gdzieś widziałam informację, że ma tylko 1,60 m wzrostu. Tyle to ja mam, jak założę buty na obcasie ze studniówki.

pyziata777

tak czy inaczej bardziej podoba mi się 'wykreowany' na Seamusa Finiigana ;]

mela551

fakt, Devon do wysokich nie nalęzy, ale to takie słodkie. :D taki knypek ^^
jako Seamus jest naprawdę dobry. podoba mi się jego postać. szkoda, że nie dają mu szansy większego wykazania się w innych produkcjach.

paczek93

Podobno ma zagrać w jakimś krótkometrażowym filmiku "Gone fishing".

pyziata777

No mi się też podoba.

pyziata777

Jest fajny..
Ale strasznie niski.. 157...

pyziata777

Mi też się podoba jego słodziustka buzia... on jest taki śliczny łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pyziata777

Dla mnie wygląda jak skrzyżowanie świni ze szczurem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones