Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 107 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Rewelacyjnie zagrała w Bękartach damę niemieckiego filmu. Świetne gesty, mimika, spojrzenia. Świetna aktorka i piękna kobieta.

hezron

tak, musze sie zgodzic ze w Bękartach była znakomita i piękna.

hezron

a czy w filmach Tarantino raczej tylko świetne aktorki a zarazem urodziwe ? ;p

blexu

Zazwyczaj wystepuja ladne. Zaczelo sie od Umy w Pul Fiction

hezron

Mnie również pozostaje się zgodzić z założycielem wątku... Quentin nie mógł lepiej dobrać aktorki!

Maaarcia27

Można by powiedzieć, że naprawdę była aktorką z tej epoki. Znakomicie wpasowała się w rolę niemieckiej aktorki.

O___Ren_Ishii

Jedyna rola, w której pokazała charakter, nie cierpię oglądać jej w rolach rozmemłanej, ciepłej kluchy jak w "Apartamencie" czy "Troi".
Więcej takich propozycji aktorskich dla Kruger:)

e_w_a_

Ma Pani rację. Diane w "Bękartach" była fascynująca a w Troi czy Skarbie Narodów nie odstawała od reszty modeleczek, które zabrały się za "aktorstwo". Czekam na kolejne równie dobre role.

hezron

Nie wiem czy rewelacyjnie zagrała ale na pewno nie odstawała od reszty obsady Bękartów. A to plus.

hezron

To prawda. Ona w Bękartach grała prawie najlepiej. Rewelacja!!!

R_a_d_z_i_o

Nie cierpię Kruger, ale muszę przyznać, że jej rola w Bękartach wypadła nieźle, niemniej stwierdzenie, że grała (dobrze, że dodałeś chociaż to "prawie") najlepiej to czysta herezja. Tam jest mnóstwo aktorów, którzy grają lepiej od niej, jak chociażby Eli Roth, Michael Fassbender, Brad Pitt, August Diehl no i oczywiście genialny Christoph Waltz, któremu życzę z całego serca Oscara za tę rolę- należy się temu Panu jak rzadko komu.
Dla mnie odkryciem tego filmu (Christopha Waltza znałam już wcześniej) jest Michael Fassbender, który w scenie "piwniczanej" bije wszystkich na głowę.

Binula

W piwnicy Michael kosi, to prawda, ale tam zaraz po nim była właśnie Kruger. W całym filmie zagrała naprawdę dobrze, dla mnie o wiele ciekawsza niż Waltz, który jest więźniem swojego emploi :)

hezron

Popieram większsość , w filmie 'Bękarty Wojny' była doskonała .
Te gesty , miny .
Prawdziwa niemiecka aktorka ;]

hezron

Właśnie po roli w "Bękartach wojny" ją polubiłem. Wcześniej jej nie
doceniałem, czego teraz żałuję.

Tomor9

Tak niesamowicie zagrała w Bękartach ; )

Pinkaa

Mnie również się podobała, tak więc dołączam się ! :D

użytkownik usunięty
Tomor9

na pewno obficie wytrysną.....

hezron

świetnie grała w Bękartach
ogólnie bardzo ją lubię

hezron

Czysta aryjka, idealna do Bękartów Wojny ; D

użytkownik usunięty
hezron

To świetna aktorka, szkoda tylko że zagrała w tym gównie jakim są Bękarty Wojny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones