Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 021 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Jest jej troche za duzo w prasie,telewizji,internecie i to mnie u niej wnerwia choc sama powiedziala ze woli kiedy mowia o niej zle niz wcale.Kilka piosenek ma dobrych ale nie jestem jej fanem.Rozumiem ja jesli chodzi o jej skandale itp.Ale nie moge zrozumiec jednego jak moze byc z kims takim jak Nergal,albo jest z nim dla jeszcze wiekszego rozglosu albo go kocha a to juz jej sprawa.

Goracy

Jest jej pełno zdecydowanie za duzo

Goracy

W latach 2005-2007 była na szczycie pisano o niej wszędzie teraz jest inaczej ludziom się przejadła wydaje gorsze płyty a to że coś kontrowersyjnego powie czy przyjdzie w stringach na bankiet to już nikogo nie interesuje

Koneser_Kielce

Była na szczycie muzycznie ale teraz chce być w filmie na szczycie.Dobrze zagrała w Pitbullu Czarną wdowę czekam na kolejne role.

DoktorLejdo

Uważam że jak na osobę bez doświadczenia aktorskiego wypadła doskonale bo rolę w Dziewczynach z Dubaju nie ma za co oceniać.

Goracy

Doda wielokrotnie obiecywała, że jeśli ktoś jej udowodni, że kiedykolwiek kogoś zaczepiała/obrażała jako pierwsza, to przeleje 100 000 złotych na jakiś cel charytatywny. Nie ukrywam, że podjąłem się tego wyzwania i spróbowałem to zrobić :D Dajcie znać, jak mi poszło, jeśli możecie. Czy Doda powinna przelać pieniądze na jakiś cel charytatywny, tak jak obiecała, czy może jednak przedstawione przeze mnie dowody są słabe? A może wy macie lepsze przykłady?

youtube com/watch?v=bLaMQFiqhGg
(jak będziecie kopiować link, to przed "com" zamieńcie spację na kropkę)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones