Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Szkoda że się zestarzał bo chciałabym zobaczyć go w kolejnej odsłonie Punishera.

nudecroft

Ma wiencej dobrych :
-Rocky 4
-Władcy Wszechświata
-Czerwony Skorpion
-Mroczny Anioł
-Starcie w japońskiej dzielnicy
-Drzewo Jozuego
-Najemnicy
-Strzelec Wyborowy
-Niezniszczalni 1,2 .

bradock

No dobra niech ci będzie że są dobre hehe, powiedzmy :)

bradock

Zgadza się. Zwłaszcza Drzewo Jozuego!

oktagon32

De Paniszer - wiencej, wiencej!!!

adso41

O, też

nudecroft

I "Sharknado 5".

nudecroft

Najlepszym filmem pana Lundgrena jest "Mroczny Anioł", w którym Dolph nie tylko występuje, ale i gra . Świetna rola i sam film.

kinoman77_filmweb

Zgadza się, dobry, klimatyczny film - jeszcze w stylu lat '80.

nudecroft

To mało jeszcze widziałaś...

OLDsch88L

Naprawdę? To podaj mi przynajmniej jeden tytuł z Dolphem, który jest godny uwagi bo ja nie dostrzegam oprócz tych dwóch.

nudecroft

Tak, naprawdę. Podam ci więcej, niż 1 tytuł. Proszę bardzo:
"Rocky IV" (1985)
"Red Scorpion" (1988)
"Dark Angel" (1990)
"Ostry Poker w Małym Tokio" (1990)
"Drzewo Jozuego" (1993)
"Men Of War" (1994)
"Johnny Mnemonic" (1995)
"Rozjemca" (1997)
"Agent Red" (2000)
"Tajny Projekt" (2001)
"Obrońca" (2004)
"Mechanik: Czas Zemsty" (2005)
"Universal Soldier: Regeneration" (2009)
"Killing Machine" (2010)
"The Expendables" (2010)
"The Expendables 2" (2012)
"Universal Soldier: Day Of Reckoning" (2012)
"The Expendables 3" (2014).

Miłego oglądania.

OLDsch88L

To co tobie się podoba nie znaczy że to samo podoba się innym. Akurat te pozycje które podałeś nie są zbyt ambitne. Ktoś by powiedział że Punisher też nie jest ambitny ale trzeba wziąć pod uwagę to że jest to film na podstawie komiksu i to całkiem niezła adaptacja komiksu na tamte czasy no i film ma niesamowity klimat.

Ktoś mógłby się przyczepić że moja ocena jest bardzo subiektywna bo oglądałam w młodości Punishera z Dolphem i dlatego mam sentyment do tego filmu, no więc mówiąc ściślej każda wypowiedź jest subiektywna a gusta są różne.



nudecroft

Chciałaś 1 tytuł filmu z Dolphem godny uwagi to ci podałem ich 18, a ty ********** coś o "ambitnych produkcjach", tym samym wykręcając kota ogonem. Jak chcesz wysokolotnego Kina to masz od tego filmy Humphreya Bogarta czy Marlona Brando.

Ile widzialaś z tych 18 pozycji (bo jak na moje oko to w **** niewiele)?!

OLDsch88L

Ambitne w tym sensie że zapadające w pamięć i można oglądać je w nieskończoność. A tutaj raz się obejrzało i nie chce się do nich wracać.

nudecroft

Ile widzialaś z tych 18 przeze mnie wymienionych filmów?????

A z tym "nie wracaniem" to mów za siebie.

OLDsch88L

Większość.

nudecroft

Typowo babska (ogólnikowa) odpowiedź... Jak na kogoś kto tyle (rzekomo) widział to masz coś ******** mało do powiedzenia...

OLDsch88L

Po co mam się wysilać i szczegółowo analizować każdy z tych 18 filmów ??

To wygląda tak jakbyś oczekiwał tego ode mnie. Tylko po co??

Wygląda na to że jesteś rozczarowany że nie rozwijam tego, zgadłam??

Jak chcesz analizowania to zapraszam na inny mój wpis odnośnie Niezniszczalnych.

https://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni-2010-311443/discussion/Kilka+s%C5%82% C3%B3w+o+produkcji+Sly%27a,2517397

OLDsch88L

Mogę napisać recenzję każdego z tych filmów specjalnie dla ciebie ale kto mi za to zapłaci cooo???

nudecroft

Ten twój bezsensowny pozbawiony ładu i składu zlepek słów (link) to jawny dowód na to, że nie chciałbym czytać jakichkolwiek recenzji twojego autorstwa, bo pisać poprawnie to ty nie potrafisz.

A poza tym: idź se lepiej odpal "Dziennik Bridget Jones".

OLDsch88L

A ty za to piszesz składnie ??

Nie piszę składnie bo mi się nie chce i nie chce mi się wysilać i co to w ogóle ma do rzeczy sposób pisania??

nudecroft

"Nie chcę mi się", " nie chcę się wysilać" - dzisiejsza ********** młodzież...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones