Dominic Chianese

8,5
2 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Chianese

pięknie śpiewał na koniec 3 sezonu w Sopranos!! No oczywiście jako wujek Junior był niesamowity, ale mi najbardziej zapadła w pamięci właśnie ostatnia scena ostatniego odcinka 3 sezonu i jego niesamowity wokal!!

matt_pdg

no jasne ze spiewa , jest bardziej muzykiem niz aktorem

matt_pdg

http://www.youtube.com/watch?v=b2C6MhNMMv8
Junior to moja ulubiona postać w Soprano! Fantastycznie zagrana.

matt_pdg

Tak, a najlepsze jest to, że postać Juniora... nie znała włoskiego. Sam Corrado przyznaje to w pierwszym albo drugim sezonie (twierdzi, że jest z pokolenia urodzonych w Stanach, więc nie miał się jak nauczyć), i znów, bodajże w piątym (podczas oglądania włoskiego filmu z napisami). Śpiewana serenada na zakończenie 3 sezonu, to zapewne błąd albo niedopatrzenie scenarzystów, ciężko jest śpiewać coś, czego się nie rozumie przecież ;)

miewam__koszmary

w sopranos czesto jest tak, ze postacie znają jakies piosenki albo zwroty po włosku, ale nie umieją mowic płynnie. mozna przeciez znać słowa tylko swojej ulubionej piosenki, tak jak uncle juz umiał, a nie umieć poprosić o chleb w języku tego utworu :D ja tak mam z japońskim na przykład

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones