Dominic WestI

Dominic Gerard Francis Eagleton West

7,4
13 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic West

Znakomita rola McNultiego w Prawie Ulicy

MoszeUsz

Oj tak w THE WIRE to on rządzi !
za krótkiza krótkiza krótki

outlaw_87

Brak chociażby nominacji do Złotych Globów, czy Emmy to słaby żart. Ale kto by się przejmował tymi syfnymi nagrodami ;]

Wojtky

i jego częste "What the fuck did I do?" :D
świetna postać, naprawdę znał się na robocie.. właśnie też mnie to dziwi w ogóle cały serial został pominięty w nagrodach :(

Pauleta

mam zamiar sie wziac za the wire jeszcze w tym roku, chocby dlatego ze pisza o tym ze lepszy jest od the shield ktory byl dla arcydzielem. do tych co ogladali:
Vic Mackey vs. Jimmy McNulty
ktory lepszy??

Mateo_SF

ale pod jakim względem? :) To dwie zupełnie różne postacie, samych seriali również bym nie mógł porównać, bo mimo iż wydają się podobne to bardzo się różnią i ciężko powiedzieć który lepszy
Mimo wszystko oba uważam za arcydzieła, także czym prędzej zabieraj się za The Wire

Pauleta

Obejrzałem już The Wire, przyznam się bez bicia że te dwie postacie są kompletnie inne, nie wiem czego się spodziewałem po The Wire, mi się po prostu wydawało że Mackey i McNullty to skorumpowani gliniarze, a The Wire jest kompletnie inne niż The Shield.

Mateo_SF

Dokładnie. Chociaż, co ciekawe, zazwyczaj osobom, którym przypadł do gustu 'The Wire' podoba się też Shield.

Pauleta

Doczekał się Paulinko :)

http://www.tvn24.pl/nikt-nie-chcial-go-ogladac-teraz-zostal-najlepszym-serialem- wszech-czasow,337664,s.html

Luevano

ohohoho podryw Ci się nie udał, jestem facetem, a nick nie wziął się z imienia... sorry :)

Pauleta

hahahahahahaahahah.... Osz ty!

Pauleta

Weszłam sobie właśnie na to forum, żeby napisać jaką Jimmy jest świetną postacią i że totalnie uwielbiam to jego ""What the fu*k did I do?" :D Ale widzę, że mnie uprzedziłeś i to 3 lata wcześniej ;)

Dodam, że po 3 latach się pozmieniało i filmweb blokuje mi użycie słowa fu*k ;) Co za cenzura :)

MoszeUsz

Po obejrzeniu wszystkich sezonow The Wire, wszedzie, gdzie teraz zobacze tego aktora, bede widzial McNulty'ego :>

koovi

^^ this

MoszeUsz

Rola Mcnultyego super! Najzabawniejsze jest to, ze ktos mi polecil the shield, chcialem obejrzec oi pomylilem tytuly z the wire i ciagle sie zastanawialem kiedy wyjdzie ten lysy koles :D Polowe pierwszego sezonu sie przemeczylem,bo serial ma specyficzna narracje i jest dosc ciezki w odbiorze (ogolnie mowiac) ale jak sie wsiaknie to nie mozna sie oderwac. Czuc jakby samemu sie prowadzilo to sledztwo(tak jak chocby w hell on wheels czuc jakby samemu stawialo sie tory:P), jestem teraz na poczatku 4 sezonu i naprawde swietny motyw z narkotykami, ale takze super ze stoczniowcami. Sila jest chyba to, ze choc nie jest jakis rpzejmujaca brutalny czy szokujacy (chociaz zalezy dla kogo, ja juz troche produkcji w zyciu widzialem) ale pokazuje rownolegle z praca policyjna, problemy spoleczne i polityczne. Super! Poza tym jak widze Mcnultyego w skorze, pomietej koszuli i krawacie, to zachodze w glowe dlaczego np West nie zagral Maxa Payne'a

Dynekk

W ogóle kolesie od filmu Max Payne kompletnie nie zapoznali się z grą i po prostu to zepsuli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones